Zapad ce od BG traziti lojalnost

Тихи

Starosedelac
Poruka
160.855
Povodom najave ministra spoljnih poslova Srbije Ivice Dačića da će 18. marta zajedno sa ministrom odbrane Bratislavom Gašićem boraviti u sedištu NATO u Briselu povodom dogovora o Individualnom akcionom planu partnerstva, sagovornica lista "Danas" konstatuje da Individualni akcioni plan partnerstva "predstavlja praktično članstvo u NATO-u".

"Logika NATO-a je jasna: pokušaj da udalji Srbiju od Rusije, u slučaju potpune kooperativnosti vlasti, čak i da je svrsta u redove strateških protivnika Rusije. Za Srbiju će to značiti dalje rušenje odbrambene sposobnosti zemlje i praktično likvidaciju sopstvene armije koja se pretvara u privezak vojnih operacija NATO-a. Delovanje Zapada će biti usmereno upravo na postizanje tih ciljeva", tvrdi Anja Filimonova.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=03&dd=09&nav_category=206&nav_id=966659
 
Poslednja izmena od moderatora:
Све је то тачно, али не признајем и не уважавам кукање са руске стране.
ГОДИНАМА, као и дан данас, имали су и имају још увек шанску да ослободе Србију. Никада малим прстом нису мрднули.

Па ако Србија оде у НАТО и уведе санкције Русији, онда су Руси сами криви што су увек давали подршку властима у БГ да настављају политику ЕУ-интеграција.

Сад нека кукају... Поштујем само делатнике. Кењкавце не уважавам.

ПС
Па ни Кијев не желе да ослободе, него воде преговоре. Слепци КГБ-овски.
 
off .....jedne lepe nedeljne večeri dok sam leškario i gledao neki film , u sobu su prodirali krici neke žene .......i to je tako išlo pa porilično vremena .
Pošto na italijanskoj televiziji ne ide original tekst ispisan od dole nego ide živi govor na italijanskom , tu sam se ja zapitao dve stvari ......koja to budala gleda tako brutalni film i koji je to film kada neko vrišti 10-15 minuta bez prestanka i to vrlo bučno i ružno .
Menjajući programe nisam uspeo da nađem koji se to film gleda i onda sam ustao i izašao na terasu .
Ta scena koju sam tada video bila je najgora scena u mom životu . Ispod moje terase je bila grupa ljudi koja je nemo slušala događaj . Tu su bili prisutni osim komšija i 3 policajca koji su takođe nemo slušali "film" .
Nije mi bilo potrebno mnogo da zaključim da nema nikakvog filma nego da jednostavno komšija bije svoju ženu i to već poprilično dugo , toliko dugo da je neko uspeo da zove policiju koja je zatim odmah i došla , a to se ne dešava u par minuta , nego mnogo više .
I tu ja kao popizdim i izderem se na gazdu komšijske zgrade i prisutne pandure zašto ne intervenišu i prekinu to nasilje .....I SAD SLEDI NJIHOV ODGOVOR MENI koji se može primeniti i na ovu temu ......NEMAMO PRAVA DA INTERVENIŠEMO SVE DOK SE ŽRTVA SAMA NE POBUNI , TJ DOK SAMA NE POZOVE U POMOĆ .....onda ja njih pitam pa kako da zove ako je onaj ubija od batina .....PA KAŽU , SUTRA , KAD OVAJ PRESTANE , NEKA SUTRA ZOVE I NAPIŠE PRIJAVU ......praktično , nemaju prava da intervenišu jer sve dok žrtva sama ne zove u pomoć i može da se tumači da možda voli da bude bijena , možda voli da vrišti dok je neko tuče i sva ona slična demokratska objašnjenja .

Dakle sada se postavlja pitanje i daje odgovor , zašto Rusi ovih dana nisu intervenisali u Srbiji po tom pitanju , tj zašto nisu zaštitili žrtvu .
Pa nemogu ako ih niko ne zove , a dok ne zove oni misle da Srbija uživa u prebijanju i silovanju a tako nekako i ispada pošto se niko živi ne buni na slične tekstove i informacije .

