Parovi -rijaliti

Još malo photoshopa Cruella de Ville family

Cruella de ville familly.jpg


p.s. trenutno nemam više vremena za opuštanje
 
Данас сам мало расејан. Радим нешто и хтео сам да се мало одморим уз фотошоп (не знам како, али завршио сам са овом фотографијом) z:D

Grupno slika.jpg
 
Шта очекујеш кад је Мама игре Весна Ривас. z:D

Pogledajte prilog 473475

п.с. само се шалим. z;) z:D

:bljak::bljak::bljak:

U svakom serijalu 3/4 učesnika je iz prethodnog, i tako u krug. Non stop gledamo iste face, koji zarađuju astronomske honorare, a u pričama se bacaju sa hiljadama eura kao da su dinari ! stvarno mi je muka od tog kriminalnog polusveta. a da me pitaš što gledam, ne bih znala, nerviraju me a gledam ih !
:bljak::bljak::bljak:

I volela bih da Brendon oleši onog idiota gastosa ne za 30, nego 100.000 evra
 
:bljak::bljak::bljak:
U svakom serijalu 3/4 učesnika je iz prethodnog, i tako u krug. Non stop gledamo iste face, koji zarađuju astronomske honorare, a u pričama se bacaju sa hiljadama eura kao da su dinari ! stvarno mi je muka od tog kriminalnog polusveta. a da me pitaš što gledam, ne bih znala, nerviraju me a gledam ih !

Ја лично нисам пратио ниједан претходни серијал (и, искрено речено, не жалим због тога), јер си у праву да знају да повремено постану напорни за гледање, због разних ствари које не бих да ни да набрајам... Такође, вероватно си у праву си што се тиче хонорара (али, колико сам приметио, продукција им касније "опрости" доста тих казни ...) и опет, као и цео серијал, све је дискутабилно и подлеже неком дуплом тумачењу (због тога не бих коментарисао превише тај део). У праву си да имају лепе хонораре, добро су плаћени, и због тога вероватно и раде то све што раде. Ја покушавам да сагледам "серијал" са неке забавне стране (тј. да направим слике које су забавне на основу њихових изјава), али, чак и то је понекад тешко, јер изјаве појединаца знају да буду ... Такође, гледам да их не коментаришем превише (али, понекад погрешим). z:) Ако узмем на пример задње слике за Лакића ("скривена" каже да је "добар дечко", али неки његови поступци говоре другачије (нпр. његова изјава од јуче: "Ја сам господин човек, џентлмен, не причам о "вођењу љубави" , био сам са више удатих жена, итд...". Обично питање за њега би било: "Шта мужеви тих жена кажу колико је велики он џентлмен?", итд ...). Разумем заљубљивање (ко може да оспори љубав), али ако стално понављаш исто са удатим женама ... Опет са друге стране синоћ је онај новинар изјавио да се његов комшилук жали да иде "полу-го" до контејнера (што може да буде смешно познајући какав све комшилук постоји) и још једну много лошију ствар (коју стварно не бих да понављам, јер не спада уопште у забавно-хумористични програм ... ), итд ... Ја сам направио слику о Лакићу о контејнерима, али ипак не бих направио слику о оној другој ствари коју је новинар изјавио за њега ... ). Због свега, ја се трудим да све "то" што је баш много лоше ставим на страну, и једноставно, кад имам времена, поставим неку смешну фотографију на неке смешне или занимљиве ситуације, а лично им желим свима да нађу своју срећу у животу, јер не бих био сигуран да је "бити јавна личност у ријалитију" неки велики успех у животу ... итд ...
 
Poslednja izmena:
Dalila - jaka žena (kakva god da je...). Dejan - dobar dečko po nekom mom mišljenju (ne poznajem ga dovoljno jer nisam pratio ranije rijalitije). Samo mi je ova slika bila asocijacija na onaj događaj sa Tijanom Ajfon (gledao sam neke slike pa sam se podsetio tog događaja).

