Ako bi radile provokativnu fotografiju(novine,sajt,reklama),spot,drugo, da li onda...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Tema: Ako bi radile provokativnu fotografiju(novine,sajt,reklama),spot,drugo, da li onda...

bez.duha nije na forumu
    prosjak sam bio majko, sve zbog jedne zene, sto mi dusu uze i ljubavi njene...
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ako bi radile provokativnu fotografiju(novine,sajt,reklama),spot,drugo, da li onda...

bi postupili kao sto mislim da bi ja, koji shvatam da redovno treba imati i dozu "nesigurnosti" u samog sebe bas radi tog "samodokazivanja" da li si principijelan i sebi samom, a sto ne i drugima, kada bi bio zensko... Naime, da bih bio sebi siguran da se ne slikam za pare, koje stvarno svako voli pa i ja, gola (zamisljam da sam zensko) uradio bi to ili bitno nesto drugo samo besplatno, da i kasnije mogu djeci (zenskoj, kad odrastu, kcerkama) da pricam "mama vam se slikala, ali ne za pare... sigurno!" sa ovim "sigurno" na kraju, u koje bih mogao da budem siguran kako ja, tako i drugi... ili se ne bi ni slikao, ne znam da li me shvatate, ako ne procitajte 2 puta...
    Pitanje je isto za vas, a ako mislite da mi je stav nekako "nesamoljubiv bolesno", "mazohizam" to zovu, onda objasnite ako imate dokaza zasto, jer ja bas volim da to "sigurno" mogu da kazem potupno siguran u to da je to "sigurno" sigurno uradjeno iz principa, to jest, da ne bi radi para izdao... sveto.

Aktivan član
    Učlanjen
    03.11.2014.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ako bi radile provokativnu fotografiju(novine,sajt,reklama),spot,drugo, da li ond

Moj san je da se fotografišem gola,stojeći, a da sa moje leve i desne strane budu jedan Musliman i jedan Jevrejin koji se mole nad Kuranom i Torom, da stoje malo ispred mene, ali da budem obavijena u zastavu Srbije. Ko god ima da mi nešto kaže povodom toga, preporučuje da odustane, jer me neće biti na Krsti, samo sam svratila. To bih uradila iz aktivizma, fore, umetnosti i za dzabe.

Aktivan član
    Učlanjen
    09.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ako bi radile provokativnu fotografiju(novine,sajt,reklama),spot,drugo, da li ond

Hola sexy i'm glad 2 seeU

bez.duha nije na forumu
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ester Oz Pogledaj poruku
    Moj san je da se fotografišem gola,stojeći, a da sa moje leve i desne strane budu jedan Musliman i jedan Jevrejin koji se mole nad Kuranom i Torom, da stoje malo ispred mene, ali da budem obavijena u zastavu Srbije. Ko god ima da mi nešto kaže povodom toga, preporučuje da odustane, jer me neće biti na Krsti, samo sam svratila. To bih uradila iz aktivizma, fore, umetnosti i za dzabe.
    Eto ti sto je problem, ona je mene mozda uverijedila nekad, a sad oce da me napali da bi oprostio uvredu, necu... salim se ... (ne salim se) salim se (ne salim se) (ZABRANJENO PRAVILNIKOM O PP PA NECU RECI DA LI SE SALIM.... OCU, OCU, SALIM SE ali da se ne salim ipak ne bi oprostio uvredu)
    Citat Original postavio Spank You! Pogledaj poruku
    Hola sexy i'm glad 2 seeU
    ovo sam tebi pricao - jer mi ona ne moze bit drustvo za pricu zbog necega (a drugacija zena moze), jer ti ne krijes da volis seks, kao ni jedan normalan covjek na forum, a to smo samo ja i i ti (salim se, nisam ni citao ostalo), ali si malo brate previse vulgaran...
    Poslednji put ažurirao/la bez.duha : 12.03.2015. u 15:54

Iskusan Araon (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Da, naći viši cilj da ne bi ispao jeftina ku*va.

Simpatično... Ja bih se slikao go samo u slučaju nekih humanitarnih stvari, mada, opet, lakše je dati novac nego da te pola države gleda golog, ali ako ne bih imao novac, onda je ok pomoći i na taj način. Ali ne bih to uradio da bi mogao da objasnim, šta tu ima da se objašnjava...
    "Živeti u Beogradu znači gledati sa filozofskim mirom kako preko noći obogaćene, bivše pevačice iz drumskih krčmi, kupuju senjačke vile propalih aristokratskih porodica." Momo Kapor.

