Donosenje zakona

glasanje

  • za

  • protiv


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
46.321
Predlazem hitno donosenje zakona za dozivotno oduzimanje prava glasanja svima onima koji uzimaju ili nude mito u vreme izbora,kao i dozivotnu zabranu bavljenja politikom.


Takodje dozivotna zabrana bavljenja politikom za sve one koji su imali rdjavog posla sa zakonom.


Dajem predlog na glasanje. Ko je za? Ko je protiv?



A sto si ti protiv?
 
Poslednja izmena:
Postavlja se pitanje,sta je istina ??? Istina je mislena imenica.Ljudi su se toliko iskvarili,verovatno ih je zivot iskvario,ali istina je,da veoma mali broj ljudi,govori
istinu.Istina se moze naci samo u Veri.U veri u Boga,u neumrle istine,koje nam je ostavio Isus Hristos,a koje se mogu naci,u najcitanijoj knjizi na svetu,u
Bibliji.Samo u tim svetim spisima,moze se naci prava istina,istina,koja nije frizirana,istina koja nije izopacena.Sve politicke partije,stranke leve,desne,ili bilo
koje orintacije,lazu,jer je laz,osnovno sredstvo "za rad", clanova,bilo koje politicke orijentacije.Ko zeli da nadje svoj duhovni mir,ko zeli da udje u sustinu prave
istine,treba da ode u neki od nasih,mnogobrojnih manastira.U miru,u svetoj manastirskoj tisini,neka zaroni malo u svete spise,koje kaludjeri cuvaju kao najvecu
svetinju.Tek tada,odvojeni od ovog lazljivog spoljnog sveta,uvidece covek dobrih namera,sta su prave zivotne vrednosti,i sta je prava istina.
 
Postavlja se pitanje,sta je istina ??? Istina je mislena imenica.Ljudi su se toliko iskvarili,verovatno ih je zivot iskvario,ali istina je,da veoma mali broj ljudi,govori
istinu.Istina se moze naci samo u Veri.U veri u Boga,u neumrle istine,koje nam je ostavio Isus Hristos,a koje se mogu naci,u najcitanijoj knjizi na svetu,u
Bibliji.Samo u tim svetim spisima,moze se naci prava istina,istina,koja nije frizirana,istina koja nije izopacena.Sve politicke partije,stranke leve,desne,ili bilo
koje orintacije,lazu,jer je laz,osnovno sredstvo "za rad", clanova,bilo koje politicke orijentacije.Ko zeli da nadje svoj duhovni mir,ko zeli da udje u sustinu prave
istine,treba da ode u neki od nasih,mnogobrojnih manastira.U miru,u svetoj manastirskoj tisini,neka zaroni malo u svete spise,koje kaludjeri cuvaju kao najvecu
svetinju.Tek tada,odvojeni od ovog lazljivog spoljnog sveta,uvidece covek dobrih namera,sta su prave zivotne vrednosti,i sta je prava istina.

Zasto si glasao protiv?
 
Ej, cao, Milance... Da li si ti ovu temu sam smislio? Ili ti majka i tajka dali u zadatak, da zaradis za 'lebac (posto 10 godina zivis na peMzijama, njihovim)? :think:

Reci nam, Milance... Otvori se. Ja pokusavam da te othakujem (da ti othakujem mozak), da bi sprecio jos vecu tvoju katastrofu?! :mrgreen:

_niemand_
 
Ej, cao, Milance... Da li si ti ovu temu sam smislio? Ili ti majka i tajka dali u zadatak, da zaradis za 'lebac (posto 10 godina zivis na peMzijama, njihovim)? :think:

Reci nam, Milance... Otvori se. Ja pokusavam da te othakujem (da ti othakujem mozak), da bi sprecio jos vecu tvoju katastrofu?! :mrgreen:

_niemand_

Odgovorio bih na tvoje gluposti kad bi iole imao pameti da shvatis.
 
E pa kao i vecina gradjana mi smo oni koji nismo spremni da izdajejemo svoju drzavu zbog partija,politicara i ostalih prolaznih figura,a to pica izdajice,to se obrati tvojima iz dveri.

A vi ? kako te?

- - - - - - - - - -

Ne vredjaj,ja njega ne mrzim,ali mu zameram neke stvari,zna on vrlo dobro koje.;)

Nemam pojma sta mi zameras? Ako je nesto za Mladica, permutovala si mada ga ne smatram nikakvim herojem.
 
Poslednja izmena:
Sta ti znas sta je heroj?

Znam,onaj ko se bori za svoj narod,i to na ratistu,uostalom kako to i mozes da me pitas?

Uostalom dok ne priznas Mladica za heroja,ja ne mogu da te shvatim ozbiljno,ja njega postujem,jer je zasluzio,o coveku govore njegova dela,i da nije bilo njega mudze bi sigurno dosle do Bg,dakle,cenim onoga ko se ne bori recima nego delima.
 
