Neoborivi dokaz

nju su razvlacili po carsiji kao s ovim s onim kad ona napismeno od ginekologa da je devica!
http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/539377/Devicanstvom-se-brani-od-mobinga

dal bi ste bile spremne na ovakav korak da zacepite usta klevetama,pod uslovom da ispunjavate uslov?

kakve klevete i potvrde
valjda treba taj ko klevece da dokaze da nije izmislio
tuzis kretena i zdravo pa nek se objasnjava s tvojim advokatom
koji primitivizam
ma, missim, to je neka udario junak na junaka situacija
nek se objasne na sudu
 
Poslednja izmena:
...tuzno...jos uvek je sputavanje cula nekakav podvig u ovim nasim brdima...ljudi se kod nas ne dele po posebnosti vec kao karikature, ovo je fufa, ovo je politacar lopov, ovo je direktor lazov, ono tamo je frigidna tetka, pored nas raspustenica a do nje baba devojka, eno alkosa sto bije zenu i ona mala sto joj viri iz ociju...civilizacija macetom mora da se probija kroz prasumu predrasuda...
 
...zaista ziva nisam ako ne udarim na ociglednu vezaru jer se u drzavni kolektiv ne prima ekonomista bez veze...ako ti ne vidis da je ovo politicka igra, i to ona najjeftinija, seljacka, u Tominom stilu, ja ti pomoci ne mogu ali svoj himen je na javni sud iznela ona. Klevetama za kurvaluk, ma sta ta paganska kleveta uopste znacila u veku u kome zivimose bave sitni, uski i nerazvijeni umovi ali isti takvi i odgovaraju na besmilice koje se ticu njihove intime, u stilu americkih predsednika. Moj stan, moja soba i moj krevet dodju suverena samo jedne osobe a to sam ja. Kome to nije jasno neka se vrati u Anadoliju pre tri veka.

...do toga sta se svidja nekakvom Sebastijanu mi je stalo koliko i do sela u toj Anadoliju...zapravo lazem, do sela mi je stalo vise:lol:
 
...zaista ziva nisam ako ne udarim na ociglednu vezaru jer se u drzavni kolektiv ne prima ekonomista bez veze...ako ti ne vidis da je ovo politicka igra, i to ona najjeftinija, seljacka, u Tominom stilu, ja ti pomoci ne mogu ali svoj himen je na javni sud iznela ona. Klevetama za kurvaluk, ma sta ta paganska kleveta uopste znacila u veku u kome zivimose bave sitni, uski i nerazvijeni umovi ali isti takvi i odgovaraju na besmilice koje se ticu njihove intime, u stilu americkih predsednika. Moj stan, moja soba i moj krevet dodju suverena samo jedne osobe a to sam ja. Kome to nije jasno neka se vrati u Anadoliju pre tri veka.

...do toga sta se svidja nekakvom Sebastijanu mi je stalo koliko i do sela u toj Anadoliju...zapravo lazem, do sela mi je stalo vise:lol:

Ja sam ostavio obican post gde podrzavam tu devojku,jer je tema i postavljena da se izjasnimo ko sta o tome misli.I to je to.
Politicke igre,kao i sve ostale vezane za veze pri zaposljavanju i slicno vidis,a ja o tome nisam ni razmisljao,ne idem tako daleko..Imam takve poznanike koji u svemu vide politicke igre cime kompenzuju svoj zivotni neuspeh.Meni ne trebas pomoci,ni duhovno ni na bilo koji drugi nacin,jer ti nisam trazio nikakvu pomoc sto se iz mog predhodnog posta vidi.
Pokusavas da na jednom forumu postavljas gard gde je tvoj krevet,tvoja soba i tvoja intima u 7 sati ujutru..,Sto nije tema koju je postavljac postavio.Mozes da zamislis kakvu poruku time ostavljas ljudima koji imaju stila i mozga.
Ne pisemo o freyi vec o novinskom clanku,gde jedna sluzbenica ima problem.
Fokusiraj se na temu,ne razmisljaj o sebastianu i selima u Anadoliji :)))
 
Što se tiče konkretne priče, ne bih se ja tu upuštala... ko zna ko je zapravo tu nevin, ako je iko... verovatno su svi lopuže na svoj način, pa pukla tikva, pa se sad kolju... a možda i nije tako... zato je najbolje ćutati i ne grešiti dušu.

Zumretino devičanstvo... hmmm, može biti prirodno, a može biti i zakrpljeno... isto takodjeR se ne bih izjašnjavala... Njena stvar

Da li bih ja? :think: Paaaaa, mogla bih ja da probam, ali ne znam kako bi to ispalo s obzirom na četvoro male dece :zcepanje:
 
ali pazi ti koji je to polusvet zavlače se drugome u gaće boktejebo :dash:
kako bi ih ja izotero u pitchku materinu sve redom

- - - - - - - - - -

kvalifikacija...urušava ugled ustanove :dash:
taj bi diša kanda da je razdeviči al mu ne ide pa sad aj kako da se osveti
 
Mobing na poslu prema zenama,ali i muskarcima je dno dna savremenog sveta.Ides na taj posao da bi zaradio platu,al tamo te neko maltretira kao da ti poklanja novac za koji ustajes svakog dana i gubis dragocenost slobodnog zivota.Zenska ih je oduvala na fin nacin,i mada je izlozila svoju intimu javnosti,ipak je uspela.

- - - - - - - - - -

Za to nema potvrdu...:lol:

:hahaha:
 
Mobing na poslu prema zenama,ali i muskarcima je dno dna savremenog sveta.Ides na taj posao da bi zaradio platu,al tamo te neko maltretira kao da ti poklanja novac za koji ustajes svakog dana i gubis dragocenost slobodnog zivota.Zenska ih je oduvala na fin nacin,i mada je izlozila svoju intimu javnosti,ipak je uspela.

- - - - - - - - - -



:hahaha:

Ovo mu dodje kao neki bitan dokaz:think:.Moze biti nevina i kod oralnog sex-a....(slucaj Monike i Klintona)....mislim citava prica mi je jako bez veze :)..
 
Mobing na poslu prema zenama,ali i muskarcima je dno dna savremenog sveta.Ides na taj posao da bi zaradio platu,al tamo te neko maltretira kao da ti poklanja novac za koji ustajes svakog dana i gubis dragocenost slobodnog zivota.Zenska ih je oduvala na fin nacin,i mada je izlozila svoju intimu javnosti,ipak je uspela.

- - - - - - - - - -



:hahaha:
pa, pitanje je da li je izlozila svoju intimu :)
 

Back
Top