Propadne li Evropa propada i Srbija.

Arkania

Poznat
Poruka
9.069
Nikad mi nije bilo jasno zasto neki forumasi na forumu stalno navijaju za propast Evrope?
U 2014 godini preko 60% izvoza izvezeno je upravo u EU.

Pored toga Evropa je glavni finansijer Srbije u 21. veku i to je cinjenica.
Svaka veca kriza u Evropi bila bi ubitacna za Srbiju.

Zato forumasi promislite jos jednom pre nego sto opet pocnete da navijate za rat izmedju Evrope i Rusije.
 
Nikad mi nije bilo jasno zasto neki forumasi na forumu stalno navijaju za propast Evrope?
U 2014 godini preko 60% izvoza izvezeno je upravo u EU.

Pored toga Evropa je glavni finansijer Srbije u 21. veku i to je cinjenica.
Svaka veca kriza u Evropi bila bi ubitacna za Srbiju.

Zato forumasi promislite jos jednom pre nego sto opet pocnete da navijate za rat izmedju Evrope i Rusije.
Европа није никакав финансијер Србије већ уцењивач.
Не знам где ти живиш али сва индустрија и већи део пољопривреде уништен је по диктату ЕУ баш зато да би морали узимати кредите које плаћамо продајом свега вредног од телекома до ораница.
Једино су Кипар и Мађарска показали да су нормални и не констатују Брисел, а Норге и Исланд су одустали не од уласка у ЕУ већ и од референдума о уласку.
 
Европа није никакав финансијер Србије већ уцењивач.
Не знам где ти живиш али сва индустрија и већи део пољопривреде уништен је по диктату ЕУ баш зато да би морали узимати кредите које плаћамо продајом свега вредног од телекома до ораница.
Једино су Кипар и Мађарска показали да су нормални и не констатују Брисел, а Норге и Исланд су одустали не од уласка у ЕУ већ и од референдума о уласку.
Upravo ovo sam ocekivao, evo druge teze moje teme!


U prevodu, moguce je biti mala drzava i U EU I VODITI nacionalnu politiku.
Ko je kriv?

Krivi su politicari, koliko stotina njih postoji I SVI SU PRODANI.
U NAMA JE OSNOVNI PROBLEM NE U EU ILI NEGDE DALJE!
TO JE POENTA!
 
Da, mnogi nisu svesni da bi recimo u slucaju da neka velika prirodna katastrofa pogodi zapadnu Evropu a Srbija ostane netaknuta ti zapadnoevropljani dosli u Srbiju i okupirali je, oteli gotovo sve nekretnine u vlasnistvu Srba i sve nas pretvorili u beskucnike i prosjake. Zato trebamo da pazimo za sta se Bogu molimo.
 
Samo da u nekom sledecem ratu ne ucestvujemo. Ostali me mnogo manje zanimaju. To sto mi navijamo za neke strane drzave a druge mrzimo, to je sasvim beznacajno.
Ako budemo jos jednom ucestvovali u frontovskom ratu za 100 godina nas nece biti. Ostace samo Sumadija.
 
Da, mnogi nisu svesni da bi recimo u slucaju da neka velika prirodna katastrofa pogodi zapadnu Evropu a Srbija ostane netaknuta ti zapadnoevropljani dosli u Srbiju i okupirali je, oteli gotovo sve nekretnine u vlasnistvu Srba i sve nas pretvorili u beskucnike i prosjake. Zato trebamo da pazimo za sta se Bogu molimo.
Отишли би у САД, Канаду, Аустралију и НЗ, развијене, велике и ретко насељене земље.
 
Nikad mi nije bilo jasno zasto neki forumasi na forumu stalno navijaju za propast Evrope?
U 2014 godini preko 60% izvoza izvezeno je upravo u EU.

Pored toga Evropa je glavni finansijer Srbije u 21. veku i to je cinjenica.
Svaka veca kriza u Evropi bila bi ubitacna za Srbiju.