Ako bi danas sutra izašlo 100.000 ljudi sa nekim zahtevom , sigurno bi se nešto pomerilo .......dok oni ne izađu ispada da volimo kada nas biju i maltretiraju a takvim budalama niko neće da pomogne , pa taman i brat ti bio .
 
off .....jedne lepe nedeljne večeri dok sam leškario i gledao neki film , u sobu su prodirali krici neke žene .......i to je tako išlo pa porilično vremena .
Pošto na italijanskoj televiziji ne ide original tekst ispisan od dole nego ide živi govor na italijanskom , tu sam se ja zapitao dve stvari ......koja to budala gleda tako brutalni film i koji je to film kada neko vrišti 10-15 minuta bez prestanka i to vrlo bučno i ružno .
Menjajući programe nisam uspeo da nađem koji se to film gleda i onda sam ustao i izašao na terasu .
Ta scena koju sam tada video bila je najgora scena u mom životu . Ispod moje terase je bila grupa ljudi koja je nemo slušala događaj . Tu su bili prisutni osim komšija i 3 policajca koji su takođe nemo slušali "film" .
Nije mi bilo potrebno mnogo da zaključim da nema nikakvog filma nego da jednostavno komšija bije svoju ženu i to već poprilično dugo , toliko dugo da je neko uspeo da zove policiju koja je zatim odmah i došla , a to se ne dešava u par minuta , nego mnogo više .
I tu ja kao popizdim i izderem se na gazdu komšijske zgrade i prisutne pandure zašto ne intervenišu i prekinu to nasilje .....I SAD SLEDI NJIHOV ODGOVOR MENI koji se može primeniti i na ovu temu ......NEMAMO PRAVA DA INTERVENIŠEMO SVE DOK SE ŽRTVA SAMA NE POBUNI , TJ DOK SAMA NE POZOVE U POMOĆ .....onda ja njih pitam pa kako da zove ako je onaj ubija od batina .....PA KAŽU , SUTRA , KAD OVAJ PRESTANE , NEKA SUTRA ZOVE I NAPIŠE PRIJAVU ......praktično , nemaju prava da intervenišu jer sve dok žrtva sama ne zove u pomoć i može da se tumači da možda voli da bude bijena , možda voli da vrišti dok je neko tuče i sva ona slična demokratska objašnjenja .

Dakle sada se postavlja pitanje i daje odgovor , zašto Rusi ovih dana nisu intervenisali u Srbiji po tom pitanju , tj zašto nisu zaštitili žrtvu .
Pa nemogu ako ih niko ne zove , a dok ne zove oni misle da Srbija uživa u prebijanju i silovanju a tako nekako i ispada pošto se niko živi ne buni na slične tekstove i informacije .

Ako bi danas sutra izašlo 100.000 ljudi sa nekim zahtevom , sigurno bi se nešto pomerilo .......dok oni ne izađu ispada da volimo kada nas biju i maltretiraju a takvim budalama niko neće da pomogne , pa taman i brat ti bio .

Тај догађај је слика ЕУро-вредности, тј. њихових, дословно, сатанистичких закона које примењују у Србији.
То су закони уништења и окупације. То је "право" које уче студенти на "правним" факултетима. Дебилизми на темељима римских, паганских закона.

Али, закључак ти је лош.
Жртва, у догађају који си поменуо и добро упоредио са Србијом, није била у могућности да позове у помоћ, а питање је ли смела и ако је, можда, физички то била у стању. Страх је велика препрека.
Србијом се влада на исти начин, као што том женом влада њен муж - батинама и наметањем страха кроз константне претње, уз отимање свих прерогатива егзистенцијалне самосталности. Муж бије и сигурно прети(плаши) да не сме да се пожали и пријави га. ЕУ и САД ударају по Србима и ПРЕТЕ већ 15 година да ће бити апокалипса за Србе ако не ћуте и не раде како им се каже. Поред тога пропаганда, са једне стране, и цензура са друге, је веома велика. Нема слободних, а великих медија. Преко контролосианих медија се цео дан, сваки дан, сервирају најстрашније гадости, лажи и веома перфидне претње(пример:"Ако не прихватимо Бриселски споразум нећемо имати за плате и пензије", А.Вучић).

