Шетња за Зорана - ЛДП режија

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
Прошао сам Симином улицом око 11 сати. У време када је био заказан почетак шетње.

Не знам да ли је било 100 људи (један паркиран аутобус облепљен страначким обележјима) са све активистима који деле чај.


О чему се ради?

Постоји ли ЛДП уопште?
 
Прошао сам Симином улицом око 11 сати. У време када је био заказан почетак шетње.

Не знам да ли је било 100 људи са све активистима који деле чај.


О чему се ради?

Постоји ли ЛДП уопште?

Sve je manje nekrofila. A i kiša pada pa su odredili prioritete, ko će da namoči skupe cipelice.
 
Прошао сам Симином улицом око 11 сати. У време када је био заказан почетак шетње.

Не знам да ли је било 100 људи (један паркиран аутобус облепљен страначким обележјима) са све активистима који деле чај.


О чему се ради?

Постоји ли ЛДП уопште?

Novi Vodja u kraju, zar nisi cuo? Setali su ljudi za Zokija da bi pokazali kako su oni evropljani i slicno, sada im ne treba Zoki vise, tu je Veliki Vodja Vucic
 
Прошао сам Симином улицом око 11 сати. У време када је био заказан почетак шетње.

Не знам да ли је било 100 људи (један паркиран аутобус облепљен страначким обележјима) са све активистима који деле чај.

О чему се ради?

Постоји ли ЛДП уопште?

Sećam se ...

1992.
mobilizacija,
takvi komšo kao ti,
kolima prolaze pored pristiglih rezervista,
procenjuju da nas je nedovoljno i - nastavljaju dalje ...

Vidim, još se niste zaustavili !
Jurite, ne biste da se zaebete ... eh.
 
Сад је био кратак прилог на РТС1 о "шетњи" ЛДП-оваца..... а Чеда Прашак обукао ЦРНИНУ....... е свашта......:lol:
Изгледа да је у црнини и неки лелемуд који обриса пост и слику са
данашњег пропалог перформанса лицемера! :hahaha:
 
Сад је био кратак прилог на РТС1 о "шетњи" ЛДП-оваца..... а Чеда Прашак обукао ЦРНИНУ....... е свашта......:lol:

Možda dobili heroin, pa ih mrzi da se pomaknu :mrgreen:

Čeda je u crnini zbog nestašice love :mrgreen:
Ne mrzi njih da se pomaknu nego je heroin neka krdža malo žešća :per:
 
Где су сад присталице и симпатизери лика и дела почившег Премијера, чије име им је још на уснама, да нам баце неку
сликицу са тог величанственог скупа у којем му одају почаст.....или их је киша омела...!?
 
Где су сад присталице и симпатизери лика и дела почившег Премијера, чије име им је још на уснама, да нам баце неку
сликицу са тог величанственог скупа у којем му одају почаст.....или их је киша омела...!?
Била сличица овде, али неки са "празниним у глави", обрисао од срамоте! :hahaha:
 

Back
Top