Zato forumasi promislite jos jednom pre nego sto opet pocnete da navijate za rat izmedju Evrope i Rusije.

Kaда ће Европска унија та творевина окултних друштва Западне Европе да плати ратну штету почињену терористичким бомбардовањем Србије?
 
Jes, bas bi par stotina miliona ljudi stalo u Sidnej, Melburn i NZ. Mozda jedino u severnu Kanadu, tamo ima dovoljno mesta.
У северној Канади је станиште за беле медведе, али остатак Канаде је ОК, континентални део САД нема ни 50становника по квкм, и што баш морају да се скрцају у Сиднеј и Мелбурн?
Сматра се да Аустралија има могућност одржања преко 100М људи, има још градова сем пет милионских(Сиднеј, Мелбурн Аделејд Бризбејн и Перт).
 
Nikad mi nije bilo jasno zasto neki forumasi na forumu stalno navijaju za propast Evrope?
U 2014 godini preko 60% izvoza izvezeno je upravo u EU.

Pored toga Evropa je glavni finansijer Srbije u 21. veku i to je cinjenica.
Svaka veca kriza u Evropi bila bi ubitacna za Srbiju.

Zato forumasi promislite jos jednom pre nego sto opet pocnete da navijate za rat izmedju Evrope i Rusije.

То је проблем вас који сте се свесно и намерно везали(и постали зависни) за нешто што је унапред предодређено да пропадне.
У Србији не живе само робови, него и слободни људи који не зависе од ЕУропе и њених новчаница. То је проблем робова. Слободни људи немају потребу да буду таоци робовских жеља и робовске политике.

Неће бити лепшег дана за сваког слободног човека у Србији кад нестане ЕУ. А, то је само питање времена.
 
Kaда ће Европска унија та творевина окултних друштва Западне Европе да плати ратну штету почињену терористичким бомбардовањем Србије?
Nikad, i to moramo prihvatiti.

Pogledaj Engleze i Francuze, imali su nebrojene ratova i pricinili jedni drugima nezamislive stete ali su ipak presli preko toga.
Od proslosti se uci ali se ne zivi.

- - - - - - - - - -

То је проблем вас који сте се свесно и намерно везали(и постали зависни) за нешто што је унапред предодређено да пропадне.
У Србији неиве само робови, него и слободни људи који не зависе од ЕУропе и њехих новчаница. То је проблем робова. Слободни људи немају потребу да буду таоци робовских жеља и робовске политике.

Неће бити лепшег дана за сваког слободног човека у Србији кад нестане ЕУ. А, то је само питање времена.

Tvoji pogledi o nezavisnosti su za svaku pohvalu.
Ali ostali pogledi su u osnovi pogresni i doveli su Srbiju u ovo stanje.
 
У северној Канади је станиште за беле медведе, али остатак Канаде је ОК, континентални део САД нема ни 50становника по квкм, и што баш морају да се скрцају у Сиднеј и Мелбурн?
Сматра се да Аустралија има могућност одржања преко 100М људи, има још градова сем пет милионских(Сиднеј, Мелбурн Аделејд Бризбејн и Перт).

Vidim ja da bi ti odveo 100 miliona ljudi u australijsku pustinju i svakome obezbedio mesto za stajanje/sedenje pod vedrim nebom. Prilicno jednostavno resenje, ali tesko izvodljivo.
 
Nikad mi nije bilo jasno zasto neki forumasi na forumu stalno navijaju za propast Evrope?
U 2014 godini preko 60% izvoza izvezeno je upravo u EU.

Pored toga Evropa je glavni finansijer Srbije u 21. veku i to je cinjenica.
Svaka veca kriza u Evropi bila bi ubitacna za Srbiju.

Zato forumasi promislite jos jednom pre nego sto opet pocnete da navijate za rat izmedju Evrope i Rusije.

