Ljudi koji nemaju cime da se hvale pa se hvale humanoscu, i o hvaljenju

bez.duha

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
206
Prvo, apsolutna je neistina da neko "ne voli da se hvali" - taj je najveci lazov, i hvali se sa tim sto ne voli da se hvali. Svako voli, pa i taj, samo ga cekajte kao misa u zamci pa cete ga uhvatiti...
To je jedno, znaci, ne hvali se samo onaj ko nema cim...
A taj ko nema cim nadje ovo uvjek kao po pravilu kao razlog da se pohvali: evo sto je to:
HUMANOST, LJUDI SE HVALE HUMANOSCU, I VISE SE HVALE NEGO STO SU HUMANI EVO I KAKO:
I eto puca sve od toga kako ona jeste u vezi sa njim a on je zao na radiu jer samo to Pink i snima
od toga kako treba da das tortru prvo parce zlom pa dobrom ako ostane
i vasa humanost i krotkost je inverzno od toga, i vi ustavi radite na tome da stvortie kompleks onima nrakomanima kojima mozete, i ateistima, a to so oni koji se srame svoje narkomanije ili ateizma, a ne ovakvi kao ja, a imate i specijalno jak virus koji se sastoji od ogovarnaja i laznih prica i video snimaka za zenoljupce, koji bi sa udatima, sa dvije odjednom udate, sa sestrama od tekte... znam i gradju tog virusa u atom, i predstavicu ga gradjanima,...
CUVAJTE SE OD ONIH KOJI SE HVALE HUMASNOSCU.... JER ONI NEMAJU NICIM DA SE POHVALE PA NI TIM
to je moj zakljucak.
JA HUMASNOST SMATRAM DUZNOSCU< A NE NECIM STO JE ZA POHVALU! DUZNOST JE TO, I ZA OSUDU JE NEPOSTOVANJE NJE, ALI POSTOVANJE NJE NIJE NISTA POSEBNO I NIJE NI ZA KAKVE MEDALJE.... A VI MISLITE DA JE VELIKI USPJEH NE BITI LOS< DA JE TO TESKO>>> LAZETE... HUMAN SAM, I NE SMATRAM TO POHVALOM, NEGO IZJAVOM DA POSTUJEM DUZNOST KOJU SAM DOBIO TIME STO MI "BOG" (ATEISTA SAM ALI NA NEKI METAFORICAN NACIN GOVORIM "BOG") DADE DA SE RODIM BAS IZ SVETOGA MJESTA... NA MJESTO (PLANETU) PUNU TIH LIJEPIH I SVETIH MJETA, PA I DRUGIH A NE SAMO TOG... I TO JE NESTO SA CIME SE NE TREBA HVALITI, A KO SE HVALI SA TIME STO POSTUJE DUZNOST, TAJ NE PRAVI NIKAKVE EKSTRA POHVALNE STVARI, TAKO DA SE KAO AZDAJA PAZITE TIH STO PRICAJU "JA SAM BAS DOBRA OSOBA" A NEMAJU NISTA DA DODAJU NA TO, I JA SAM BAS DORA OSOBA ALI IMAM I DA DODAM...
 