И све ово руска власт зна. Веома добро зна. Оно што они могу да ураде је да примене најамње исту тактику коју ради окупатор на пољу пропаганде, али у контра смеру, и да примене методе борбе против политичких непријатеља. ЕУ и САД су ликвидирали српске патриоте или их блокирали медијски(многи генерали и политичари су убијени и затворени). Исту ствар могу и Руси да раде. Да ли може неко из власти да се сачува ако руска обавештајна служба одлучи да елиминише некога од њих? Нема шансе.
Ако је ово превише, онда могу да одраде ствар као на Криму - војни упад, који нико живи не би могао да заустави, па инсталација одговарајућих људи на власт у Београду. То је урадила Европска унија уз асистенцију САД 1999.г. Може то и Русија, али неће. Зашто неће? Русијом влада гарнитура која је владала Совјетским савезом. Русија је још увек под владавином совјетских обавештајаца. Такви нису спремни да реагују и боре се за идеје за које се борио убијени цар Романов, јер такви, за разлику од Романова, Н Е ЖИВЕ ПРАВОСАЛВНУ ХРИШЋАНСКУ ИДЕЈУ И МИСАО.
Њихове идеје су идеје трговине, и то у доларима и еврима, преговорима са ОКУПАТОРИМА РУСКОГ КИЈЕВА(то је руски град као и комунистички реликт "Украјина") уместо да ослободе своју земљу и поврате је целу. Они не желе да врате оно што је њихово, а камоли да помогну Србији да се ослободи. То су чињенице.

Разлика између две политике царксе Русије и садашње Руске Федерације према Србији, а и према другим питањима(као што је Украјина), лежи у два различита концепта и погледа на свет тадашње и садашње руске власти. Садашња има секуалрни и трговчаки поглед на свет, а ондашња је имала православни и хришћански. То је небо и земља.
Док се у Русији не десе промене, неће бити војне помоћи из Русие која је суштински неопходна да бисмо се ослободили окупације, јер ми сами то не можемо чак и ако бисмо сутра сви гласали за Шешеља и Бошка Обрадовића и сви узели пушке у руке да се бранимо. Не бисмо се отресли окупације без руске војне силе. Руска војна сила неће бити употребљена док не дође до духовне промене на челу Москве.


 
Poslednja izmena:
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=03&dd=09&nav_category=206&nav_id=966659

Bez referenduma, bez glasanja gradjana , Vucic i Dacic dva veleizdajnika uvode Srbiju u clanstvo NATO pakta , barem to tako vidi Rusija i svrstavaju Srbiju u red neprijatelja Rusije po nalogu Amerike i Nemacke!

Јбт....... ова два кловна заиста нису нормални....... ово се мора зауставити што пре...... ово је трагична вест.......
 
Rusi brinu za svoju goozicu, gledaju gde ćemo mi, a što nas ojadiše za NIS i Južni tok, nema veze. Pa oni su gori od nas ...

НИС је некада представљао тек 1% српске привреде. Објасно где је нестао оних преосталих 99%. Ако не умеш, не знаш или нећеш заћути и не лупетај ко будала по бубњу.

ПС
Вредност НИС-а данас је најмање 4 милијареде евра и то без пумпи и остале инфраструктуре за одржавање.
 
Rusi brinu za svoju goozicu, gledaju gde ćemo mi, a što nas ojadiše za NIS i Južni tok, nema veze. Pa oni su gori od nas ...

GDE BI NAM BIO KRAJ DA SU NAS I OSTALI OJADILI KAO ŠTO SU RUSI NIS . :D .

uf KAKO BI NAS AMERI ZAEBALI DA SU UNIŠTILI ŽELEZARU KAO ŠTO SU RUSI NIS .

UF UF UF .....KAKO BI NAS ZAEBALI SVI ONI KOJI SU POKRALI DRŽAVU KROZ PRIVATIZACIJU I OJADILI NAS KAO ŠTO SU NAS RUSI SA NIS-om


uf uf uf uf gde bi nam bio kraj ......bili bi ko švajcarska danas da su nas ojađivali svi kao Rusi Nis
 
НИС је некада представљао тек 1% српске привреде. Објасно где је нестао оних преосталих 99%. Ако не умеш, не знаш или нећеш заћути и не лупетај ко будала по бубњу.

ПС
Вредност НИС-а данас је најмање 4 милијареде евра и то без пумпи и остале инфраструктуре за одржавање.

Tvoja replika govori jedino to da si ******* i da odobravaš poklon Srbalja bratskom votka narodu i opravdavaš prevaru za Južni tok. A ne objašnjašavaš ni jedno od tvojih pitanja. I koja je razlika ako prodaš NIS Rusima ili JAT Emiratima ? Ljubav ?
 
