Nezavisni novinari Vojvodine: "Patrijarh Pavle je ratni zlocinac!"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posle će da kmeče kad ih narod bude tepao usranim motkama.

- - - - - - - - - -

1524_1.jpg
 
Posle će da kmeče kad ih narod bude tepao usranim motkama.

- - - - - - - - - -

1524_1.jpg

Zasto ni ih narod tepao?

Pa nisu valjda Srbi postali verski fanatici kao muslimani?

Treba hladne glave ispitati jeste ili nije.

- - - - - - - - - -

Cim se pojavi neka tema koja se nekom sovinisti ne dopada - odmah se predlaze kljuc.

A ja nisam predlagao kljuc kada ti pises i pljujes protiv Tita? :evil:

Izgleda da bih voleo DISKRIMINACIJU U SVOJU KORIST?
 
Никад им доста...
Па да се присетимо штосова са овог и другог форума. Мислим да верници СПЦ и остали Срби (који је поштују као националну институцију) треба да ми буду захвални јер немам толико емотивни однос, па сам у стању да кад неки "чедиста" (стање свести, не мора да има везе с конкретним Чедајем) нешто лупи, ја немам стомачни проблем да то ставим у потпис. Срби ипак воле СПЦ, посебно патријарха коме се није имало шта замерити, па истицање таквих ствари прави одијум према будалама, они се онда попишмане да још више терају своје, то их тера још даље од народа.
Тако је једном посланички кандидат ЛДП-а реко за патријарха Павла да је "матори зликовац", па сам то искористио. Или неки клинац Никола90 (90 је годиште, а тад је била 2007.) "И даље тврдим да је Гојко шеф мафије која се зове СПЦ". Ја то ставим у потпис, и додам његов ник Никока90, ЛДП... Овај креће жустро поруком "Зашто си ставио ЛДП, знаш да не могу бити члан странке као малолетан..." а ја "Нисам написао да си члан странке, него ЛДП мож да значи оно ложиш се на то..." А он "ја се ложим на девојке, ЛДП ми је природан избор" а ја "Супер, мењам потпис"...
И у потпису "И даље тврдим да је Гојко шеф мафије која се зове СПЦ" Никола90, малолетник чији је природан избор ЛДП
Чисто да се види где то води... :hahaha:
Или на овом форуму кад сам давно глумио чедисткињу (наравно, лажни профил). Па извалим ја ону његову глупост "Чеда би се радије састао са патријархом него са Легијом"... па још додам "уосталом, да се састао са пуковником Амфилохијем пре би решио ствари, патријарх је излапео". Док си реко Гармишпартенкирхен крену патриоте да "ме" нападају, а чедисти да "ме" бране као слобода говора...
И тако су пали испод цензуса :mrgreen:
 
"U tem Somboru svega na volju,
svega ima-to istina
"...

Pokojni Patrijarh Pavle je najbolje što se desilo SPC-u u zadnjih 100 godina i proglašavati ga ratnim zločincem a lizati se s ovim fegetima,pedofilima i lopurdama koje su zaskočile njegovo mesto je najblaže rečeno licemerje.

Ne znam samo po cemu je bio najbolji?

U vreme njegove "vlade" su se desili najstrasniji zlocini, a SPC ogrezla u grehu srebroljublja i razvrata.

Za to je bio najbolji?

- - - - - - - - - -

Srebroljublje je smrtni greh.

Vozni park za vreme patrijarha Pavlja.

fc8-pop.jpg
 
Pazi,nama je Mladić heroj kao što je Hrvatima Gotovina i Bosancima Alija.Svaka strana ima svoju priču(da ne kažem istinu)i ja sam s tim OK.O Karadžiću i Šešelju nemam ni upola pozitivno mišljenje kao o Mladiću al' to je druga tema.

Pavle se nije vozio limuzinama,nije izigravao zvezdu,nije krao,nije dirao dečkiće,nije huškao masu protiv drugih religija kao Irinej još od prvog dana,nije bagri političarskoj delio ordenje po kafanama...I hvala mu na tome.
 
Nije Maldic NAMA bio heroj nego VAMA....

Njemu je sudio Sud Ujedinjenih nacija koji je izabran od preko 200 drzava sveta.


Pavle je licno bio skroman i nije vozio besna kola, ali je ipak KRIV jer je DOZVOLIO da se to radi u SPC za vreme dok je on bio patrijarh.

Ni Hitler nije nikoga licno ubio, ali je ipak kriv za smrt miliona ljudi, zar ne?

Poredis patrijarha Pavla sa Hitlerom....:eek:

tema se zakljucava iz postovanja prema Patrijatrhu Pavlu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top