Posao savetnika za prodaju osiguranja u Generali osiguranju

new_holding

Početnik
Poruka
8
Prošao sam 2 kruga selekcije i sada me očekuje treći krug koji zapravo predstavlja "igricu" sa psihologom posle koje sledi još jedan razgovor sa intervjuerima iz HR sektora.
Ima li neko skorašnje iskustvo sa "igricom" da mi malo pojasni o čemu se radi.Takođe me zanimaju i pitanja koja se postavljaju na poslednjem individualnom razgovoru.
Zanima me i to da li se u ovoj kompaniji u početku isključivo radni na procenat ili ima i onih koji su odmah dobili regularan posao bez probnog rada koji je plaćan na procenat.
Hvala svima na odgovorima.Pozzdrav
 
Prošao sam 2 kruga selekcije i sada me očekuje treći krug
a bre gde to 3 kruga?
osiguravajuća društva hvataju ljude po ulici da rade za njih
govoriš li ti za Srbiju? :eek: :huh:



U svim osiguranjima se radi na procenat. To su ti prevare i uznemiravanja prijatelja i rodbine odustani od toga.
upravo tako :ok:
od toga se leba neće najesti
može kao honorarni posao
i to ako ima stomak za to
inače neka beži što dalje
 
3 kruga stvarno ima u Generali osiguranju.Meni je treci sada posle 20.
Citao sam na netu da se radi na procenat,ali mi nije jasna ta politika firme da te drzi u kancelariji(znam da ne bih radio na terenu) i da ostavaris npr. 5 prodatih polisa na mesecnom nivou.
Zar ih ne mrzi da te gledaju kako im zauzimas prostor ako nista drugo.Koliki su procenti i kako se oni izracunavaju.Da li npr. dobijas 10% na 10 zakljucenih ugovora cija ukupna mesecna premija iz 400e.To je u ovom primeru 40% jel' da?
Nije mi jasno i sto se npr. na infostudu prijavi 600 ljudi za ovaj posao ako je tako?(Dal' je moguce da npr. 550 od 600 prijavljenih ne zna da se radi na procenat?)
Generali osiguranje je postalo 100% vlasnik u akcijskom drustvu.Mislite li da se nesto promenilo u poslovnoj politici u vezi rada savetnika?
Da li ste vi bili u ovoj firmi na razgovorima skoro ili ste samo culi price o radu na procenat....?
 
Da li ste vi bili u ovoj firmi na razgovorima skoro ili ste samo culi price o radu na procenat....?
valjda znaš ljude u svojoj okolini koji su bili?
pitaj njih ako ne veruješ našim odgovorima

najgore je to što će ljudi početi da te izbegavaju
i to je ono što će ti se desiti
jer ćeš morati da juriš ugovore
i to ljudi uvek ističu posle ovog iskustva

kada budeš napisao tvoje kontakte
kompanija će to koristiti i kada ti budeš otišao
 

Back
Top