Kako se bodri Srbija?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Vesti Krstarice > Sport

pre 3 sata i 29 minuta

Kraljevo je pokazalo kako se bodri Srbija...

Teniski savez Srbije (TSS) čestitao je danas Dejvis kup selekciji pobedu nad Hrvatskom i zahvalio Kraljevu na odličnoj organizaciji i sjajnoj podršci kojom je u svet poslata najlepša slika.

"Čestitamo Dejvis kup timu Srbije na briljantnoj pobedi nad reprezentacijom Hrvatske. Predvođeni neverovatnim Novakom Ðokovićem istakli smo kandidaturu za pohod na finale Dejvis kupa", navodi se u saopštenju TSS.

Strategija širenja tenisa organizacijom takmičenja van Beograda pokazala se više nego ispravnom, a Kraljevo je demonstrirao izvanredno gostoprimstvo i fantastičnu organizaciju, ističu iz TSS.

"Ovim putem se zahvaljujemo opštini Kraljevo, radnicima TSS, TS Zapadne Srbije, načelniku Raškog okruga Nebojši Simoviću, gradonačelniku Tomislavu Iliću, Predragu Petronijeviću, bezbednosnim službama i svim građanima Kraljeva koji su bili dostojanstveni i pokazali izvanrednu toplinu i patriotizam"

--------------------------------------------------------

Bravo za Kraljevo, grad-heroj! :super:

TAKO TREBA, a ne kao fudbalski navijaci.......


http://vesti.krstarica.com/tenis/tss-zelimo-finale-kraljevo-pokazalo-kako-se-bodri-srbija-1/
 
Poslednja izmena od moderatora:
Grb Kraljeva
Coat_of_arms_of_Kraljevo.jpg
 
Vesti Krstarice > Sport

pre 3 sata i 29 minuta

Kraljevo je pokazalo kako se bodri Srbija...

Teniski savez Srbije (TSS) čestitao je danas Dejvis kup selekciji pobedu nad Hrvatskom i zahvalio Kraljevu na odličnoj organizaciji i sjajnoj podršci kojom je u svet poslata najlepša slika.

"Čestitamo Dejvis kup timu Srbije na briljantnoj pobedi nad reprezentacijom Hrvatske. Predvođeni neverovatnim Novakom Ðokovićem istakli smo kandidaturu za pohod na finale Dejvis kupa", navodi se u saopštenju TSS.

Strategija širenja tenisa organizacijom takmičenja van Beograda pokazala se više nego ispravnom, a Kraljevo je demonstrirao izvanredno gostoprimstvo i fantastičnu organizaciju, ističu iz TSS.

"Ovim putem se zahvaljujemo opštini Kraljevo, radnicima TSS, TS Zapadne Srbije, načelniku Raškog okruga Nebojši Simoviću, gradonačelniku Tomislavu Iliću, Predragu Petronijeviću, bezbednosnim službama i svim građanima Kraljeva koji su bili dostojanstveni i pokazali izvanrednu toplinu i patriotizam"

--------------------------------------------------------

Bravo za Kraljevo, grad-heroj! :super:

TAKO TREBA, a ne kao fudbalski navijaci.......

Evo kako preCednik "bodri" ....

 
Srbija se ovako bodri: "Srbija, Srbija, Srrrbiiijaaaa!"
Ako nisi znao.

Rifke? Ti li si? Jel ti dobro dušo?
Prošli put si bodrio sa "oh-oh ah-oh oh-oh"
Imaš temperaturu? Da stavimo toplomer?

- - - - - - - - - -

Na fudbalskim terenima je to malo drugacije....

Ali, tamo je publika niskih intelektualnih dometa.

a što ti ovo nama pričaš?

idi tamo na teren, uzmi razglas pa im kaži direktno...

svašta od tebe, pametan čovek a ciljanoj grupi se obraća na pogrešnom mestu?
e svašta...

- - - - - - - - - -

Ali stvarno... ovo da dodješ na Krstaricu da objašnjavaš dokonim forumašima stanje svesti navijača
kao da si došao u vatrogasnu stanicu da pričaš osoblju o problemima penzionera

znači pogrešno mesto

odeš lepo tamo na stadion, zamoliš pomoćnog sudiju da malo odloži početak,
staneš na sredinu terena, skineš majicu, skineš gaće i kažeš u razglas : "VI STE RETARDI GLUPI"
 
Jer šta su pa navijači? Kao školovani su možda? A?

Bolje je raditi sa školovanim nego sa navijačem
Ti ovom što imafakutetsku diplomu možeš da kažeš:
"Znaš ja sam MMF, ja tebi dajem 5 jabuka na zajam ali ti uzmem tri jabuke, razumeš. Koliko ti je ostalo jabuka"
I sad ovaj učeni menadžer kaže - ostale mi realno dve realno

a navijač je glup
njemu kažeš: "Znaš ja sam MMF, ja tebi dajem 5 jabuka na zajam ali ti odmah uzmem tri jabuke, razumeš. Koliko ti ostalo jabuka"
Glupi navijač će reći: Ko si ti da mi nudiš jabuke? Nosi ih svojoj mami. Ili da im ne diramo majku?
 

Back
Top