Prvo, apsolutna je neistina da neko "ne voli da se hvali" - taj je najveci lazov, i hvali se sa tim sto ne voli da se hvali. Svako voli, pa i taj, samo ga cekajte kao misa u zamci pa cete ga uhvatiti...
To je jedno, znaci, ne hvali se samo onaj ko nema cim...
A taj ko nema cim nadje ovo uvjek kao po pravilu kao razlog da se pohvali: evo sto je to:
HUMANOST, LJUDI SE HVALE HUMANOSCU, I VISE SE HVALE NEGO STO SU HUMANI EVO I KAKO:
I eto puca sve od toga kako ona jeste u vezi sa njim a on je zao na radiu jer samo to Pink i snima
od toga kako treba da das tortru prvo parce zlom pa dobrom ako ostane
i vasa humanost i krotkost je inverzno od toga, i vi ustavi radite na tome da stvortie kompleks onima nrakomanima kojima mozete, i ateistima, a to so oni koji se srame svoje narkomanije ili ateizma, a ne ovakvi kao ja, a imate i specijalno jak virus koji se sastoji od ogovarnaja i laznih prica i video snimaka za zenoljupce, koji bi sa udatima, sa dvije odjednom udate, sa sestrama od tekte... znam i gradju tog virusa u atom, i predstavicu ga gradjanima,...
CUVAJTE SE OD ONIH KOJI SE HVALE HUMASNOSCU.... JER ONI NEMAJU NICIM DA SE POHVALE PA NI TIM
to je moj zakljucak.
JA HUMASNOST SMATRAM DUZNOSCU< A NE NECIM STO JE ZA POHVALU! DUZNOST JE TO, I ZA OSUDU JE NEPOSTOVANJE NJE, ALI POSTOVANJE NJE NIJE NISTA POSEBNO I NIJE NI ZA KAKVE MEDALJE.... A VI MISLITE DA JE VELIKI USPJEH NE BITI LOS< DA JE TO TESKO>>> LAZETE... HUMAN SAM, I NE SMATRAM TO POHVALOM, NEGO IZJAVOM DA POSTUJEM DUZNOST KOJU SAM DOBIO TIME STO MI "BOG" (ATEISTA SAM ALI NA NEKI METAFORICAN NACIN GOVORIM "BOG") DADE DA SE RODIM BAS IZ SVETOGA MJESTA... NA MJESTO (PLANETU) PUNU TIH LIJEPIH I SVETIH MJETA, PA I DRUGIH A NE SAMO TOG... I TO JE NESTO SA CIME SE NE TREBA HVALITI, A KO SE HVALI SA TIME STO POSTUJE DUZNOST, TAJ NE PRAVI NIKAKVE EKSTRA POHVALNE STVARI, TAKO DA SE KAO AZDAJA PAZITE TIH STO PRICAJU "JA SAM BAS DOBRA OSOBA" A NEMAJU NISTA DA DODAJU NA TO, I JA SAM BAS DORA OSOBA ALI IMAM I DA DODAM...

 
Ako te mišljenje drugih ne zanima, zašto svoje stavove izlažeš komentarima publikuma ovog foruma.
PROBIRLJIVAC SAM SELEKTIVNI... Zanima me samo misljenje pametnih ljudi, ili bar samo toliko da nisu maloumni, i dobrih, bar samo toliko da nisu zli, i ludih i normalnih jer tu podjelu ja ne pravim... a ne svih. NISAM ORGIJAS KOJI BI SA SVAKOM DA SE J* I SA SVAKIM DA SE D*(RUZI), I NISAM ZATO NI NA FORUMU, NITI JURIM POPULARNOST PA DA ME MISLJENJE JAVNOG MLJENJA ZANIMA... Svakoga pozivam u svoje ime, a nikoga da mi prica u ime vecine ili drugih, ili svoje mame...
 
Poslednja izmena:
Zamjerka postavljaču,
mnogo si nezadovoljstva natrpao u ovu temu koja izgleda konfuzno sa izraženim histeričnim osuđivačkim tonom.

Čitaj malo o sujeti, nemoj da ti je mrsko radi sebe, svi je imamo i izražavamo na drugačiji način neko prosto,
a neko lijepo upakovano, a rijetko ko je ukroti.

Tema je bila slična na psihologiji onomad, ali konkretna, kada su se poneki hvalili time što su izražavali preko fejsa itd. da su pomagali u poplavama...
 
Poslednja izmena:
Zamjerka postavljaču,
mnogo si nezadovoljstva natrpao u ovu temu koja izgleda konfuzno sa izraženim histeričnim osuđivačkim tonom.

Čitaj malo o sujeti, nemoj da ti je mrsko radi sebe, svi je imamo i izražavamo na drugačiji način neko prosto,
a neko lijepo upakovano, a rijetko ko je ukroti.