Pa šta?
Šta ima da im izvozimo za pare?
Jel se pare jedu? Jok...
Kupi seljak njihov auto
Tamte za vamte

E sad kad bi EU propala
ne bi nam ni tad bilo loše
Sve što nikne kod nas a mi izedemo u zdravlju i veselju

Za pare se familije posvadjaše, braća se pobila, sestre čarne oči vadile...
a da se ždralo za astalom svi bi se voleli i na poštovanje kleli

DAKLE - PROPADNI EVROPO!

- - - - - - - - - -

nije neka šteta
 
Nikad, i to moramo prihvatiti.

Pogledaj Engleze i Francuze, imali su nebrojene ratova i pricinili jedni drugima nezamislive stete ali su ipak presli preko toga.
Od proslosti se uci ali se ne zivi.

Да да Бог да им се истом мером врати и да да Бог да их ти тешиш.
150 православних хришћанских цркава су уништили само на Косову и Метохији, монахе клали, а монахиње силовали.
 
Poslednja izmena:
Nikad, i to moramo prihvatiti.

Pogledaj Engleze i Francuze, imali su nebrojene ratova i pricinili jedni drugima nezamislive stete ali su ipak presli preko toga.
Od proslosti se uci ali se ne zivi.

- - - - - - - - - -



Tvoji pogledi o nezavisnosti su za svaku pohvalu.
Ali ostali pogledi su u osnovi pogresni i doveli su Srbiju u ovo stanje.
Никад не реци никад-Черчил.
Веома се вараш да ово мало времена колико, не траје твоје живот, већ колико се интересујеш за политику може подржати тврдњу коју тако уверено износиш.
 
Vidim ja da bi ti odveo 100 miliona ljudi u australijsku pustinju i svakome obezbedio mesto za stajanje/sedenje pod vedrim nebom. Prilicno jednostavno resenje, ali tesko izvodljivo.
Немој тако ограничено, Аустралија је држава која свакако не испуњава твоја виђења и предвиђања, не из разлога недовољне материјалне снаге већ управо обрнуто.
Јбга тако ти је то.
 
Samo da u nekom sledecem ratu ne ucestvujemo. Ostali me mnogo manje zanimaju. To sto mi navijamo za neke strane drzave a druge mrzimo, to je sasvim beznacajno.
Ako budemo jos jednom ucestvovali u frontovskom ratu za 100 godina nas nece biti. Ostace samo Sumadija.

Ala se plašiš za dupence da te ne mobilišu kukukuku
Kažem ja šišmiš demokrata...

Na tvoju radost NATO nas rasformirao za DS proviziju
Nadam se da si dobio neki dinar, nije valjda da je samo jedan uzeo pare a ostale ostavio u ljutnji?
Au bre dal je moguće?
Čuo sam da je ista situacija i u SNS oko EPS, povadili oči čija je provizija...

Da skratimo životni ideal:
DAJ MI PROVIZIJU DA DOBIJEM OD PRODAJE PA DA MALO POJEDEM I KROZ WC ŠOLJU PROVUČEM
pa kad umrem a vi ratujte...
 
Nikad mi nije bilo jasno zasto neki forumasi na forumu stalno navijaju za propast Evrope?
U 2014 godini preko 60% izvoza izvezeno je upravo u EU.

Pored toga Evropa je glavni finansijer Srbije u 21. veku i to je cinjenica.
Svaka veca kriza u Evropi bila bi ubitacna za Srbiju.

Zato forumasi promislite jos jednom pre nego sto opet pocnete da navijate za rat izmedju Evrope i Rusije.

Evropa se sprema za rat sa Rusijom tako sto unistava sve potencijalne ruske saveznike a mi tu valjda zauzimamo pocasno mesto
 
Pa menjaj se...
Nas Evropa i uslovljava preko Američkih seksi snova
ili Amerika direktno preko alave gologuzije koja bi para od prodaje

Rusija nas ne ucenjuje niti je to ikada činila
Rusi od prvog svetskog rata gledaju da nas zajebu gde god mogu.

Znaci priznajem istorijsko prijateljstvo i bratstvo Srbije i Rusije do 1917.god od tada tako necega vise nema.
 

Back
Top