Gade mi se batine

qqjay

Domaćin
Poruka
3.568
Ne znam da li jos neko ima ovaj osecaj, ali meni je neverovatno gadno kad se neko bije pesnicama. Dok mi se, na primer, pucanje pistoljem u nekog uopste ne gadi. Kad bih morao nekog da povredim rukama nikad to ne bih mogao, ne znam u cemu lezi taj moj "problem"?
 
Da pucam u nekog mi ne predstavlja nikakav problem, ali udarac stegnutom pesnicom mi je strasno gadan. Ja sam trazio uzrok u svemu mogucem, ali i dalje mi nije jasno zbog cega je to tako.
 
Ne znam da li jos neko ima ovaj osecaj, ali meni je neverovatno gadno kad se neko bije pesnicama. Dok mi se, na primer, pucanje pistoljem u nekog uopste ne gadi. Kad bih morao nekog da povredim rukama nikad to ne bih mogao, ne znam u cemu lezi taj moj "problem"?

mozda ti je cale lemo kewu pa te za pesnice wezuju lose uspómene,ili tome slicno...
 
Poslednja izmena:
To sigurno nije

- - - - - - - - - -



To nije vazno za ovu temu :lol: A i govorimo o tome koliko je gadno, pucanje uopste nije
- - - - - - - - - -



Sa tim nemam problema

ti ne kapiraš,ti imas averziju ka tome zbog nekog negatiwnog dogadjaja u proslosti,plus sto pesnicarenje do riknuca ima wise krwi i brutalnije je nego metak,on prodje kroz tebe i cao..plus ne znam da li na to gledas i kao na napad na sebe,a ne samo kad ti nanosiš bol,i plus nisi ni spominjao dr sredstwa npr noz,kakaw ti je tu zvrk u glawi..poenta je ti si nekad nesto wideo,to ti se urezalo u podswest,pa mož i da se ni ne secas..
 

Back
Top