Tema je bila slična na psihologiji onomad, ali konkretna, kada su se poneki hvalili time što su izražavali preko fejsa itd. da su pomagali u poplavama...
Sujetine... ajde setaj. Nisam ja podlozan "ljudskim" slabostima... Pa ces da se kapetanizujes i oficiras na nekoga drugoga, moze li sine? Ja Sujetin i Grehar nisam, ali samo smatram da nikako nije pohvalno da samo ispunjavam duznost, iako je za zamjeriti ako je ne ispunjavam - to da budem "ljudski ocovjecenje covjeka" a ne neki tamo nacrtani kapetan, kapetan, kapetaan, kapetan... kapetan si ti mom kraju haljine, ja ti nosim one monaske haljine, pa ako ces da mi ga poljubis, ili kraju rukava, one rukave siroke nosim ko monah... A sujetin ces da budes mami, zeni, deci, ako budu glupi pa te puste... Pozdrav za Podgoricu, a tamo je sahat kula, nisu jos makli od Turaka sto je ostalo, ne shvatam zasto...
 
Ne pokopavaj se sve dublje bezveze i bez potrebe, tako se primičeš grupi pacijenata na ovom podforumu.
uživaj, opusti se i čitaj malo više forum...
profesor sam, pisem opravdane i neopravdane izostanke sa casova - tu apsolutno nema sale -ako imas oca moze da ti dodje i majka.... da da opravdanje... sad idem sslusat JK...
 
Poslednja izmena:
Bokte,u Ukrajini će za mesec dana nestati i metadona-đanki se vraćaju na heroin i raste broj AIDSa
jer jedna igla za njih više...Sad javili...
Hajd sad Vučiću...Da vidimo humanitarnost!:(

kakvo nepoznavanje istine!!! pa zna se da se i u CG daje i drugi opioid osim metadona i umjesto njega kao "terapija odrzavanja" - samo ako psihijatar oce, i to jaci od metadona, a u razvijenijim drzavama se za nekad daje umjesto metadona za "terapiju odrzavanja" cak i ono jace od toga, morfijum, cisti, dakle - cisti heroin po efektu - jace od "ulicnog", a samo su sporedne posledice nepozeljne kao znojenje i mucnina izrazenije, tako da je ovo sto on prica obicna glupost... To sto za metadon za razliku od drugih droga postoji skracenica za njegovu upotrebu u "terapiji odrazavanja", od 3 slova, pa ga tako kao "stavlja na pijedastal" za razliku od isto tako drugih i boljih sredstava sa MMT - dakle slovima M(ethadone)M(aintenance - odrzavanje)THREATMENT (MMT) ne znaci ama bas nista...

A ja licno mogu sad sam svoju bocicu metadona danasnju da slikam, dobijam svaki dan novu sterilnu, i kada se desilo da ga je nestalo stvorio se odma sjutra... Niko nije umro zbog toga od svih nas koji smo tamo... Da ne bi imali bolove dobili smo injekcije trodona i to je to... A metadon je sjutra odmah stigao direktno iz "ludnice" JZ Psihijatrijska bolnica "Dobrota", Kotor... i niko od nas zbog tog nestanka nije ni osjetio nista, TAKO DA OVAJ PRICA GLUPOSTI! Jer ja sam eto sad na pomenutom metadonu pa to znam... a uzimam i kodein, i svasta... naravno, kodein nije zabranjen ako ga pravim sam za sebe... Tako da su moje krize ako bi se tada javile, sto je bilo nemoguce zbog dovoljne doze trodonske injekcije, bile jako velike... i znao bi dobro jesam li ih imao.... A policija zna da ja umijem da ga pravim i nije mi pravila probleme jer zna da ga i ne prodajem. Da to radim forum mi stvarno ne bi trebao, jer ne salje se tecnost pismima...
opiatomanioa.jpg
 
Poslednja izmena:
xaxaxaxa
Bokte,u Ukrajini će za mesec dana nestati i metadona-đanki se vraćaju na heroin i raste broj AIDSa
jer jedna igla za njih više...Sad javili...
Hajd sad Vučiću...Da vidimo humanitarnost!:(
mislis ceda da im pomogne:)),bolje iskusniji nego vucko, od vuckowog pogleda ce swi da pomru od straha,a ne zelimo da istrebimo ukrajinu valjda?:lol:
 

Back
Top