Koliko vremena provodite zajedno?

Jaooo, nasa beba je stara 3 godine. I pitaj nas sta radimo poslednje tri godine?!:-(
Ne znam kako, i meni bi dobro dosao savet. Ja sve mom dragom nudim da odemo negde sami, samo nas dvoje, bar na produzeni vikend, a njemu zao da ostavi dete. I onda se buni sto nema sexa.:twisted: Pa nema ni kad da ga ima.:evil:
Izvini, sto ti nisam pomogla, ali ako ima neka starija koka da se javi i posavetuje nas, bila bih joj jako zahvalna.:lol:


 
*******,jednom muz i i ja ostavili malenu kod moje koleginice na celu noc,ona nas ubedila da je bolje tako nego da dodjemo po nju u toku noci.i mi kao izasli a kad smo se vratili a kuca pusta bili smo skroz bezveze nije bilo ni sexa
ostavimo je jednom u sto godina nekome ali samo dok izlazak traje
 
hanibal77:
pa dok je kod dadilje ili spava :?
nema vise spontanih dnevnih varijanti,kad nas je videla jednom da se ljubimo pocela da place

Hehe, ljubomorni klinci.:-D
Nas sin za cudo nikad nije plakao ili ispoljavao bilo kakve znake ljubomore. LJubimo se i gnjavimo i mazimo u troje. :-D
I sada kad hoce da nas otkaci samo kaze, ajde mama i tata se ljube, a on zapali da radi sta mu je po volji.:lol:
 
Naša malena ima 5 meseci i za tih 5 meseci smo proveli nasamo možda 5 sati (a verovatno ni toliko). Još uvek ne možemo da je ostavimo nekome na čuvanje, jer je u fazi da se boji svih koji nisu mama i tata, a kad zaspi uveče često se budi, pa ne smemo ni tad da je ostavimo. Sami smo jedino uveče kad zaspi, ali tad smo i mi preumorni, pa uglavnom samo popričamo ili pustimo neki film, pa i mi ubrzo zaspimo.
 
MOJA:
Koliko vremena uspevate da odvojite vi i vas partner samo za sebe,mi jako malo taman pomislimo da imamo sat ili dva kad ono oglasi se nasa bebica.Dajte par saveta kako doci do dragocenog mira?Beba je stara tri meseca
prvo on ti nije partner,nego muz........sto se tice vremena,to je u tom periodu tesko,bar ako mislimo na romanticnu samocu......ali zajednistvo u smisli ti oko bebe on u apoteku ili po pelenu......a sve to uz vedar duh........mislim da je dovoljno dok dete malo vise ne ocvrsne....
 
Moj muž i ja smo noćne ptice vazda bili. S obzirom da smo oboje radili po ceo dan, romantični trenuci su bili rezervisani za večernje sate. Bebica (takodje stara 3 meseca) ide na spavanje oko 22:00 a mi oko 01:00, tako da je tih 3 sata vreme koje provodimo sami... kad ja nisam na net-u :wink:
 
i tako ja odvedem jedno dete u vrtić a drugo kod bake (kada je bila beba ) i dotrčim kući gde me dasa čeka okupan i obrijan,ja sa vrata vičem skidajjjj gaćeeee i skidam se do spavače sobe...a onda se tuširam,oblačim i čarape navlačim u taksiju do posla na koji kasnim....
nemate pojma kolko put tako,jer noću je uvek neko u krevetu sa nama,
ako i nije umor odradi svoje...preko dana se radi,nemamo vremena za sex:p
mada se sada zezamo,jer smo mi sada u našoj firmi direktor i sekretarica:p
lakše je kada ste bar malo sami...
 
Aphroditi:
Hehe, ljubomorni klinci.:-D
Nas sin za cudo nikad nije plakao ili ispoljavao bilo kakve znake ljubomore. LJubimo se i gnjavimo i mazimo u troje. :-D
I sada kad hoce da nas otkaci samo kaze, ajde mama i tata se ljube, a on zapali da radi sta mu je po volji.:lol:
Juce ujutru ustane moja cerka, a na stolu ostala dva tanjiera od sinoc koja nisu tu bila kasda je legla. I ona pita ko je iz ovog jeo, mama, a ko je iz drugog. Ja kazem tata. I ona kao zakljucak:"I jel ste se posle ljubili, ali ne samo onako nego kao u bakinoj seriji na Pinku. Ma pokazacu ti!":shock: :)
I posle njima nesto da promkne.
 
Decu treba navikavati da ostaju sa nekim drugim ljudima koji nisu mama i tata.ne moze se zivot promeniti iz osnova zato sto smo sada roditelji.
Ja i kada sam rodila dete i dalje sam imala svoja interesovanja i potrebu da budem sama sa svojim muzem.
Znaci baba,babysiteka,ili ko vec.
Ako se deca isprece izmedju nas do te mere i zagospodare celokupnim nasim vremenom-ode mast u propast,nervoza u kuci,ljubav negde u medjuvremenu nestane i ...Sta?
Mi recimo skoro svaki vikend nastojimo da uvalimo dete babama,mala je navikla na to,mi se lepo odmorimo naspavamo,zujimo zajedno ili odvojeno,i u nedelju uvece opet idila....
Sve se moze kad se hoce.
 
lady me:
Moj muž i ja smo noćne ptice vazda bili. S obzirom da smo oboje radili po ceo dan, romantični trenuci su bili rezervisani za večernje sate. Bebica (takodje stara 3 meseca) ide na spavanje oko 22:00 a mi oko 01:00, tako da je tih 3 sata vreme koje provodimo sami... kad ja nisam na net-u :wink:

Blago tebi... Ja nekad i uspem da izdržim do ponoći pa i preko, ali moj muž je već u 23:00 u carstvu snova, zajedno sa našom bebicom (a nekad i pre-obzirom da ustaje u 06:00).
 
xpajamacax:
i tako ja odvedem jedno dete u vrtić a drugo kod bake (kada je bila beba ) i dotrčim kući gde me dasa čeka okupan i obrijan,ja sa vrata vičem skidajjjj gaćeeee i skidam se do spavače sobe...a onda se tuširam,oblačim i čarape navlačim u taksiju do posla na koji kasnim....
nemate pojma kolko put tako,jer noću je uvek neko u krevetu sa nama,
ako i nije umor odradi svoje...preko dana se radi,nemamo vremena za sex:p
mada se sada zezamo,jer smo mi sada u našoj firmi direktor i sekretarica:p
lakše je kada ste bar malo sami...

:razz:
Sta ti je vrela zenska, ma ko je strastan po prirodi nema da ga nesto zaustavi, SVAKA CAST TEBI I TVOM MUZU!!! :wink:
 
xpajamacax:
i tako ja odvedem jedno dete u vrtić a drugo kod bake (kada je bila beba ) i dotrčim kući gde me dasa čeka okupan i obrijan,ja sa vrata vičem skidajjjj gaćeeee i skidam se do spavače sobe...a onda se tuširam,oblačim i čarape navlačim u taksiju do posla na koji kasnim....
nemate pojma kolko put tako,jer noću je uvek neko u krevetu sa nama,
ako i nije umor odradi svoje...preko dana se radi,nemamo vremena za sex:p
mada se sada zezamo,jer smo mi sada u našoj firmi direktor i sekretarica:p
lakše je kada ste bar malo sami...
Strava ste:-D
Skidaaaj gaaćeee:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top