Koliko muskaraca je stvarno moglo da vas posjeduje samim ocima, ali iksreno... bez do

bez.duha

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
206
dirivanja.

Treba mi broj onih koji su vam u zivotu bili poznanici, i procenat njih koji je uspio da mu date da vas ocima necu reci onu rijec na j... ali mislim bas na tu rijec OCIMA, a NE DODIROM (mada ubrojte i one koji su uspjeli da dobiju dodir, samo nemjte pisati broj tih, ako mene pitate), ali eto da kazem obljubio da ne brane moderatori temu?

To mi treba jer sad proucavam mikrosakade, pokrete ociju, i tako dalje...
Mozete slobodno i nekog prijatelja da pozdravite koji vas odlicno jeste ocima izj.... pardon, obljubio
 
dirivanja.

Treba mi broj onih koji su vam u zivotu bili poznanici, i procenat njih koji je uspio da mu date da vas ocima necu reci onu rijec na j... ali mislim bas na tu rijec OCIMA, a NE DODIROM (mada ubrojte i one koji su uspjeli da dobiju dodir, samo nemjte pisati broj tih, ako mene pitate), ali eto da kazem obljubio da ne brane moderatori temu?

To mi treba jer sad proucavam mikrosakade, pokrete ociju, i tako dalje...
Mozete slobodno i nekog prijatelja da pozdravite koji vas odlicno jeste ocima izj.... pardon, obljubio
onaj pogled uuu al bi te odvalio od kurcica
 
Možda trepavicom!!!!!!????
A kao nema pjesma teskst "Oj djevojko selen velen,ne uzvijaj obrvama, ne zadaji jad momcima, i meni si jad zadala, od djevojko selen velen, tika taka tika taka ....."
ili "OJ VESELA VESELICE VESELE TI OCI IMAS, (VESELE TI OCI IMAS) KOGA GOD SI POGLEDALA SVAKOME SI RANU (MISLI LI NA?????) DALA " NEGO SAM TO JA IZMISLIO JELI?

- - - - - - - - - -

ili jos bolji dokaz, cuveni hard rok "ja se bojim, ja te molim: ne gledaj me tako i ne ljubi me vise"
BIJELO DUGME - Ne gledaj me tako i ne ljubi me vise, mozda jedna od najboljih njihovih...
 
dirivanja.

Treba mi broj onih koji su vam u zivotu bili poznanici, i procenat njih koji je uspio da mu date da vas ocima necu reci onu rijec na j... ali mislim bas na tu rijec OCIMA, a NE DODIROM (mada ubrojte i one koji su uspjeli da dobiju dodir, samo nemjte pisati broj tih, ako mene pitate), ali eto da kazem obljubio da ne brane moderatori temu?

To mi treba jer sad proucavam mikrosakade, pokrete ociju, i tako dalje...
Mozete slobodno i nekog prijatelja da pozdravite koji vas odlicno jeste ocima izj.... pardon, obljubio

dragi korisnice,

pozdravljam Vase zanimanje za mikrosakade, jer i sam sа́m pasionirani proucavalac fenomena jebackog pogleda, doduse amater
ovladavanje ovom tehnikom smatram vrlo vaznim, ne zbog propratnih benefita empirijskih ogleda, vec zbog doprinosa naucnoj zajednici

večeras ću kušati...
 
ca6ef3c15b69fcd43721445222c5a0f3.jpg
ca6ef3c15b69fcd43721445222c5a0f3.jpg
 
a zar se ljudi ne radjaju sa takvim pogledom :confused:
Marlon Branodo nije ucio kako da glumi u GODFATHER I (te godine filom KOJI JE UZEO SVE OSKARE, ja mislim svih 7 ili 8) u tom slucaju da se radja sa tim, a to nije tacno - jer jeste ucio i ne radja se sa tim ni Bog, i postao samo zbog ovoga to - MARLON BRANDO... K u m "Don Vitto Corleone" "(DON VITO KORLEONE)" Niti je u tom slucaju Mario Puzzo (pisac bestselera po kome je sniman film NAJPRODAVANJE KNJIGE 20. VIJEKA - zvanicno) smislio izraz "kako? - Pa...dacu mu ponudu koju nece moci da odbije..."
Sicilijanska mafija nije stvorena bez nauke, niti specijalne jedinice, niti kockanje, niti je Puskin bez stecenog umijeca pisao odvaljujuce istoremeno na svim svetskim normalnim jezicima koji se rimuju ako se prevedu dobro stihove, usao u bit i sustinu jezika ljudskog koliko je i sam svevisnji to mogao, jer procitati od njega opis balerine, ili Dostojevskog opis seksa, isto je kao je*ati ... Boginju, u fantaziji... kao seks sa Boginjama... Andjelicama, ili sta god hocete, najvjestijim u svim oblastima, i "najopremljenijim", pod najvecim "sredstvima materijalne srece za iglu i nos" i u stanju najveceg nooding-off-a oli srpski izraz "stond" "koma" "eufroja" ili srece, koje jos zovu sa "kljucanje" jer se od efekta (prvo uzimanje heroina, opstepoznata stvar, svima jasna) pada od srece dirktno na pod pa se covjek tek u toku pada
pricam o direktnom padu na pod glavom zadnjim dijelom glavi koji krsi oli potljak, i uzima zivot
predomislja I IPAK ODLUCUJE DA NE PADNE (bukvalan pad opisujem, jer je to i opasno za uzimanje ako se stoji) "ne, jos ne treba da umrem, iako sam srecan" i nisu to tako pitke svima i jasne stvari...
 
Poslednja izmena:
A JA KAZEM DA, KADA SE GLEDA STAR DUHOVNO 1 * 2 = 2, A NE 1 + 1 = 2

ne volim pjesmu "zaveoo meee jedaaaaaaaan mangup u naaaaajboljiiiiiim godinmaaa...." onu koju svi vidim da jednosatavno nesvjesno pjevaju... jer to znaci da ta licno, a ne sve zena sebe ne postuje i ne poznaje dobro...
ja zenske zavodim tako sto izvodim ovo
1 uvelicava duplo, na 2
2 duplo 4
4 8
8 - 16,
16 36, 64 128
itako dalje ,iso sam iz bojazni najvise do cak samo cak 356 000... samo cak i cak samo

 
Poslednja izmena:
ma genijalan je

Pogledaj (ne znam sto od ove sledece dvije rijeci treba da upotrbim da ti kazem, mozda najbolje obije) savjetujem/molim te ovo i reci mi a kako ti se cini ovaj Lionel Nelson, iz uvodne cuvene scene udvaranja udatoj tudjoj zeni pred muzem, Sindlerova lista oskarom nagradjen film, kako za njega ne znas i nijedna od vas ne pomenu njega - i sto mislis o njegovom pogledu, ja "sve najbolje, brate svaka ti dala"...?
67903.gif

prgledati, ili sa 0:47
 
Poslednja izmena:

Back
Top