Milenković: Premijer da pokaže kako može da se živi sa 25.000 mesečno

Mračak@

Elita
Poruka
24.612
http://www.kurir.rs/vesti/politika/...ze-da-se-zivi-sa-25000-mesecno-clanak-1701319

Jos jedan hvalospev za premijera





Zaposleni u Srpskom narodnom pozorištu, koje je starije i od mene i od njega, imaju platu od 19 ili 20 hiljada dinara. Bilo bi bolje da premijer podržava SNP... Od tih hiljade i hiljade klimoglavaca nema ništa. Ja ne znam gde premijer živi, rekao je Milenković


NOVI SAD - Pozorišni reditelj i glumac Radoslav Milenković ocenio je da je premijer Aleksandar Vučić suštinski u krivu kad traži podršku elite, jer je njegov posao da podržava elitu a ne obrnuto.

"Nije naš posao da mi podržavamo njega, već je njegov posao da podržava elitu, jer bez elite nema državu", kazao je Milenković u emisiji "Jedan na jedan" Radio-televizije Vojvodine.

On je pozvao predsednika Vlade Srbije, kao i ostale političke funkcionere da pokažu i eliti i svim građanima Srbije kako može da se živi sa platom od 20 ili 25 hiljada dinara.

"Zaposleni u Srpsko narodnom pozorištu, koje je starije i od mene i od njega, imaju platu od 19 ili 20 hiljada dinara. Bilo bi bolje da premijer podržava SNP... Od tih
 
Poslednja izmena od moderatora:
А где је опозиција на телевизијама са националном фреквенцијом ? У новинама ? Зашто Шешељ не гостује на РТС-у или на Пинку, или на Првој ? Е, то ти је доказ цензуре.

Šta pa to pametno i novo ima da kaže taj čovek?

- - - - - - - - - -

Seselj nije u parlamentu. Iza njega stoji 70.000 biraca.

Toliko otprilike ljudi ima naselje Duvanište u Nišu, i sad to naselje treba da gospodari svima ostalima?
 
. . .

- - - - - - - - - -

Takav je izborni sistem ne razumeš ti to...

recimo imaš 78% naroda i 22% naroda

i onda ti na osnovu 22% SNS pravi tročetvrtinsku većinu u parlamentu

logično

Sto ovih 78 posto nisu birali neku svoju opciju nego su kulirali ili glasali za jos gore?

- - - - - - - - - -

Inace, neverovatno je da protiv ovih Stiroporasa nema normalnih oponentskih snaga.

To samo govori o trenutnom stanju.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne, ja sam trenutno u britanskoj ambasadi, na brifingu, nemam ja vremena za te splacine.

- - - - - - - - - -



Sto ovih 78 posto nisu birali neku svoju opciju nego su kulirali ili glasali za jos gore?

- - - - - - - - - -

Inace, neverovatno je da protiv ovih Stiroporasa nema normalnih oponentskih snaga.

To samo govori o trenutnom stanju.
Pa el oćeš da izadje 78%? :mrgreen:

p.s. kako da budemo oponenti kad ste čas radikali čas evropevci, žao nam da strada kakav patriota u leru...
 
Poslednja izmena:
Интелектуална елита у Србиј не постоји или се продала за 50.000.
То је тотални промашај који више ничему не служи. Највећи климоглавци су баш у тој елити коју представља овај редитељ.

Српска интелектуална елита мора да се створи из почетка и из ничега.
 
Sa 25 'iljada moze da se zivi sasvim lepo!

Hrane ima u izobilju, mesa, voca i povrca!

Struja najjeftinija u Evropi, povoljna odeca i obuca! Raj na zemlji.

25 ' iljada - puna kapa i jos i da ti pretekne da ulozis u stednju pod izuzetnim kamatnim stopama!

mjok... višak što pretekne da staviš na fenserica mobilni paket, saće 4G da vidi selo da nisi slepac...
 
Интелектуална елита у Србиј не постоји или се продала за 50.000.
То је тотални промашај који више ничему не служи. Највећи климоглавци су баш у тој елити коју представља овај редитељ.

Српска интелектуална елита мора да се створи из почетка и из ничега.

I elita mora da jede leba;)
 
I elita mora da jede leba;)

Да, да .... знам ... а онда игра како јој каже онај ко јој даје лебац. За шаку сена продадоше и себе а камо ли да не продају маму, тату, бабу, деду или Србију.
То није елита. То је обична банда која је научила да живи на туђи рачун и да ћути као кукурава. Данас им дају лебац преко ММФ крдита. А те кредите ћу ја да враћам и они који раде а нису на државним јаслам. У ствари ЈА И ОНИ КОЈИ РАДЕ њих хранимо. Па ја ћу онда и да их хебем колико могу, кад хоћу и где хоћу. Е то и радим. Од свог задовољства.
 
Poslednja izmena:
Mracak, jel su vam konacno objasnili sta je to "delivery unit"?

Ево сваки дан имамо НОВА ОБЈАШЊЕЊА ШТА ЗНАЧИ "delivery unit"

Samoubistvo kod Odžaka
TRAGEDIJA U SRPSKOM MILETIĆU: Vezao tegove i skočio u bunar zbog penzije!