Tvoja replika govori jedino to da si ******* i da odobravaš poklon Srbalja bratskom votka narodu i opravdavaš prevaru za Južni tok. A ne objašnjašavaš ni jedno od tvojih pitanja. I koja je razlika ako prodaš NIS Rusima ili JAT Emiratima ? Ljubav ?

Или САРТИД за 20 милиона долара Американцима.
А разлика је што НИС ради и претворио се у највећу српску компанију а САРДИД је гомила гвожђа који је српска демократска фашистичка власт откупила од Америкнаца за 1$ са дугом од милијарду евра.

Него где је нестало 99% спрске привреде ? Данас НИС вреди 10 пута више од комплетна српске привреде а некада је вредео само 1%. Е видиш пошто ти нећеш да одговориш ја ћу ти помоћи.
Српску привреду су уништили ђинђић, влаховић, лабус ... па све тако до николића и вучића по америчком наређењу да се од Србије направи спржена земља а народ претвори у гладне, беспомоћне и болесне. Пошто подржаваш тај поредак, класично насиље и демократску диктатуру а покушаваш да прикријеш фашистичко деловање демократских партија у Србији ти си исто тако фашиста.
Највиша фаза фашизма је демократија а сваки демократа је ортодоксни фашиста. Зато немој да се чудиш када се ускоро организује сасвим легалан лов на сваког демократу, фашисту и нацисту не само у Србији него на целој територији од Крке до Лос Анђелеса.
Западном фашистичком смраду једном за сва времена мора да се набије глава у машину за млевење меса. Само у задњних 100 година због вас је убијено, нестало и расељено најмање милијарда људи !!! Зато се данас поставља просто питање или опстанак западних крволока или опстанак цивилизације.
Шта мислиш ко ће добити ?

ПС
Твоје не знање, глупост и безобразлук те потпуно дискредитују као било каквог саговорника већ те предтавља као једно обично демократско говедо. А за такве није форум већ тор и штала.
 
Poslednja izmena:
Или САРТИД за 20 милиона долара Американцима.
А разлика је што НИС ради и претворио се у највећу српску компанију а САРДИД је гомила гвожђа који је српска демократска фашистичка власт откупила од Америкнаца за 1$ са дугом од милијарду евра.

Него где је нестало 99% спрске привреде ? Данас НИС вреди 10 пута више од комплетна српске привреде а некада је вредео само 1%. Е видиш пошто ти нећеш да одговориш ја ћу ти помоћи.
Српску привреду су уништили ђинђић, влаховић, лабус ... па све тако до николића и вучића по америчком наређењу да се од Србије направи спржена земља а народ претвори у гладне и болесне. Пошто подржаваш тај поредак, класично насиље и демократску диктатуру а покушаваш да прикријеш фашистичко деловање демократских партија у Србији ти си исто тако фашиста.
Највиша фаза фашизма је демократија а сваки демократа је ортодоксни фашиста. Зато немој да се чудиш када се ускоро организује сасвим легалан лов на сваког демократу, фашисту и нацисту не само у Србији него на целој територији од Крке до Лос Анђелеса.
Западном фашистичком смраду једном за сва времена мора да се набије глава у машину за млевење меса. Само у задњних 100 година због вас је убијено, нестало и расељено најмање милијарда људи !!! Зато се данас поставља просто питање или опстанак западних крволока или опстанак цивилизације.
Шта мислиш ко ће добити ?

ПС
Твоје не знање, глупост и безобразлук те потпуно дискредитују као било каквог саговорника већ те предтавља као једно обично демократско говедо. А за такве није форум већ тор.

Sad sam već ubeđen da te nisu zaključali i da si pobegao i da nemaš lekova ... :(
 
Sad sam već ubeđen da te nisu zaključali i da si pobegao i da nemaš lekova ... :(
ajd kvalifikuj sebe prvo. )

ili gledaj ovako. šta vredi demokratija ako neznalice biraju i odlučuju?
ili, ako tudjin podmeće svoje ljude i moderiše javno mnjenje preko svojih medija?
ili recimo, kada tvoju zemlju zaduže prodane duše, odobravaju prosjaci, a ti glasaš da ne priznaš takve dugove?
 
