Ako bi radile provokativnu fotografiju(novine,sajt,reklama),spot,drugo, da li onda...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bez.duha

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
206
bi postupili kao sto mislim da bi ja, koji shvatam da redovno treba imati i dozu "nesigurnosti" u samog sebe bas radi tog "samodokazivanja" da li si principijelan i sebi samom, a sto ne i drugima, kada bi bio zensko... Naime, da bih bio sebi siguran da se ne slikam za pare, koje stvarno svako voli pa i ja, gola (zamisljam da sam zensko) uradio bi to ili bitno nesto drugo samo besplatno, da i kasnije mogu djeci (zenskoj, kad odrastu, kcerkama) da pricam "mama vam se slikala, ali ne za pare... sigurno!" sa ovim "sigurno" na kraju, u koje bih mogao da budem siguran kako ja, tako i drugi... ili se ne bi ni slikao, ne znam da li me shvatate, ako ne procitajte 2 puta...
Pitanje je isto za vas, a ako mislite da mi je stav nekako "nesamoljubiv bolesno", "mazohizam" to zovu, onda objasnite ako imate dokaza zasto, jer ja bas volim da to "sigurno" mogu da kazem potupno siguran u to da je to "sigurno" sigurno uradjeno iz principa, to jest, da ne bi radi para izdao... sveto.
 
Moj san je da se fotografišem gola,stojeći, a da sa moje leve i desne strane budu jedan Musliman i jedan Jevrejin koji se mole nad Kuranom i Torom, da stoje malo ispred mene, ali da budem obavijena u zastavu Srbije. Ko god ima da mi nešto kaže povodom toga, preporučuje da odustane, jer me neće biti na Krsti, samo sam svratila. To bih uradila iz aktivizma, fore, umetnosti i za dzabe.
 
Moj san je da se fotografišem gola,stojeći, a da sa moje leve i desne strane budu jedan Musliman i jedan Jevrejin koji se mole nad Kuranom i Torom, da stoje malo ispred mene, ali da budem obavijena u zastavu Srbije. Ko god ima da mi nešto kaže povodom toga, preporučuje da odustane, jer me neće biti na Krsti, samo sam svratila. To bih uradila iz aktivizma, fore, umetnosti i za dzabe.
Eto ti sto je problem, ona je mene mozda uverijedila nekad, a sad oce da me napali da bi oprostio uvredu, necu... salim se ... (ne salim se) salim se (ne salim se) (ZABRANJENO PRAVILNIKOM O PP PA NECU RECI DA LI SE SALIM.... OCU, OCU, SALIM SE :D ali da se ne salim ipak ne bi oprostio uvredu)
Hola sexy :rumenko: i'm glad 2 seeU :lol:
ovo sam tebi pricao - jer mi ona ne moze bit drustvo za pricu zbog necega (a drugacija zena moze), jer ti ne krijes da volis seks, kao ni jedan normalan covjek na forum, a to smo samo ja i i ti (salim se, nisam ni citao ostalo), ali si malo brate previse vulgaran...
 
Poslednja izmena:
ovo sam tebi pricao - jer mi ona ne moze bit drustvo za pricu zbog necega (a drugacija zena moze), jer ti ne krijes da volis seks, kao ni jedan normalan covjek na forum, a to smo samo ja i i ti (salim se, nisam ni citao ostalo), ali si malo brate previse vulgaran...

zasto meni ? :prstic:

Ja vulgaran ? :ljutko: Pogledaj kako pisu ostali o jajima i kaki i bljak stvarima na sta se i Nina grozi :aha:

Moje sex pisanje je umetnost :mrgreen:
 
zasto meni ? :prstic:

Ja vulgaran ? :ljutko: Pogledaj kako pisu ostali o jajima i kaki i bljak stvarima na sta se i Nina grozi :aha:

Moje sex pisanje je umetnost :mrgreen:
Nina nina, dodji sa visina
spusti se na more
sve do crne gore
da te malo vidim
da ti malo placem
da pokazem oklop,
i stit zlatni s macem
da ti okci' (Misli se na oci) skinem
sa suvoga zlata
na NJeogosev lovcen,
durmitorske bore (fine ka sto Ana prasta Zlatiborske zore) (misli se na Ana Bekuta - Zlatiborske zore)
na jezera fina - oci u planine (te oci planine, fine ka u vile, na prirodne razne prelijepe sile, na izvore bistre i bilje sto leci, da se vidi da ce Boki dosadu da spreci)
na dugacke plaze
i lijepo more. (tu se mislim lijepo ili plavo)

Da li je dobro? Ovo slabo slusam, samo kad ispusim onaj caj zavijen u kartice za duvan one na metar skracivanjem sa mogucnoscu kolko ti oces, pa uzmes od 18 cm i napravis brate cigar za 1 dovoljan, bar...
 