Aktivan član
    Učlanjen
    09.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bez.duha Pogledaj poruku
    ovo sam tebi pricao - jer mi ona ne moze bit drustvo za pricu zbog necega (a drugacija zena moze), jer ti ne krijes da volis seks, kao ni jedan normalan covjek na forum, a to smo samo ja i i ti (salim se, nisam ni citao ostalo), ali si malo brate previse vulgaran...
    zasto meni ?

Ja vulgaran ? Pogledaj kako pisu ostali o jajima i kaki i bljak stvarima na sta se i Nina grozi

Moje sex pisanje je umetnost

bez.duha nije na forumu
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

zasto meni ?

Ja vulgaran ? Pogledaj kako pisu ostali o jajima i kaki i bljak stvarima na sta se i Nina grozi

Moje sex pisanje je umetnost
    Nina nina, dodji sa visina
    spusti se na more
    sve do crne gore
    da te malo vidim
    da ti malo placem
    da pokazem oklop,
    i stit zlatni s macem
    da ti okci' (Misli se na oci) skinem
    sa suvoga zlata
    na NJeogosev lovcen,
    durmitorske bore (fine ka sto Ana prasta Zlatiborske zore) (misli se na Ana Bekuta - Zlatiborske zore)
    na jezera fina - oci u planine (te oci planine, fine ka u vile, na prirodne razne prelijepe sile, na izvore bistre i bilje sto leci, da se vidi da ce Boki dosadu da spreci)
    na dugacke plaze
    i lijepo more. (tu se mislim lijepo ili plavo)

Da li je dobro? Ovo slabo slusam, samo kad ispusim onaj caj zavijen u kartice za duvan one na metar skracivanjem sa mogucnoscu kolko ti oces, pa uzmes od 18 cm i napravis brate cigar za 1 dovoljan, bar...
    Poslednji put ažurirao/la bez.duha : 12.03.2015. u 16:15

Aktivan član
    Učlanjen
    03.11.2014.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    0

Pa poenta je da je Muslimanima i Jevrejima zabranjen seks pre braka, a o tome čeznu. Tako je i u Srbiji ali neki ublazen nacin. To je aktivizam za to da to ne bi trebalo biti problem, zeleti, voleti seks i upraznjavati. Neka se jave svi oni koji su za to da se svi seksamo i da nam vera to ne zabranjje!

Aktivan član
    Učlanjen
    09.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ti si prso

Da ja pisem o sexu otvoreno nemam predrasude zato sto znam da to sto pisem 100000000 riba obozava da cuje

Mozda sam na pogresnom mestu gde rribe nisu navikle na takav razgovor i onda im deluje vulgarno

Aktivan član
    Učlanjen
    03.11.2014.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    0

Andjelcicu moj

Aktivan član
    Učlanjen
    09.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa poenta je da je Muslimanima i Jevrejima zabranjen seks pre braka, a o tome čeznu. Tako je i u Srbiji ali neki ublazen nacin. To je aktivizam za to da to ne bi trebalo biti problem, zeleti, voleti seks i upraznjavati. Neka se jave svi oni koji su za to da se svi seksamo i da nam vera to ne zabranjje!
    Bicu Prvi

Aktivan član
    Učlanjen
    03.11.2014.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    0

Jedno je pricati o seksu drugo je upraznjavati ga. Ja ga upraznjavam samo sa mojim verenikom i ne znam sto bi to tebe vredjalo...
    Ovo je za onog duha namenjeno...

Aktivan član
    Učlanjen
    09.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Andjelcicu moj
    Ljubavi moja heyyyyy miss ur sexiest body ALOT mmmmmmm

Aktivan član
    Učlanjen
    03.11.2014.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    0

Bicu druga!

