Preosetljivo grlo

Adje

Aktivan član
Poruka
1.856
Ljudi imam problem. Disajni putevi mi se upale cim ih iziritiram necim ( gazirano, hladno, malo ako me produva vetar ili ako malo intenzivnije pevam). Grlo mi se upali ili ga bar nacnem lepo, a onda ga dovrsim nekom narednom iritacijom. Mogu li nekako da se zastitim ovoga?:confused:
 
i meni se desava cesto sad me ovaj grip nije bolelo grlo a pluca da i curio nos,pre mislim da je to nasledno i da su nas sjebali pusenjem u odrastanju,cepaj malo beli i crni luk radi na imunitetu
 
Izbegavaj ono sto ti iritira grlo, gazirano ili hladno npr. bar bez toga se moze. Uzmi 2-3 puta dnevno kasicicu meda i preko sipaj desetak kapi propolisa pa polako topi u ustima da oblozi grlo i bar pola sata posle toga ne jedi ili pij.Ispiraj grlo cajem od zalfije
 
Operisi krajnike i zavrsices sa tim prehladama
Nikako, onda se odmah silazi u bronhije i pluća. Krajnici su zaštita.

Žalfija, hajdučka trava, orahov list- svakavi čajevi za "grgoljanje" koji bezbedno čiste i ubijaju moguće bakterijice.
I sve ono što jača opšti imunitet. (Zdrava priroda,Zdrava raznovrsna hrana, zdrav duševni život, izbegavanje prenaseljenih lokacija)
 
Nikako, onda se odmah silazi u bronhije i pluća. Krajnici su zaštita.

Žalfija, hajdučka trava, orahov list- svakavi čajevi za "grgoljanje" koji bezbedno čiste i ubijaju moguće bakterijice.
I sve ono što jača opšti imunitet. (Zdrava priroda,Zdrava raznovrsna hrana, zdrav duševni život, izbegavanje prenaseljenih lokacija)

Konopljino ulje je jako dobro za jačanje imuniteta i generalno opšteg zdravstvenog stanja organizma. Medicinski radnici ga posebno preporučuju u kombinaciji sa namirnicama bogatim gvožđem. Srećno :-)
 

Back
Top