Crna Hronika 07:13, 12.03.2015.
Autor: Jelena Rafailović

Dragan Stanković (53) ubio se kad je saznao da su mu odbijeni zahtevi za invalidsku penziju i socijalnu pomoć
Mesto nesreće... Bunar u koji je skočio Stanković
ODŽACI - Dragan Stanković (53) iz Srpskog Miletića kod Odžaka ubio se skočivši u bunar s tegovima oko struka, jer su njegovi zahtevi za invalidsku penziju i socijalnu pomoć bili odbijeni.
Njegov nestanak porodica je prijavila dan ranije.


Bunar dubok 10 metara
- Posle kraće potrage, policija i vatrogasci pronašli su njegovo telo preksinoć u bunaru u dvorištu kuće. Dragan se udavio posle skoka u bunar koji je dubok 12 metara i u kojem je voda duboka 10 metara. Kad smo izvukli telo, oko struka su bili vezani tegovi - priča sagovornik iz istrage i dodaje:
- U kući smo pronašli nekoliko izgorelih listova hartije, pretpostavlja se da su to rešenja o odbijanju penzije i socijalnoj pomoći.

OSTAVIO ODELO I KRST ZA SAHRANU
Momčilo Zdravković, ujak pokojnog Stankovića, kaže da je Dragan imao 19 godina radnog staža, da je bio radno nesposoban i da je nakon što je potrošio malu ušteđevinu ostao bez primanja.

- Prestao je da radi pre deset godina jer je imao problema s kičmom, skoliozu. Dok mu majka nije umrla pre šest godina, nekako su živeli od njene penzije. Kad je ona umrla, skupljao je dokumentaciju da preda za invalidsku penziju jer je imao uslova za to. Predao je u novembru prošle godine, ali je odbijen nakon tri meseca. Kad mu je odbijena penzija, tražio je socijalnu pomoć i tu je, prema mojim informacijama, odbijen - kaže Zdravković.On dodaje da je poslednji put video Dragana u četvrtak.

Pozajmio 500 dinara
- Tražio mi je 500 dinara da bi mogao da ode do socijalne službe ili Crvenog krsta, od tada ga nisam video - priča naš sagovornik.

Komšije ga hvale.
- Bio je miran i tih čovek. Bio je teško bolestan, išao je koristeći štap. Nedavno je predao zahtev za penziju, ali su ga odbili. Verujem da je to razlog samoubistva - kaže komšinica R. R.


Sudbina
SAHRANA NA 54. ROĐENDAN
Dragan Stanković biće sahranjen danas na seoskom groblju i to na svoj rođendan.
- Danas bi trebalo da napuni 54 godina. Eto, umesto slavlja idemo na sahranu - priča njegov ujak.



Pripremio se za smrt
OSTAVIO ODELO I KRST ZA SAHRANU
Pre nego što se ubio, Stanković je u kući ostavio pripremljeno odelo za sahranu.
- Pronašli smo uredno pripremljen jastuk, ćebe, ruzmarin krst, ikonu i štap. Na stolu je ostavio i jednu cigaretu pored tabakere. Dragan je inače bio veoma uredan i pedantan. O svemu je vodio računa, pa i o svom poslednjem ispraćaju - priča ujak Momčilo.
 
http://www.kurir.rs/vesti/politika/...ze-da-se-zivi-sa-25000-mesecno-clanak-1701319

Jos jedan hvalospev za premijera





Zaposleni u Srpskom narodnom pozorištu, koje je starije i od mene i od njega, imaju platu od 19 ili 20 hiljada dinara. Bilo bi bolje da premijer podržava SNP... Od tih hiljade i hiljade klimoglavaca nema ništa. Ja ne znam gde premijer živi, rekao je Milenković


NOVI SAD - Pozorišni reditelj i glumac Radoslav Milenković ocenio je da je premijer Aleksandar Vučić suštinski u krivu kad traži podršku elite, jer je njegov posao da podržava elitu a ne obrnuto.

"Nije naš posao da mi podržavamo njega, već je njegov posao da podržava elitu, jer bez elite nema državu", kazao je Milenković u emisiji "Jedan na jedan" Radio-televizije Vojvodine.

On je pozvao predsednika Vlade Srbije, kao i ostale političke funkcionere da pokažu i eliti i svim građanima Srbije kako može da se živi sa platom od 20 ili 25 hiljada dinara.

"Zaposleni u Srpsko narodnom pozorištu, koje je starije i od mene i od njega, imaju platu od 19 ili 20 hiljada dinara. Bilo bi bolje da premijer podržava SNP...
Od tih

Pa zar nije Vucic vec jednom to pokusao dok je bio u radikalima?

Izdrzao je 10-15 dana i rekao da stvarno s tom platom ne moze da se zivi (mislim da je tad bila cifra od oko 16.000)

A sada trazi od nas (ne samo od umetnika) da zivimo sa takvim i slicnim primanjima.
 

Back
Top