Или САРТИД за 20 милиона долара Американцима.
А разлика је што НИС ради и претворио се у највећу српску компанију а САРДИД је гомила гвожђа који је српска демократска фашистичка власт откупила од Америкнаца за 1$ са дугом од милијарду евра.

Него где је нестало 99% спрске привреде ? Данас НИС вреди 10 пута више од комплетна српске привреде а некада је вредео само 1%. Е видиш пошто ти нећеш да одговориш ја ћу ти помоћи.
Српску привреду су уништили ђинђић, влаховић, лабус ... па све тако до николића и вучића по америчком наређењу да се од Србије направи спржена земља а народ претвори у гладне и болесне. Пошто подржаваш тај поредак, класично насиље и демократску диктатуру а покушаваш да прикријеш фашистичко деловање демократских партија у Србији ти си исто тако фашиста.
Највиша фаза фашизма је демократија а сваки демократа је ортодоксни фашиста. Зато немој да се чудиш када се ускоро организује сасвим легалан лов на сваког демократу, фашисту и нацисту не само у Србији него на целој територији од Крке до Лос Анђелеса.
Западном фашистичком смраду једном за сва времена мора да се набије глава у машину за млевење меса. Само у задњних 100 година због вас је убијено, нестало и расељено најмање милијарда људи !!! Зато се данас поставља просто питање или опстанак западних крволока или опстанак цивилизације.
Шта мислиш ко ће добити ?

ПС
Твоје не знање, глупост и безобразлук те потпуно дискредитују као било каквог саговорника већ те предтавља као једно обично демократско говедо. А за такве није форум већ тор и штала.

SAmo si preskocio da su sa unistavanjem srpske privrede poceli SPS i JUL, ovi su samo nastavili ne skrecuci sa puta...
 
ajd kvalifikuj sebe prvo. )

ili gledaj ovako. šta vredi demokratija ako neznalice biraju i odlučuju?
ili, ako tudjin podmeće svoje ljude i moderiše javno mnjenje preko svojih medija?
ili recimo, kada tvoju zemlju zaduže prodane duše, odobravaju prosjaci, a ti glasaš da ne priznaš takve dugove?

Aj ti objasni da današnji parlament, nedavno izabran na parlamentarnim izborima, zdušno jeste za Europski put, za Briselski sporazum, štednju, razvoj syebane ekonomije itd. Bez izuzetka, osim eventualno detalja i mehanizama koji krasi tzv. opoziciju tek da bi se razlikovala od vlasti. Nešto dijametralno suprotno se odvija u glavama samo onih koji uopše nisu parlamentarni. To je ono - samo Rusija, ujedinjenje, zbližavanje, orođavanje, državljanstvo itd.
Malo vas je, nemate pojma niti mehanizama da bilo šta od vašeg patriotizma približite neukom narodu. Svedeni ste na bioskopsku salu. I sad bilo koji srbski patriota ima samo vas i ne može ništa ... Ni međusobno ne možete da se dogovorite ko će da vas predvodi nego se i međusobno pljujete. Vratari, radikalci, Sandisti ...
 
Što Hitler, šta je s Musolinijem ? :eek: Kad je u pitanju fašizam, zasluge za izum pripadaju ovom drugom.

У праву си ... то су радили и клинтон и буш и обмана и камерун ...

Фашизам, комунизам, нацизам и демокатија су продукти 20-тог века и сви су произишли из само једног центра моћи који се налази у Лондону.

20-ти век је век у коме су дивљаци и варвари са Дивљег Запада инсталирали најгоре тоталитарне идеологије у историји човечанства (прво се појавио комунизам па фашизам, нацизам и сада демократија) због којих су стотине милиона људи на силу нестале само у Европи а убедљиво највише код словенских народа. Главни задатак тих настраних идеологија је контрола човека од стране „човека“ више расе, секте, партије, касте .... и да се са што мањим бројем извшилаца влада са што већим делом популације. Идеална комбинација је да 1-2% влада са преосталих 98%.
И док се ви идиоти поново расплињујете око повампирених пропалих идеологија као да нам се то дешава по први пут државу нам дивљезападни варвари сасвим урнишу, цепкају и сецкају по већ устаљеном сценарију и то уз вашу максималну помоћ.
Толику глупост не може себи да дозволи ни једна Кина или Индија које имају преко милијарду становника а ви шака паламудана сте се појавили да се поново иживљавате и спроводите нови четврти по реду гениоцид који се догађа у последњих 100 година над српским народом.
Удружујете се са најгорим светским смрадом из Фашингтона, Брисела и Лондона јер су вам сви циљеви готово исти. Њима уништити Словене и православље а вама мало зелениша у џепу !
Која још будала коље вола за једну шницлу ... а такви као ти су веома расположени да све продају само да би купили један полован ауто и отишли месец дана на Кајамне ...