Aktivan član
    Učlanjen
    09.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Da na forumu mozete samo da pisete ili online Uzivo j druga prica

Aktivan član
    Učlanjen
    03.11.2014.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    0

Ljubavi moja heyyyyy miss ur sexiest body ALOT mmmmmmm
    De si dragi, moja ne zaboravljena ljubavi... Hej, zaprosila sam decka i vencavamo se u septembru. Eto novosti kod mene!

bez.duha nije na forumu
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

niz carsiju bez nanula Seherzada l'jepa bula... znam ja te fore, evo ga: SEVERINA <§⁞TEKST•×>: KAO HUREM< ROBINJA NE LJUIBI KO DAMA< NA KOLJENA MI PADA BEZ SRAMA< ZA DVOJE KREVET A SPAVA SAMA< KAO DA POSTI< SRED RAMAZANA...
    KAO HUREM< NEDAS NIKOM TVOJE DA DIRA IZ LJUBI NITI IZ HIRA JER LJUBAV SVOJE ZRTVE NE BIRA SVE DOK JE DUSA BEZ MIRA KO HUREM
    cisto radi ritma samog, a teks i nije glup toliko... jer je bemsislica u koju se ona "glumacki" uzivljava
    SEVERININA NAJBOLJA PJESMA https://www.youtube.com/watch?v=tb6ULzGstUI
    Poslednji put ažurirao/la bez.duha : 12.03.2015. u 16:31

Aktivan član
    Učlanjen
    09.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Bicu druga!
    Bices Kraljica Sexa No.1 i svi muskarci bice tvoji Sex Slave tvoje sex igracke 4 Fun

Univerzalni Afrodizijak

- - - - - - - - - -

De si dragi, moja ne zaboravljena ljubavi... Hej, zaprosila sam decka i vencavamo se u septembru. Eto novosti kod mene!
    Evo me dusho mucim muku sa ovim Shy forumashima ne mogu da ih napravim u Sex mashine za tvoj uzitak

Divno Lucky Boy Zelim ti mnogo ljubavi i Sexa 10000000 orgazma dnevno haha ))))))

Sve fantazije da ti se ostvare

Elita
    Učlanjen
    16.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Jel neko poznaje ovog filozofa ? Koji mu je raniji nick ?

bez.duha nije na forumu
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Paranormalna Pogledaj poruku
    Jel neko poznaje ovog filozofa ? Koji mu je raniji nick ?
    Mozda neki monaski... nemam raniji, a ako budem iso na drugi forum "Otac sina koji (on, sin taj) misli da ga je pravio (mene)" ce da mi bude sledeci...

Aktivan član
    Učlanjen
    03.11.2014.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    0

Bices Kraljica Sexa No.1 i svi muskarci bice tvoji Sex Slave tvoje sex igracke 4 Fun

Univerzalni Afrodizijak

- - - - - - - - - -

Evo me dusho mucim muku sa ovim Shy forumashima ne mogu da ih napravim u Sex mashine za tvoj uzitak

Divno Lucky Boy Zelim ti mnogo ljubavi i Sexa 10000000 orgazma dnevno haha ))))))

Sve fantazije da ti se ostvare
    Bili su svi moji sex slave, baas sam ih terala na sve i svasta. Hvala na cestitkama. Ti si najveci car ovde Ali moram da bezim, imam neku predstavu za koji sat, glumim u njoj i gomila posla me ceka, a ovo je navlakaca opasna

bez.duha nije na forumu
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Bili su svi moji sex slave, baas sam ih terala na sve i svasta. Hvala na cestitkama. Ti si najveci car ovde Ali moram da bezim, imam neku predstavu za koji sat, glumim u njoj i gomila posla me ceka, a ovo je navlakaca opasna
    popusio ga ja terminatoru ako ti imas predstavu... izvini na izrazu... ko boga te molim izvini na izrazu (obracam se serifu luizijane ili tamo nekog grada, ne znam...)

Aktivan član
    Učlanjen
    09.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

haha Ok vidimo se bb

<3 si

bez.duha nije na forumu
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

haha Ok vidimo se bb

<3 si
    jesi li ti slave (rob, engleski) samo mi reci zivota ti? Jesi li "submissive"? Razocara si me...

Elita
    Učlanjen
    16.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

haha Ok vidimo se bb

<3 si
    Andjo jel to startuješ filozofa ?

Slične teme

1. Šta čini jedan sajt zanimljivim?
    Autor macaktosa u forumu Internet
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 10.12.2012., 10:32
  2. Subotičke novine su pokrenule sajt
    Autor web_master u forumu Srbija
    Odgovora: 12