Poslednja izmena:
Zasto si glasao protiv?

e'o vidi vako...

neko nemož da se zaposli jer je osudjen za PRIVREDNI KRIMINAL
a to mu napakovala DEOKRACKA SRANKA sa COPYRIGHT zakonom
pa čovek odležo dve i po godine za tri puta pedeset narezanih diskova

Ono što je DEMOKRACKA SRANKA ojadila državne firme i ebala kevu sa provizijama gologuzih mešetara
i ostavila ljude bez posla da se bese i seku vene - to nikom ništa toj po zakonu





MEDŽUTIM, desilo se to da je taj komšija PRIVREDNI KRIMINALAC sa kartonskom kutijom
bio kandidad od stranku sad na vlas, i mi smo svi glasovali za našeg ortaka
ZAŠTO?
ZATO ŠTO JE NAJEBO ZBOG 50-60 DISKOVI KOJE NIKO NIJE UVOZIO NITI ZASTUPAO NITI AMERIKANSKI PROIZVODJAČ PRIJAVIO SRBIJI

nego DEMOKRACKA SRANKA IZMIŠLJALA ZAKON KAKO BABI MILO

niko nije robijao krivično sa kartonskim kutijama pored a prodavali gaće, brusFaltere, parfume...

SAMO DEMOKRASKI KARTON CD... PRIVREDNI KRIMINAL

- - - - - - - - - -

Jel greh kada ti GENETSKO KRIMOGENI PATOLOŠKI BANDIT napakuje da si lopov po njegovom GKPB mišljenju?
 
Poslednja izmena:
e'o vidi vako...

neko nemož da se zaposli jer je osudjen za PRIVREDNI KRIMINAL
a to mu napakovala DEOKRACKA SRANKA sa COPYRIGHT zakonom
pa čovek odležo dve i po godine za tri puta pedeset narezanih diskova

Ono što je DEMOKRACKA SRANKA ojadila državne firme i ebala kevu sa provizijama gologuzih mešetara
i ostavila ljude bez posla da se bese i seku vene - to nikom ništa toj po zakonu





MEDŽUTIM, desilo se to da je taj komšija PRIVREDNI KRIMINALAC sa kartonskom kutijom
bio kandidad od stranku sad na vlas, i mi smo svi glasovali za našeg ortaka
ZAŠTO?
ZATO ŠTO JE NAJEBO ZBOG 50-60 DISKOVI KOJE NIKO NIJE UVOZIO NITI ZASTUPAO NITI AMERIKANSKI PROIZVODJAČ PRIJAVIO SRBIJI

nego DEMOKRACKA SRANKA IZMIŠLJALA ZAKON KAKO BABI MILO

niko nije robijao krivično sa kartonskim kutijama pored a prodavali gaće, brusFaltere, parfume...

SAMO DEMOKRASKI KARTON CD... PRIVREDNI KRIMINAL

- - - - - - - - - -

Jel greh kada ti GENETSKO KRIMOGENI PATOLOŠKI BANDIT napakuje da si lopov po njegovom GKPB mišljenju?

Zbunjen si.

- - - - - - - - - -

Znam,onaj ko se bori za svoj narod,i to na ratistu,uostalom kako to i mozes da me pitas?

Uostalom dok ne priznas Mladica za heroja,ja ne mogu da te shvatim ozbiljno,ja njega postujem,jer je zasluzio,o coveku govore njegova dela,i da nije bilo njega mudze bi sigurno dosle do Bg,dakle,cenim onoga ko se ne bori recima nego delima.

To mu je bio poso. Obaveza. Sta ima tu posebno?
To sto su njegove kolege izdale a on nije ,ne cini ga herojem nego lojalnim.

herojstvo je nesto veliko.Npr: Mali Radojica.
 
Poslednja izmena:
Zbunjen si.

- - - - - - - - - -

Zatečen...
Znaš i u monarhiji hapsili komuniste ali su brzo svi hapšeni odjednom postali najveći sinovi
Što se ne rodi ti tada da im objasniš da apšen ne mož da bidne vlas?
Sem što su se svetili, prejebali su dosta svojih komunista koji su radili na popularizaciji komunizma
Mnogi su dobili k da izbiju oči pa su bili jako ljuti pa hapšeni od komunista koji postadoše popularni.
 
Zatečen...
Znaš i u monarhiji hapsili komuniste ali su brzo svi hapšeni odjednom postali najveći sinovi
Što se ne rodi ti tada da im objasniš da apšen ne mož da bidne vlas?
Sem što su se svetili, prejebali su dosta svojih komunista koji su radili na popularizaciji komunizma
Mnogi su dobili k da izbiju oči pa su bili jako ljuti pa hapšeni od komunista koji postadoše popularni.

Ne mozes da budes vlas ako si krao serpe i lonce.
 

Back
Top