 
Poslednja izmena:
off .....jedne lepe nedeljne večeri dok sam leškario i gledao neki film , u sobu su prodirali krici neke žene .......i to je tako išlo pa porilično vremena .
Pošto na italijanskoj televiziji ne ide original tekst ispisan od dole nego ide živi govor na italijanskom , tu sam se ja zapitao dve stvari ......koja to budala gleda tako brutalni film i koji je to film kada neko vrišti 10-15 minuta bez prestanka i to vrlo bučno i ružno .
Menjajući programe nisam uspeo da nađem koji se to film gleda i onda sam ustao i izašao na terasu .
Ta scena koju sam tada video bila je najgora scena u mom životu . Ispod moje terase je bila grupa ljudi koja je nemo slušala događaj . Tu su bili prisutni osim komšija i 3 policajca koji su takođe nemo slušali "film" .
Nije mi bilo potrebno mnogo da zaključim da nema nikakvog filma nego da jednostavno komšija bije svoju ženu i to već poprilično dugo , toliko dugo da je neko uspeo da zove policiju koja je zatim odmah i došla , a to se ne dešava u par minuta , nego mnogo više .
I tu ja kao popizdim i izderem se na gazdu komšijske zgrade i prisutne pandure zašto ne intervenišu i prekinu to nasilje .....I SAD SLEDI NJIHOV ODGOVOR MENI koji se može primeniti i na ovu temu ......NEMAMO PRAVA DA INTERVENIŠEMO SVE DOK SE ŽRTVA SAMA NE POBUNI , TJ DOK SAMA NE POZOVE U POMOĆ .....onda ja njih pitam pa kako da zove ako je onaj ubija od batina .....PA KAŽU , SUTRA , KAD OVAJ PRESTANE , NEKA SUTRA ZOVE I NAPIŠE PRIJAVU ......praktično , nemaju prava da intervenišu jer sve dok žrtva sama ne zove u pomoć i može da se tumači da možda voli da bude bijena , možda voli da vrišti dok je neko tuče i sva ona slična demokratska objašnjenja .

Dakle sada se postavlja pitanje i daje odgovor , zašto Rusi ovih dana nisu intervenisali u Srbiji po tom pitanju , tj zašto nisu zaštitili žrtvu .
Pa nemogu ako ih niko ne zove , a dok ne zove oni misle da Srbija uživa u prebijanju i silovanju a tako nekako i ispada pošto se niko živi ne buni na slične tekstove i informacije .

Ako bi danas sutra izašlo 100.000 ljudi sa nekim zahtevom , sigurno bi se nešto pomerilo .......dok oni ne izađu ispada da volimo kada nas biju i maltretiraju a takvim budalama niko neće da pomogne , pa taman i brat ti bio .

Odlican primer, upravo sam hteo da napisem da, posto ne vidim nikakvu reakciju protiv ocigledne veleizdaje, izgleda da nama odgovara to sto radi pomenuti tandem (samo sto, da budemo precizni, nije ukljucen samo tandem, mnoooogo je ljudi tu ukljuceno). Jer da nam ne odgovara, a s obzirom o koliko ozbiljnim stvarima se radi, ovde bi imali ili smenu vlasti u stilu Majdana ili gradjanski rat.

Pominjao sam vec, kada je bilo ono potpisivanje Briselskog sporazuma oko KiM, nije moglo da nas se skupi 1000 (hiljadu) u Beogradu na protestu protiv tog gnusnog cina. Cak i da smo svesni da to nece promeniti stvar, smatram takvu indolentnost krajnje uvredljivu i tupu, jer ce se sve to obiti na kraju o glavu svima koji su mislili da to "nije njihova briga", i "samo nemojte mene da dirate".
Isto je bilo 1995. godine kada je pala RS Krajina i krenule kolone izbeglica, secam se jako dobro nismo mogli da zakrcimo onu T-raskrsnicu na Trgu Republike, gde pocinje Francuska ulica. Eto koliko nas se okupilo. A pored nas setaju li se setaju ljudi, jedu sladolede, komentarisu "vidi budale". Tesko je i opisati kako se covek tada oseca.

