Na jednom mestu tri osobe....

gost 129086

Buduća legenda
Poruka
27.222
Dešavalo se da na jednom mestu sretnu tri osobe, nebitno kako i gde, da li su tri osobe peške, ili dvoje u kolima a da jedna stoji ili se kreće; ili obratno; ili sva tri vozila na jednom mestu. Jednostavno tako se namestilo da se sretnu baš tu, nikako da izbegne sekund/minut ranije. To se meni dešavalo i gledam video u kompilaciji našla sam njih na jutjubu.

Upada mi ove situacije u oči, neko je rekao da je to znak, da li neko zna kakav je to znak?
:D
 
Možda ljubav vera nada ako se znaju i ako su u dobrim odnosima :roll: :D

Što da ne, to je pojam da čoveka održi stabilnim da drži vezu sa drugima. ;)

Mislis isti ljudi, to troje? Koji je to video, postavi ga? Bas zanimljivo....

Nebitno da li se poznaju ili ne. Tražila sam video i nisam našla, ko zna gde, daću opis: dečko sa malog uzvišenja sanka niz na planinsku ulicu u tom trenutku naišla dvoja kola samo što ga ne zgazu, a on glatko prošao između njih i izvukao i postao svestan trenutne opasnosti. Ako neko zna koji je to video, neka ovde kači. Bizaran trenutak.

I to me podseti, u sličnoj situaciji u saobraćaju, gužva je, prosečno vozim i vidim vozilo iza sebe kroz retrovizor i napred teretni kamion koji hoće da ukljiuči u put ali nepropisno, brzo procenim šta će se desiti, jer iza mene vozilo brzo vozi i pretiče me, u tom trenutku naiđe kamion i njih dvoje sigurno bi napravili udes da nisam se ja usporila. Usporila sam da pustim vozilo što me pretiče uđe u kolovoz ispred sebe a kamion je stao. :roll: Nas tri vozila na jednom mestu, vidi se da je to loš znak ali ne mora da znači.
 
To je zagonetka,ali pravilo broja tri,srecemo u raznim situacijama i vremenima..Tri musketara,masonska piramida,Bermudski trougao,opsednutost Nikole Tesle brojem tri.Ovi susreti ljudi mogu biti karmicke prirode..Tema je siroka i zahteva dublju analizu..U to ime podizem tri prsta za postavljacicu teme..
 
Najbolje je kad se sretnu u krevetu.:per:

eh Pero, to može samo tebi da se desi
. :zplez:

To je zagonetka,ali pravilo broja tri,srecemo u raznim situacijama i vremenima..Tri musketara,masonska piramida,Bermudski trougao,opsednutost Nikole Tesle brojem tri.Ovi susreti ljudi mogu biti karmicke prirode..Tema je siroka i zahteva dublju analizu..U to ime podizem tri prsta za postavljacicu teme..


E takve misteriozne situacije su van psihičkog poimanja, sve se događa precizno kao na 'bilijarski način', sve do tančine namesti da tako bude. Broj tri je najveća enigma svih vremena bilo da je dobro i loše, ali valjda se dešava s razlogom. Mnogo toga primećujemo a nismo ni blizu da razumemo svrhu. Objasni definiciju karmičke prirode, nisam te baš razumela.

Možda ova tema nije za Svaštaru?

I ja tebe pozdravljam istim načinom.
;)
 
Da u pravu si ovo je tema ili za kultne,ili za teorije..Ali evo... po zakonima Karme te tri osobe imaju neki dug iz ranijih zivota,koji je potrebno izmiriti i stvoriti ravnotezu, u sadasnjem zivotu.Susreti koji se odigravaju pred nasim ocima,gde mi imamo ulogu posmatraca..svedoka..pred nasim ocima ponavljaju situaciju od ranije ,i mozda samo jednom izgovorenom reci ili pokretom,mimikom..ili prepoznavanjem izmiruju svoj dug.Mada ponekad se desava tuca,verbalni obracun,pa cak i ubistvo...zavisi od Karmickog duga.
 
Da u pravu si ovo je tema ili za kultne,ili za teorije..Ali evo... po zakonima Karme te tri osobe imaju neki dug iz ranijih zivota,koji je potrebno izmiriti i stvoriti ravnotezu, u sadasnjem zivotu.Susreti koji se odigravaju pred nasim ocima,gde mi imamo ulogu posmatraca..svedoka..pred nasim ocima ponavljaju situaciju od ranije ,i mozda samo jednom izgovorenom reci ili pokretom,mimikom..ili prepoznavanjem izmiruju svoj dug.Mada ponekad se desava tuca,verbalni obracun,pa cak i ubistvo...zavisi od Karmickog duga.

Mož' biti da si u pravu, nije ova tema za nas. Suviše smo ozbiljni za ovu analizu. :D

Molim moderatora da ovu temu prebaci na pdf. Teoriju.

 

Back
Top