Zgranula sam se ...

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Priča mi Saška da duže od 5 godina preko mobilnog održava druženje sa čovekom kojeg još u realu nije videla iako živi jedno 200 km od nje .

Kolko sam primetila nema namjeru da to prekine a i on je očito takav pa mu godi to druženje .

Šta se dešava sa ovim svijetom ?
 
Priča mi Saška da duže od 5 godina preko mobilnog održava druženje sa čovekom kojeg još u realu nije videla iako živi jedno 200 km od nje .

Kolko sam primetila nema namjeru da to prekine a i on je očito takav pa mu godi to druženje .

Šta se dešava sa ovim svijetom ?

Pa to je super,razbijas monotoniju,oplemenjujes duhovni zivot, "imas"nekog za koga samo ti znas..Nije to lose.
 
Priča mi Saška da duže od 5 godina preko mobilnog održava druženje sa čovekom kojeg još u realu nije videla iako živi jedno 200 km od nje .

Kolko sam primetila nema namjeru da to prekine a i on je očito takav pa mu godi to druženje .

Šta se dešava sa ovim svijetom ?

Devojke uzimaju ono sto mogu :aha: Mnoge su svesne da nece naci bolju ljubav ni sex od Cyber :mrgreen: i onda se pomire sa sudbinom i ne pokusavaju nemoguce kao da traze partnera u RL i da ih voli kao sto ih voli u VL :per:

:lol:

Forumasice to nisu shvatile dok Saska :heart: jeste :zper: :rotf:
 
Priča mi Saška da duže od 5 godina preko mobilnog održava druženje sa čovekom kojeg još u realu nije videla iako živi jedno 200 km od nje .

Kolko sam primetila nema namjeru da to prekine a i on je očito takav pa mu godi to druženje .

Šta se dešava sa ovim svijetom ?

danas je to vec trend, svaka druga ima takvog jednog prijatelja, ima partnera kuci a sa tim drugim covekom dopunjava ono sto joj fali kod kuce, paznja, komlimentil, lepa prica ovo ono
a vecina ni ne zeli seks sa tim covekom
 
e radi se o tome da sad ja necu vise :evil: u inat :evil:

- - - - - - - - - -
sa svim mojim klon nazlozima na svim forumima je uvjek dobijao isti odgovor:besan2:

koji?

- - - - - - - - - -

Trend ?

Jel to prevara ?

da to je trend ili cinjenica

ne znam dal je prevara a ako pocnem da pisem prebacice ti temu na filozofiji :lol:

- - - - - - - - - -

ne znam sta se ovdje uhvatio za mene, koj mu je djavo :confused:

pa kazi mu jasno i glasno, on bar nije nerazuman, cini mi se
 

Back
Top