Mala maca

ha, ha...Ovako nesto Nina jos nikada nisam video!

Ima stvari koje treba videti pa verovati (ver para creer)

Jednom sam video rodjenim ocima papagaja koji peva i to ne samo jednu strofu nego citavu pesmu otpeva od pocetka do kraja!

Da mi je to neko pricao, nikada mu ne bih verovao.
 
ha, ha...Ovako nesto Nina jos nikada nisam video!

Ima stvari koje treba videti pa verovati (ver para creer)

Jednom sam video rodjenim ocima papagaja koji peva i to ne samo jednu strofu nego citavu pesmu otpeva od pocetka do kraja!

Da mi je to neko pricao, nikada mu ne bih verovao.

BRAVO BLAJBI!
Mada nije život "samo oči što vide",ipak mi je drago da si počeo da veruješ samo u ono što si video.
Tako da očekujemo svi redom da ćeš o Amerima da pišeš lepo čim prvo vidiš od njih nešto lepo.
 
BRAVO BLAJBI!
Mada nije život "samo oči što vide",ipak mi je drago da si počeo da veruješ samo u ono što si video.
Tako da očekujemo svi redom da ćeš o Amerima da pišeš lepo čim prvo vidiš od njih nešto lepo.

Pa ja vidim da su Amerikanci prva ekonomska sila sveta (postoje manje nego sto su Srbi bili pod Turcima)...

Vidim da su vojno najmocniji i svima dele samare.

Vidim da su tehnoloski i naucno najveca sila sveta.

Vidim da osvajaju Mars....

Vidim da kada oni dignu glas - svi zacute.


Sta jos treba da vidim, pa da im priznam premoc?
 
"mrzi me da ustajem pa cu ovako"....:lol:

da li i vasa maca pije vodu kao ova .?


ovo sigurno neka crnogorka :think:

- - - - - - - - - -

ja sam imala macora pio vodu sa cesme, kad nije dobro zavrnuta pa kaplje on sapom uhvati kap pa olize pa sve tako

na zalost nestao mi je, pa nikad nisam uspjela to da snimim :sad2:

obozavao masline

nije imao rep uopste :(

joj dusa moja neprezaljena, vec dvije godine se nadam da ce se vratiti al od toga nema nista

i dan danas crkavam za njim:sad2:
 
ovo sigurno neka crnogorka :think:

- - - - - - - - - -

ja sam imala macora pio vodu sa cesme, kad nije dobro zavrnuta pa kaplje on sapom uhvati kap pa olize pa sve tako

na zalost nestao mi je, pa nikad nisam uspjela to da snimim :sad2:

obozavao masline

nije imao rep uopste :(

joj dusa moja neprezaljena, vec dvije godine se nadam da ce se vratiti al od toga nema nista

i dan danas crkavam za njim:sad2:

Nemoj da patis za njim, imaces ti i drugog macka....

Covekov zivot je isuvise dug za samo jednog macka...
 
Nemoj da patis za njim, imaces ti i drugog macka....

Covekov zivot je isuvise dug za samo jednog macka...

imam ih sedam, al on je bio jedinstven, bio je samo moj i samo mene je volio, mozda najruzniji i najneobicniji macak na svijetu, al zato najpametniji, najotkaceniji i najumiljatiji macak na svijetu i niko i nista ga ne moze zamijeniti, nikad, nikad
 
imam ih sedam, al on je bio jedinstven, bio je samo moj i samo mene je volio, mozda najruzniji i najneobicniji macak na svijetu, al zato najpametniji, najotkaceniji i najumiljatiji macak na svijetu i niko i nista ga ne moze zamijeniti, nikad, nikad

U zabludi si.

Macke se nikada ne vezuju za OSOBU, kao recimo psi...

Macke se vezuju za AMBIJENT u kome zive.

- - - - - - - - - -

Jednom, pre jedno 4 decenije je bio vrsen naucni eksperiment: jedan covek se zatvorio u jednu duboku pecinu , na DVE GODINE, sa svim domacim zivotinjama.

Macka je pobegla prvi dan...

Druge zivotinje su umirale jedna po jedna, samo je pas ostao sa covekom do zadnjeg dana....
 
Pa ja vidim da su Amerikanci prva ekonomska sila sveta (postoje manje nego sto su Srbi bili pod Turcima)...

Vidim da su vojno najmocniji i svima dele samare.

Vidim da su tehnoloski i naucno najveca sila sveta.

Vidim da osvajaju Mars....

Vidim da kada oni dignu glas - svi zacute.


Sta jos treba da vidim, pa da im priznam premoc?

Au al se tebi javlja pred očima... ko babi loto brojevi u Tesnoj Koži....

A vidiš Putin nije vikao, mirno je rekao - i svi ućutali...