Dalila ko je musko u kuci.jpg
 
I volela bih da Brendon oleši onog idiota gastosa ne za 30, nego 100.000 evra

Gastozz.jpg


Заборавих да одговорим на овај део поста. У суштини, не волим нити подржавам што је било ко стварно повређен. У овом серијалу само повремено видим неки потенцијал да буде забаван. Верујем да је у неким ранијим серијалима био забавнији (нисам пратио те серијале), али у овом серијалу по мом мишљењу мало више претерује са добацивањем, пићем и Наидом ... Не знам, можда се нешто промени у наредном периоду. Разумем да се човек понекад опусти уз "друштво и кафану", да добаци нешто забавно, да воли своју девојку (али, некако у овом серијалу је по мом мишљењу све то превише испотенцирао тако да је то постало једноставно досадно и извештачено).
 
Kako te ne mrzi da sve to radiš? Ipak je to bzv trošenje vremena.
Nisam pratila par dana, jutros čuh kao bila neka frka pred hepijem...ne znam šta tačno.

Мени је праћење парова само последица тзв. "брзе инспирације" за рад у фотошопу (написао сам негде да ми најбрже дође инспирација за неку слику кад на кратко одгледам парове). z;) У суштини, само вежбам фотошоп јер је то неопходно да не бих заборавио како се поједине ствари раде у фотошопу. Није ми уопште тешко да направим фотографију обзиром да ми је за једну фотографију потребно око 10-так минута.

Али, такође, чим приметим да почну да ме "увлаче" у "њихов свет" ја престанем да их пратим (обзиром да у приватном животу стварно не практикујем начин понашања који се догађа у вили).

Frka u Parovima, neka epidemija je tamo...neki od učesnika odvedeni na detaljnija ispitivanja

То сам и ја видео малопре ... шта рећи ... стварно бих више волео да је то само нека њихова безвезна игра него да је неко не дај Боже стварно болестан ...
 
Али, такође, чим приметим да почну да ме "увлаче" у "њихов свет" ја престанем да их пратим (обзиром да у приватном животу стварно не практикујем начин понашања који се догађа у вили).

То сам и ја видео малопре ... шта рећи ... стварно бих више волео да је то само нека њихова безвезна игра него да је неко не дај Боже стварно болестан ...

Карикирање епидемије ... шта рећи ... по мени, најболесни део емисије парови од кога се дефинитивно дистанцирам. Болест није игра. Дефинитивно један од оних момената које сам споменуо - кад се дистанцирам од емисије на неко време (али, у овом случају, постоји могућност и да не наставим да пратим даље ...). Једноставно, не волим никакве шале на рачун болесних људи (јер то по мени није шала). Нисам гледао раније серијале парова, не знам да ли раније нешто такво рађено, али, овај моменат који сам одгледао је дефинитивно дно, дна ...
 
svi učesnici su dna dna, ali ne volim ni serije a i od čitanja knjiga treba da se odmori....tako da nekad gledam te rijalitije

Ја заиста још увек уопште нисам сигуран да желим да наставим да гледам парове чак ни повремено ... малопре сам прочитао да је по гласовима гледалаца титулу "најпрљавије" по чистоћи у вили добила "Сњежана", да је малој Маријани је отишла "лицна" и да је почела да "варничи" јер се забринула како ће неко да је прими на посао обзиром да је била пијана, а остале су ми од раније слике Спахове "неостварене жеље" Мице и слике Весне и Јоване које нисам завршио ... У суштини, недостајао ми је једино фотошоп, а ријалити сам од оне вечери гледао на 10 минута ...

Grupno ludilo.jpg


У суштини, уопште нисам размишљао о ријалитију док нисам налетео на текст у новинама и то ме подсетило на фотошоп ... Што се тиче књига (читао сам их стварно доста кад сам био дете - сад имам онлине библиотеку у пдф формату и само понекад прочитам још по коју књигу).
 

Back
Top