Muvanje preko interneta

Nifont

Ističe se
Poruka
2.834
Dakle ovako ja spadam u onu stariju gardu muskraca,koji devojke muvaju uzivo. Pisanje mi nikad nije bila jaca strana, a u danasnje vreme ima gomila sajtova za upoznavanje. Evo na primer jednoj devojci sam cestitao 8 mart. Ona mi odgovori sa hvala i tu je kraj price. Stvar je u tome sto uopste ovako pismeno nemam inspiraciju sta dalje? Kako da predjem na drugu fazu sirenja price? Sta da joj napisem posle tog hvala, e da bi je uvukao u neki dublji razgovor?
 
Dakle ovako ja spadam u onu stariju gardu muskraca,koji devojke muvaju uzivo. Pisanje mi nikad nije bila jaca strana, a u danasnje vreme ima gomila sajtova za upoznavanje. Evo na primer jednoj devojci sam cestitao 8 mart. Ona mi odgovori sa hvala i tu je kraj price. Stvar je u tome sto uopste ovako pismeno nemam inspiraciju sta dalje? Kako da predjem na drugu fazu sirenja price? Sta da joj napisem posle tog hvala, e da bi je uvukao u neki dublji razgovor?


:zper:

- - - - - - - - - -

izgleda da tebe interesuje kako bi joj zavukao,a ne da bi zaukao:)
 
Dakle ovako ja spadam u onu stariju gardu muskraca,koji devojke muvaju uzivo. Pisanje mi nikad nije bila jaca strana, a u danasnje vreme ima gomila sajtova za upoznavanje. Evo na primer jednoj devojci sam cestitao 8 mart. Ona mi odgovori sa hvala i tu je kraj price. Stvar je u tome sto uopste ovako pismeno nemam inspiraciju sta dalje? Kako da predjem na drugu fazu sirenja price? Sta da joj napisem posle tog hvala, e da bi je uvukao u neki dublji razgovor?

Cestitao si joj praznik i ona tise zahvalila. Ne znam sta ocekujes dalje ako si joj SAMO cestitao.

I ne uvalci je odmah u "dublji razgovor", jer ako u startu krenes da gnjavis sa teskim temama moze da je to odbije. Ne znam preko cega se dopisujete, ako imas mogucnosti posalji joj neku simapticnu slicicu, mace, kuce, cvece i dobro staro "zdravo, kako si...nismo se culi od 8. marta"... Vidi kako ce da odreaguje.... Ako krene da se kucka sa tobom onda siris pricu...

Samo ne smaraj u startu...
 
Pitaj je nešto. Postavljaj pitanja dok ne počne da priča ili vidiš da to ne vodi nikud. Nije se valjda svo tvoje muvanje svelo na običnu čestitku ???? :D :D
Koja pitanja,sta kako. Devojke bas ne vole da ih neko gnjavi pitanjima,jer se osecaju kao u policiskoj stanici:D

Ne znam preko cega se dopisujete, ako imas mogucnosti posalji joj neku simapticnu slicicu, mace, kuce, cvece i dobro staro "zdravo, kako si...nismo se culi od 8. marta"
Preko Badoo-a, ali ne znam da li da idem ono klasicno sta se radi i tako te fore. Nisam ni mislio da je odmah spopadnem sa nekim teskim temama,dok se malo ne privikne na mene. Ali bi mi dobro dosao savet o nekim malo opustajucim temama.
 
Ja mislim da mi treba da ukljucimo experta na ovu temu...

Andjelkooooooooooo javi seeeeeeeeeeeeee...

- - - - - - - - - -

Koja pitanja,sta kako. Devojke bas ne vole da ih neko gnjavi pitanjima,jer se osecaju kao u policiskoj stanici:D


Preko Badoo-a, ali ne znam da li da idem ono klasicno sta se radi i tako te fore. Nisam ni mislio da je odmah spopadnem sa nekim teskim temama,dok se malo ne privikne na mene. Ali bi mi dobro dosao savet o nekim malo opustajucim temama.

Da upravo te fore. Lep dan danas i tako to... Ako je zainteresovana odgovorice i na takve stvari...
 
Dakle ovako ja spadam u onu stariju gardu muskraca,koji devojke muvaju uzivo. Pisanje mi nikad nije bila jaca strana, a u danasnje vreme ima gomila sajtova za upoznavanje. Evo na primer jednoj devojci sam cestitao 8 mart. Ona mi odgovori sa hvala i tu je kraj price. Stvar je u tome sto uopste ovako pismeno nemam inspiraciju sta dalje? Kako da predjem na drugu fazu sirenja price? Sta da joj napisem posle tog hvala, e da bi je uvukao u neki dublji razgovor?
gomila laznih profila iza kojih mozda odgovore admini,forum ti je prava stvar samo se raspitas kod eminentnih forumasa da ti preporuce radodajke
 
Ja mislim da mi treba da ukljucimo experta na ovu temu...

Andjelkooooooooooo javi seeeeeeeeeeeeee...

- - - - - - - - - -



Da upravo te fore. Lep dan danas i tako to... Ako je zainteresovana odgovorice i na takve stvari...

really?

meni krene bela pena od tih stvari sta ima, sta se radi, lep dan...

pa nismo englezi, lepo moje, a nisam ni biljana vraneš pa da svršavam na vremensku prognozu
 
Dakle ovako ja spadam u onu stariju gardu muskraca,koji devojke muvaju uzivo...
Kako da predjem na drugu fazu sirenja price?

evo ovako i ja spadam u "staru gardu" :rotf:

ali ne bi trebalo da pravi razliku gde se upoznaješ, ako imate slične afinitete ili stavove vrlo brzo ćete se skapirati
i priča će sama krenuti,
a ako ste različi ne vredi silovati priču: zahvališ se i produžite svako svojim putem
i to je uvek tako, nema to veze gde se upoznate

ne vidim što bi "širio priču" ako ste iz različitih "sfera"?

a kako u 2. fazu?
pa lako, kao što bi pričao u rl, tako i ovde
počneš od standardnih pitanja pa dalje gde priča vodi
ako su dvoje kompatibilni sama priča će krenuti

pod kompatibilnim mislim i na ljude, ali na vreme i trenutak upoznavanja (njihova želja da upoznaju nekoga i sl)



Evo na primer jednoj devojci sam cestitao 8 mart.
neka se dotična javi, sada zna da je izabrana :rotf:
 
Poslednja izmena:
samo face to face muvanje i potrudi se da budes duhovit ako to vec nisi, meni je duhovitost uvek prolazila
Moram da idem prvo putem neta da bih dosao u poziciju face to face

počneš od standardnih pitanja pa dalje gde priča vodi
ako su dvoje kompatibilni sama priča će krenuti
A nikako da cujem ta standardna pitanja. Inace smo bas kompatibilni, ona voli da slusa Cecu a ja Atomsko skloniste. Ona voli kafane,a ja da se vucaram po nekim parkovima sa drustvom kao klosar:D

neka se dotična javi, sada zna da je izabrana

Coko ako kojim slucajem pratis Krstaricu javi se. A mozes da skoknes i na Ana.rs:D
 

Back
Top