Tamo gde nije vredelo ni tiho da se priča seo lično u borbeni avion i rokao po Čečeniji

A u Americi to ne može da se desi jer tamo svako ima svoj Ugovor o radu pa neće dobiti keš za alternativni posao

Kao recimo - odbrana države bez Ugovora

- - - - - - - - - -

U zabludi si.

Macke se nikada ne vezuju za OSOBU, kao recimo psi...

Macke se vezuju za AMBIJENT u kome zive.

- - - - - - - - - -

Jednom, pre jedno 4 decenije je bio vrsen naucni eksperiment: jedan covek se zatvorio u jednu duboku pecinu , na DVE GODINE, sa svim domacim zivotinjama.

Macka je pobegla prvi dan...

Druge zivotinje su umirale jedna po jedna, samo je pas ostao sa covekom do zadnjeg dana....

1) Mačka se veže za ambient?
Aham... Dakle ova maca koju hranim ona se ne mazi sa mnom nego se češe o ambient...

2) A šta je jeo taj te četri godine? Aj mačka pobegla... Kako su umirale te ostale životinje? Na jestive i nejestive?


3) Za razliku od kerova gde je ista genetika pa bio napuljski mastif ili čivava, kod mačaka je svaka rasa sa drugačijim ponašanjem pa se ne podnose sem ako na silu nisu bile vezane od mačećih dana. Mastif i čivava mogu da se organizuju u čopor kad god hoćeš.

Ajd da vidimo dal se sijamska mačka vezuje za prostor ili za gazdu kom ne smeš ni da se obratiš višim glasom?

Baš si ti neki američki obrazovan... piše na tarabi ona stvar pa se ja malo prihvatio...
 
Poslednja izmena:
Au al se tebi javlja pred očima... ko babi loto brojevi u Tesnoj Koži....

A vidiš Putin nije vikao, mirno je rekao - i svi ućutali...

Tamo gde nije vredelo ni tiho da se priča seo lično u borbeni avion i rokao po Čečeniji

A u Americi to ne može da se desi jer tamo svako ima svoj Ugovor o radu pa neće dobiti keš za alternativni posao

Kao recimo - odbrana države bez Ugovora

- - - - - - - - - -



1) Mačka se veže za ambient?
Aham... Dakle ova maca koju hranim ona se ne mazi sa mnom nego se češe o ambient...

2) A šta je jeo taj te četri godine? Aj mačka pobegla... Kako su umirale te ostale životinje? Na jestive i nejestive?


3) Za razliku od kerova gde je ista genetika pa bio napuljski mastif ili čivava, kod mačaka je svaka rasa sa drugačijim ponašanjem pa se ne podnose sem ako na silu nisu bile vezane od mačećih dana. Mastif i čivava mogu da se organizuju u čopor kad god hoćeš.

Ajd da vidimo dal se sijamska mačka vezuje za prostor ili za gazdu kom ne smeš ni da se obratiš višim glasom?

Baš si ti neki američki obrazovan... piše na tarabi ona stvar pa se ja malo prihvatio...

Macka se veze za ambijent, za kucu.

Mogu se promenuti vlasnici kuce, ali ce macka ostati u stroj kuci , nece ici za novim vlasnicima u novu kucu..

Ali ker hoce...

Ni jedna macka se ne veze za ni jednog coveka, a pas uvek ima nekoga od ukucana koga slusa i kome je pokoran.
 
To sam i ja pomislila..:lol: Ja imam psa ali su mi macke isto tako slatke i neverovatne su sta im sve padne na pamet, njihovu maciju:lol:

smešno deluje ali... mačke su predatori...
bez obzira što su kod nas u kući u njima je i dalje genetika iz prirode
čuvaju snagu na svaki mogući način ali je neće štedeti kad munjevito reaguju na plen
pa sad bila to kućna maca ili lav tj lavica, pošto su se dogovorili da on zapišava i hefta a ona da brine o ručku
pa prvo donese čoveku, pa onda deca pa onda ona šta ostane jer brine za fensi liniju...

treba da učimo iz prirode, važne su tu lekcije

- - - - - - - - - -

images

aj ženska glavo, požuri, crko od gladi...

- - - - - - - - - -

Macka se veze za ambijent, za kucu.

Mogu se promenuti vlasnici kuce, ali ce macka ostati u stroj kuci , nece ici za novim vlasnicima u novu kucu..

Ali ker hoce...

