Problem oko postavljanja videa na youtube (licenca) ??

fanstebre

Poznat
Poruka
7.952
Jel ima nacina da se zaobidje ovo?? Izvadio sam delic jedne utakmice i postavio bih to na youtube ali me smaraju sa ovim:

uefa-1.png
 
Jel ima nacina da se zaobidje ovo?? Izvadio sam delic jedne utakmice i postavio bih to na youtube ali me smaraju sa ovim:

Ti kršiš tuđa autorska prava, a YT te smara, sram ga bilo :lol:
Bolje obriši video da ti ne bi obrisali nalog.


ja bih da ostavim ovde video klip, al da ne idem preko njih
kako da prebacim klip sa kompa?

Sede glave Krstarice to nisu ostavile kao mogućnost.
 
To je deo iz snimka meca Partizan-Real, snimala je RT Republike Srpske....a pise da UEFA drzi prava!!!?? More mamicu im evropsku vazda su bili lopovi :D

Na snimku se vidi kako dva igraca crno-belih maltletiraju igrace Reala pa mozda i zato nece da postave :D

Ni medju lopovima vise nismo prvi,zeznuli nas ovi sa zapada.Ucili od nas i djak postao bolji od ucitelja.
 
Ovaj sajt ne pomaze, do pre nekolikogodina istu sam slicnu temu otvorio o youtube autorskim pravima i rekli su mi isto da ne postoji nacin da se zaoibice mamlazi jedni :D.
I evo to rade isto i ovaj put.

Normanlo da postoji metoda da se zaobidju youtube autorska prava, ali ja znam samo da probas da pored toga videa ubacis sliku ili drugi video (znaci da ti video ne prekriva ceo yt prozor, ili iostris izmiksujes video ili audio.

Dajte ljudi recite ako neko zna da ne razbijamo glavu zadzabe na drugim sajtovima i to hrvatcskim ima odgovora a ne da se na toj temi cuti. A bre, molim vas... Ako neko zna neka to ovde napise, koji je to jednostavan trik da se zaobicu autorska prava na youtubu???????
Hvala vam. :)
 

Back
Top