kućni video

zašto ljudi prave kućni video?

- gledaju snimak pa analiziraju greške?
- da mogu ucenjivat partnera kasnije?
- zato što svi snimaju?


da li ste vi snimili ili planirate da snimite?
Da bi se divili sami sebi i eventualno promenili nesto sto im se nesvidja...a mozda zato sto svi snimaju a moguce i da bi ucenjivali:D

Nemam niti cu imati takve videoe sa sobom :)
 
Sto, ne znam, nije mi bas zanimljivo da gledam sebe kako se seksam, mozda jedino neke POV varijante, gde je ona u 99% kadra, ali mislim da cujem sebe na snimku kako uzdisem i sl. da mi bi mi bilo toliko smesno i glupo i da bi mi preselo.
Medjutim, ako dotcna ima nesto svoje "kucne produkcije" samo za moje oci i meni da raspali mastu, ne odbijam. :rumenko:
 
Jesam sa bivsom i zanimljivo je iskustvo gledati. Mnoge stvari i ne primecujemo za vreme seksa onako kako bi to drugi videli. Ne mogu tacno da objasnim. Znam da smo to mi kada gledam ali opet iz potpuno drugacijeg ugla tako da izgleda kao da nismo. Gledam sebe i nju ali iz treceg lica. Slicni su bili i njeni komentari. Najvise mi se svidelo kada sam video kako izgleda njena guza dok je ona gore:klap:

A zasto smo to uradili? Zasto da ne? Ako verujes parneru da nece biti zloupotrebljeno moze biti zanimljivo. Ako se ne svidi lako se obrise i produzi dalje. Prvi put nam je bilo totalno neplanirano. Nismo se pokajali i posle smo snimili jos 2 puta.

Sada je sve obrisano.
 
zašto ljudi prave kućni video?

- gledaju snimak pa analiziraju greške?
- da mogu ucenjivat partnera kasnije?
- zato što svi snimaju?


da li ste vi snimili ili planirate da snimite?

jednog dana kad prestane da mu se diže da ima da evocira uspomene
šalim se...

ne znam...

nemam video, ali sam jedno vreme razmišljao da snimim, međutim partnerka se nije složila s time, a da snimam krišom nisam taj tip i ne ide da se bavim time

da, jedan od razloga je analiza, a ove ostale dve stavke što si naveo - to mi nije palo ni na kraj pameti
 

Back
Top