Problemcic sa CS:GO

Acamrka

Početnik
Poruka
15
Imam jedan problemcic, kada igram ranked CS GO desava mi se da mi se neki fajlovi iz instalacije (.VPK, tako nesto) korumpiraju, i onda me izbaci sa servera na kome sam igrao mec, zbog tog odredjenog fajla...Posto su to game fajlovi, nekada se desava na momente, tipa reconnect se i vise se ne pojavljuje...Nekada mi se desi da moram da obrisem fajl da bih nastavio sa igrom, i u tom slucaju ako obrisem nekada mogu da nastavim bez problema, a nekada se dese problemi (Jednom prilikom sam igrao bez normalnog zvuka, culo se neko pistanje kao bombardovanje Hirosime, a drugi put sam igrao bez tekstura za igrace, svi su imali dzinovske kutije od slova ERROR na sebi, pa sam se tu tek pogubio)...Posto je reconnect time 5 minuta, pre nego sto dobijem abandon, nemam vremena da verify game cache da bih video koji fajl je se sjebao i da potom skinem novi fajl...

Guglao sam ali nisam nasao resenje...Ako neko zna kako da resim ovaj problem, feel free to reply :D

Razmisljao sam da napravim nesto na fazon Dropboxa/Clouda, da sve te vpk fajlove (ima ih oko 50, svaki je oko 100 mb) stavim u neki folder,ili ako je moguce da stavim Dropbox storage kao taj folder direktno sa steam library (da bi mi uvek to bilo up to date), pa da kada strada odredjeni fajl, da ga brzo skinem sa Dropboxa, za to bih imao vremena...Ali ako bi se taj fajl u instalaciji sjebao onda bi se sjebao i ovaj na Dropboxu, tako da ne znam kako bih to izveo, nisam dovoljno inteligentan za te radnje :D Imam jos jedan svoj komp umrezen sa ovim, na kome imam drugi steam, ali bez globala...Mozda postoji neko resenje tipa da drzim te vpk fajlove na drugom kompu, pa da ih preko wireless-a prebacim kada se pokvare...

Mada vise bih voleo ako postoji neko direktno resenje za te vpk fajlove, a ne da se zajebavam sa ovim, ako vec ne mora...A ako mora pomagajte, dajte neke predloge, nesto... :D
 
Nikad nisam, niti iko pored mene imao ovakav problem. Lepo ti uradi reinstalaciju i kompletno rucno obrisi csgo folder nakon uninstalacije, rr steam i ukljuci cloud na steamu ako ti nije. Cak i tvoj .cfg obrisi i odradi ponovo sve i bice ok. Ili si usao na neki dm/pub server gde si pokupio svakakve configove ili ti se nesto sjebalo.
 

Back
Top