Nastavak Bridžit Džons

Milena_9

Primećen član
Poruka
501
Za one koji vole Briget Jons sledi nastavak.
Ovoga puta " hit stoleca", najcitanija knjiga po svim zenskim merilima, u izdanju "Lagune" - knjga se zove " Ne znam kako joj polazi za rukom" autor Alison Pirson. Lako stivo, ali za nas koji imamo lose prolazno vreme i kratak nam je dan, za nas koje same svojim radom pravimo novce a usput smo mame i necije ljubavi- moze da nasmeje.
 
Da, da, da...

Mada se meni licno ne svidjaju sve Lagunine knjige, ipak ih SVE SVIMA preporucujem...

Sto se tice "Dnevnika B.J.", imate jednu slicnu knjigu, samo je glavna junakinja jedna napaljena tinejdzerka...
knjiga se zove "Angus, tange i ljubljenje s vatanjem", Luiz Renison, izdavac Laguna :)
A uskoro izlazi i nastavak, zove se nesto na foru: "U redu, nosim velike gacerone" ("gacerone", kao "gace", ako razumete...)
 
Valjda smo vec smoreni i zasiceni brigama i kukanjima kako da ih resimo, a nikako ni da pocnemo. I onda se pojavi neka knjiga koja opise problem koji upravo ti imas, na nacin da te nasmeje do suza. Odjednom shvatis da bas i nisi nesto smoren i zabrinut.. Smeh je lek za skoro sve. Pa neka se to zove i laka literatura.

Laguna je ove godine osvojila nagradu za izdavaca godine, nije iznenadjenje.
 
Ja sam procitala par Laguninih izdanja i,mada ne mogu da kazem da su losa,malo je sve ono sto sam citala lako i nekako jednostavno.Sto se tice dnevnika B.Dz. kakva je to knjiga,nisam je citala,ali sam puno slusala o njoj,mada nista konkretno,o cemu se radi??
 
SoBlue, B.DZ. je jednostavna i nadasve duhovita knjiga o devojci oko tridesetak i kusur, u Engleskoj, koja hoce da oslabi / a ne moze/, da prestane da pusi/ pa od silnog nerviranja sto ne moze, pusi jos vise/, da nadje ljubav i nekog gotivnog tipa u cemu delimicno uspeva sa svim mogucim i nemogucim komlikacijama koje prate takve poduhvate. Pritom je ona jedno sasavo i toplo stvorenje, i to daje draz knjizi. Tj. knjigama , jer ih ima 2 : Dnevnik i Na ivici razuma.
Uputstvo za upotrebu :
Citati kada si u totalnom bedaku, kada mislis da si ruzna, jadna i bez ikakve nade za bilo sta.
 

Back
Top