Holivudski rođendan gradonačelnika Leskovca

Pitanje je šta je taj čovek uradio za Leskovac da ga ovako slave.
Nisam u toku ali razumeo bih da ovako slave Palmu u Jagodini.
Palma je bre domacin covek za ovu protuvu.


Obišao ceo svet


Ni najljući protivnici nisu u stanju da izbroje gradonačelnikova dvogodišnja putovanja. On je prošle godine proveo mesec dana u Kini na jednom od prestižnih seminara, bio je kao predstavnk grada u Turskoj, u Alžiru, na karnevalu u bugarskom gradu Perniku i na karnevalskim konferencijama na Kipru, u Hrvatskoj i San Marinu. Zatim, na Sajmu privrede u Nemačkoj, predstavljao je grad u Austriji i Italiji i prošle nedelje u Švedskoj. Objavljivane su i fotografije iz Pariza, dok je u Brazilu bio na skupu sociologa.

 
Ja samo nisam razumela cega je ovaj doktor? I sta je usavrsavao po Londonu, Kembridzu i Oksofordu?
Sanitarni inspektori o0bicno bas i nisu univerzitetski doktori, a i engleski im nije potreban.
Ovaj ni srpski ne zna, a ne ume ni tri recenice da izugovori, najobicnije proste recenice mora da cita.

Није он ничега доктор, мислим још није купио диплому...
 
Boles`. Sistemska.

``Dok su aktivisti SNS-a nosili majice sa natpisima “Volimo te…” i “Hvala ti što postojiš”.``

И од таквих треба очекивати самостално размишљање. Али кад видим ове ликове, пробуди се циник у мени и почињем да уживам у овом злу које нас задеси...
 
Ne, nikako ... BG na vodi !!!! - Hleba nema .....

... dobicemo jos igara. Od ovih, samo to.
Kao sto smo "nepobedivo" 90tih izgubili 40% teritorija koje su mogle da budu kontrolisane iz Beograda, tako i sada srljamo u propast.

A mozda i jeste neka nebeska pravda da posto smo tako ruzni da tako mnogo i propatimo. Ne znam za nijedan drugi narod koji tako bahato navija da komsiji crkne krava.
 
Mnogi su to već zaboravili ali 2000te godine prvi veliki protesti protiv ondašnjeg režima počeli su upravo u Leskovcu iako je važio za Miloševićev stronghold. Ako me sećanje ne vara prostesti su kulminirali bekstvom načelnika regiona iz grada i demoliranjem njegove kuće.

Mislim da je dobro što se naprednjaci ponašaju ovako na jugu jer verujem da će vrlo brzo izazvati reakcije građana slične onima od pre 15 godina.
 
Baš me zanima kako će ovo da prokomentariše Alek Wolf...

Tonibler V. ne sme ni da pogleda u pravcu ovog džibera.

Nedavno je bila vest da je u kancelariji gradonačelnika tukao nekog opštinskog ili stranačkog podfunkcionera jer mu je ovaj spočitavao da vodi na službena putovanja samo švalerku o trošku opštine.

Kažu - bilo krvi.

Posle je zbog njegovog službenog putovanja odložen dan oslobođenja. I na tu vest sam naišao.

Sad ovo i nikom ništa.

Rekao bih da se Tonibler V. plaši ovog tipa iz nekog razloga.
 

Back
Top