FIT, FON ili RAF?

.dzoni

Početnik
Poruka
1
Pozdrav,

Trenutno sam 4. godina Administratora Racunarskih Mreza u ETS Zemunu (Prebacio sam se sa Elektrotehnicar Racunara, u 3. godini). Razgledam koje su mi opcije za upis.

Imam 3 izbora, FIT (Sofrversko Inzinjerstvo), RAF (Racunarske Nauke) ili FON (Informacioni Sistemi ISIT).

Za FIT imam jako malo informacija u smislu kakav je fakultet, da nije Mica Megatrend. Racunarski Fakultet znam da je solidan. Ali za FON kao i za FIT imam opet malo informacija.

Ono sto sam citao na forumima konkretno za FON jeste da je smejurija, itd... FIT se reklamira kako studenti dobijaju poslove vec posle prve godine i kako su veoma ozbiljni. Ali nema nikog sem njih da potvrdi te tvrdnje.

Ja volim Web Development, i trenutno ucim pravljenje aplikacija za Windows Phone (C#). Mislim da imam tu logiku za programiranje. Ali ne volim matematiku, jako mi je dosadna. Znam da ce na fakultetu biti matematike i da cu morati da se ubijem od ucenja, jer mi losije ide, ali se nadam da cu izbalanirati sa ostalim predmetima jer informatiku jako dobro znam.

I sad mene zanima sta da radim, kakva su vasa iskustva, informacije. Da li imate neki predlog....
 

Back
Top