Poslednja izmena:
Pa poenta je da je Muslimanima i Jevrejima zabranjen seks pre braka, a o tome čeznu. Tako je i u Srbiji ali neki ublazen nacin. To je aktivizam za to da to ne bi trebalo biti problem, zeleti, voleti seks i upraznjavati. Neka se jave svi oni koji su za to da se svi seksamo i da nam vera to ne zabranjje!;)

Bicu Prvi :per: :)
 
Pa poenta je da je Muslimanima i Jevrejima zabranjen seks pre braka, a o tome čeznu. Tako je i u Srbiji ali neki ublazen nacin. To je aktivizam za to da to ne bi trebalo biti problem, zeleti, voleti seks i upraznjavati. Neka se jave svi oni koji su za to da se svi seksamo i da nam vera to ne zabranjje!;)
niz carsiju bez nanula Seherzada l'jepa bula... znam ja te fore, evo ga: SEVERINA <§⁞TEKST•×>: KAO HUREM< ROBINJA NE LJUIBI KO DAMA< NA KOLJENA MI PADA BEZ SRAMA< ZA DVOJE KREVET A SPAVA SAMA< KAO DA POSTI< SRED RAMAZANA...
KAO HUREM< NEDAS NIKOM TVOJE DA DIRA IZ LJUBI NITI IZ HIRA JER LJUBAV SVOJE ZRTVE NE BIRA SVE DOK JE DUSA BEZ MIRA KO HUREM
cisto radi ritma samog, a teks i nije glup toliko... jer je bemsislica u koju se ona "glumacki" uzivljava
SEVERININA NAJBOLJA PJESMA
 
Poslednja izmena:

Bices Kraljica Sexa No.1 i svi muskarci bice tvoji Sex Slave :heart: tvoje sex igracke 4 Fun :zper: :lol:

Univerzalni Afrodizijak :rumenko:

- - - - - - - - - -

De si dragi, moja ne zaboravljena ljubavi...:D Hej, zaprosila sam decka i vencavamo se u septembru. Eto novosti kod mene!:heart:

Evo me dusho :flert: :zag: mucim muku sa ovim Shy forumashima :rotf: ne mogu da ih napravim u Sex mashine za tvoj uzitak :heart: :aha:

Divno :vatromet: Lucky Boy :lol: Zelim ti mnogo ljubavi i Sexa 10000000 orgazma dnevno :zaljubljena: :super: haha :)))))))

Sve fantazije da ti se ostvare :zper: :lol:
 
Bices Kraljica Sexa No.1 i svi muskarci bice tvoji Sex Slave :heart: tvoje sex igracke 4 Fun :zper: :lol:

Univerzalni Afrodizijak :rumenko:

- - - - - - - - - -



Evo me dusho :flert: :zag: mucim muku sa ovim Shy forumashima :rotf: ne mogu da ih napravim u Sex mashine za tvoj uzitak :heart: :aha:

Divno :vatromet: Lucky Boy :lol: Zelim ti mnogo ljubavi i Sexa 10000000 orgazma dnevno :zaljubljena: :super: haha :)))))))

Sve fantazije da ti se ostvare :zper: :lol:
Bili su svi moji sex slave, baas sam ih terala na sve i svasta. Hvala na cestitkama. Ti si najveci car ovde:heart: Ali moram da bezim, imam neku predstavu za koji sat, glumim u njoj i gomila posla me ceka, a ovo je navlakaca opasna
 
Bili su svi moji sex slave, baas sam ih terala na sve i svasta. Hvala na cestitkama. Ti si najveci car ovde:heart: Ali moram da bezim, imam neku predstavu za koji sat, glumim u njoj i gomila posla me ceka, a ovo je navlakaca opasna
popusio ga ja terminatoru ako ti imas predstavu... izvini na izrazu... ko boga te molim izvini na izrazu (obracam se serifu luizijane ili tamo nekog grada, ne znam...)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top