Ni jedna macka se ne veze za ni jednog coveka, a pas uvek ima nekoga od ukucana koga slusa i kome je pokoran.

images

poslednje upozorenje sijamske mace da ne lupaš gluposti

Pun parkić plakata "nesto mi ker kog mnogo volim pa se ne odvajam"
 
Dragi BLAJBI...
ako tvrdiš da se mačka vezuje za gajbu onda da vidimo zašto lav ne živi u gajbi a čak hoće i da pobegne iz kaveza?

a ako si mislio da su mica mace glupe i da se ne vezuju za vlasnika nego samo za prostor proveri svoje izvore
http://metro.co.uk/2014/10/16/cat-m...derly-owner-after-they-are-separated-4908638/

dakle, baka morala da napusti gajbu, pozdravila se sa mica macom...
odveli baku na drugu adresu...
mica maca nije htela da je iko hrani
tražila je baku ali...

ako mica-maca ne zna engleski i ako nema para za TAXI, da li je INSTINKT bio presudan?
:think:

- - - - - - - - - -

a da mi ti sad tako uporan mada ne baš pametan ne bi rekao kako su mace pametne samo na zapadu evo...


54365.jpeg

:heart: RUSIJA :heart:

Mica-maca našla napuštenu bebu i mnjaukala mnjaukala mnjaukala za pomoć
http://english.pravda.ru/society/stories/16-01-2015/129535-cat_saves_boy_russia-0/

kada su joj doktori uzeli šta je čuvala trčala je za bolničkim kolima i ušla u bolnicu
:heart:
 
Poznato je da su psi prelazili i hiljade kilometara trazeci svog gazdu....Preko ravnica, planina, reka, puteva....


Nekada su sedeli danima na gazdinom grobu i cvilelli nakon njegove smrti...


A macka ne ode ni 5 kuca dalje ako se tamo njen gazda odseli.

Ostane u kuci u kojoj je uvek bila.

Hebe joj se ko je novi gazda i gde je stari.


Ko je ikada video macku da sedi na gazdinom grobu? (Osim onih crnih koje zive u grobovima):per:
 
Poslednja izmena:
Poznato je da su psi prelazili i hiljade kilometara trazeci svog gazdu....Preko ravnica, planina, reka, puteva....


Nekada su sedeli danima na gazdinom grobu i cvilelli nakon njegove smrti...


A macka ne ode ni 5 kuca dalje ako se tamo njen gazda odseli.

Ostane u kuci u kojoj je uvek bila.

Hebe joj se ko je novi gazda i gde je stari.


Ko je ikada video macku da sedi na gazdinom grobu? (Osim onih crnih koje zive u grobovima):per:

mislim da imaš blaži oblik autizma...
ja dadoh primer gde se mačka posvetila i nekome ko joj nije bio gazda, prosto beba
RUSKA BEBA

- - - - - - - - - -

a za američke grobove me baš briga, možeš i ti da ne uzimaš hranu
 
Poznato je da su psi prelazili i hiljade kilometara trazeci svog gazdu....Preko ravnica, planina, reka, puteva....


Nekada su sedeli danima na gazdinom grobu i cvilelli nakon njegove smrti...


A macka ne ode ni 5 kuca dalje ako se tamo njen gazda odseli.

Ostane u kuci u kojoj je uvek bila.

Hebe joj se ko je novi gazda i gde je stari.


Ko je ikada video macku da sedi na gazdinom grobu? (Osim onih crnih koje zive u grobovima):per:

Možda se ne dešava mnogo često,ali se ipak dešava da
i maćka prati čoveka, kad ćovek krene negde.
Mene je jedna moja mačka pratila, a moju jednu komšinicu, njena mačka obavezno prati na autobus.
A neće ni baš svaki pas da sedi na gazdinom grobu.
 
Macka se veze za ambijent, za kucu.

Mogu se promenuti vlasnici kuce, ali ce macka ostati u stroj kuci , nece ici za novim vlasnicima u novu kucu..

Ali ker hoce...

Ni jedna macka se ne veze za ni jednog coveka, a pas uvek ima nekoga od ukucana koga slusa i kome je pokoran.

Nisi u pravu, Blajbi, moj Mirko je prešao solidnu razdaljinu jer se vezao za mene. Istina, više mu se sviđa tretman nego kod rođaka ali odustao je i od doručka kod njih, kod mene mu se sviđa. A imala sam u kraju jednu macu koja se kad joj je ćerka poodrasla, preselila u sledeće naselje. I bilo je slučajeva da su ljudi, izbeglice iz Hrvatske, prepoznali svoju mačku u Srbiji.
 
Poznato je da su psi prelazili i hiljade kilometara trazeci svog gazdu....Preko ravnica, planina, reka, puteva....


Nekada su sedeli danima na gazdinom grobu i cvilelli nakon njegove smrti...


A macka ne ode ni 5 kuca dalje ako se tamo njen gazda odseli.

Ostane u kuci u kojoj je uvek bila.

Hebe joj se ko je novi gazda i gde je stari.


Ko je ikada video macku da sedi na gazdinom grobu? (Osim onih crnih koje zive u grobovima):per:

Blajbi ne lupaj :) www.novosti.rs/.../zivot_+.308.html:416517-Izgubljena-macka-presla-put-...
 

Back
Top