Frustoteka = parkiraj šta te nervira

Излуђује ме кад не могу да дохватим артикле на рафовима.

Смештени су на висину које једино кошаркашица може да досегне.

I mene to nervira :)))))


Meni žene idu na q.Nekad stvarno a nekad verbalno.Ali nam se uglavnom želje ne poklapaju pa sve češće mislim da sam namćor.

Šta da kažem ? jesi namcor :)
 
Meni oni što se nabiju pa skoro uđu u gepek dok sam imala starog forda najradije sam stisnula kratko al snažno kočnicu

Da vidiš kako su držali odstojanje ...

:))))))

mene nerviraju oni sto mrljave, ako ti se ne vozi, parkiraj ili koristi neki drugi prevoz, dovoljno je nekoliko takvih pacijenata pa da izgubim dnevno 10ak minuta. pa onda popizdim i vozim bahato i drsko, a ne bi zelio
 
Nekad mi kuvanje ide na živce,svaki dan izmišljanje i smišljanje pa to me vise izludi .

a ti onda počni da kupuješ

- - - - - - - - - -

meni su najgori ostali ucesnici u saobracaju, gomila glupih, nesposobnih govana,

moram da se složim

- - - - - - - - - -

čekaj...frustoteka - fruštuk
jel to samo za hranu da pišemo il kako ?
 
a što lepo ne obeležiš novčanicu, pa pozoveš nadležne službe i sjebeš đubre ?
ali ne...ti nećeš da se drkaš sa davanjem izjava i zadržavanjem u policijskoj stanici, jel tako ?
šta oćeš onda...daj pare i ne serri
- - - - - - - - - -

et tema...a šta mu onda dođe tema "rupa" ?
 
Meni žene idu na q.Nekad stvarno a nekad verbalno.Ali nam se uglavnom želje ne poklapaju pa sve češće mislim da sam namćor.

pa ti bi trebao bit sretan, penju se tamo di muškarci najviše vole a ti to postižeš bez truda. nezahvalniče jadni

- - - - - - - - - -

Skoro svaki dan ista pojava- ljudi u redu koje se zalepe za tebe i dahcu ti za vrat, korak napred, oni za tobom... kao da ce tako pre stici na red!!!
Ako su i nevaspitani, kako njima to ne smeta!?!

imam ti ja rješenje za to. ne kupaj se nekoliko dana prije nego moraš u red.
 

Back
Top