Hocu da kazem da cemo ili da mrdnemo i nesto uradimo, ili smo zasluzili sve sto ce nas snaci. A to nece biti nista dobro. I nisam siguran do kada cu uopste da zalim ovaj narod, sve manje to zasluzuje.
Mozda je problem zapravo u Beogradu i ljudima koji ovde zive, oni su definitivno postali jako sebicni i gledaju samo svoj sitni, licni interes. Zato Srbija i ide ovim putem. Mozda stvarno nije losa ideja da se upravljanje Srbijom izmesti negde u unutrasnjost, recimo Kraljevo ili Krusevac.
 
SAmo si preskocio da su sa unistavanjem srpske privrede poceli SPS i JUL, ovi su samo nastavili ne skrecuci sa puta...

Слажем се да су они започели али не заборави да је после њихо остало нетакнуто 2100 предузећа и око 2000 предузећа који су могли да се потпуно реструктурирају и обнове. Нису СПС и ЈУЛ направили сав овај данашњи хаос и отпустили 1,7 милиона запослених него се то дешавало после 05.10.2000.г.
 
Poslednja izmena:
У праву си ... то су радили и клинтон и буш и обмана и камерун ...

Фашизам, комунизам, нацизам и демокатија су продукти 20-тог века и сви су произишли само једног центра моћи који се налази у Лондону.

20-ти век је и век у коме су дивљаци и варвари са Дивљег Запада инсталирали најгоре тоталитарне идеологије у историји човечанства (прво се појавио комунизам па фашизам, нацизам и сада демократија) због којих су стотине милиона људи на силу нестале само у Европи а убедљиво највише код словенских народа. Главни задатак тих настраних идеологија је контрола човека од стране „човека“ више расе, секте, партије, касте .... и да се са што мањим бројем извшилаца влада са што већим делом популације. Идеална комбинација је да 1-2% влада са преосталих 98%.
И док се ви идиоти поново расплињујете око повампирених пропалих идеологија као да нам се то дешава по први пут државу нам дивљезападни варвари сасвим урнишу, цепкају и сецкају по већ устаљеном сценарију и то уз вашу максималну помоћ.
Толику глупост не може себи да дозволи ни једна Кина или Индија које имају преко милијарду становника а ви шака паламудана сте се појавили да се поново иживљавате и спроводите нови четврти по реду гениоцид који се догађа у последњих 100 година над српским народом.
Удружујете се са најгорим светским смрадом из Фашингтона, Брисела и Лондона јер су вам сви циљеви готово исти. Њима уништити Словене и православље а вама мало зелениша у џепу !
Која још будала коље вола за једну шницлу ... а такви као ти су веома расположени да све продају само да би купили једна полован ауто и отишли месец дана на Кајамне ...


Preferiram Tajland. :)

Jel se ja varam ili ti ovde lobiraš za kraljevinu ? Obzirom da demokratija, fašizam i komunizam nisu opcija.
 
Preferiram Tajland. :)

Jel se ja varam ili ti ovde lobiraš za kraljevinu ? Obzirom da demokratija, fašizam i komunizam nisu opcija.

Краљевина је сама себе одувала са ових простора. Њој више не помаже ни сам Бог.
Рећи ћу ти само ово. Најумнији људи свет а то је онај још увек нормалан, хумани и људски део цивилизације који броји само 7 милијарди људи без варвара и дивљака са Дивљег Запада већ увелико ради на стварању сасвим новог облика политичког система који ће се заснивати на сасвим новим принципима политичке власти и који ће целом човечанству да донесе највећу процват од постанака хомосапиенса.
То је сасвим познато крволоцима са запада и зато су сва ова дешавања широм планете што је у ствари последњи покушај одрећене групе породица да спасу шта се спасити још може. Али спаса им нема. Ни њима ни вама. Пре ступања на сцену новог облика власти мораће да се цела цивилизација ослободи и прочисти од свих западних идеологија и њихових протагониста које су направиле више зла целој цивилизацији у задњих 100 година него у целој познатој људској историји
 
Poslednja izmena:

Back
Top