Parovi -rijaliti

Realno, Maca je najinteresantnija i najsimpatičnija u tom rijalitiju, ove ostalo su totalno neinspirativne. Ružica histerična bogatašica stondirana od alkohola, Matora alkoholičarka, Lepa dosadna, Mimi takođe, Atina nije ni za šator zanimljiva, Cuca da ne pričam, Jelena jedino ima nešto mozga.
A ova Ema...brate mili...džaba lepota, ja ne znam kako neko može izdržati biti s njom u vezi, devojka je toliko tupava da je to prosto iritirajuće, imam osećaj da onaj njen može da radi s njom šta hoće, ona će mukica samo treptati i onim glasićem cvrkutati.:dash:
Maca do pobede.:)
 
Realno, Maca je najinteresantnija i najsimpatičnija u tom rijalitiju, ove ostalo su totalno neinspirativne. Ružica histerična bogatašica stondirana od alkohola, Matora alkoholičarka, Lepa dosadna, Mimi takođe, Atina nije ni za šator zanimljiva, Cuca da ne pričam, Jelena jedino ima nešto mozga.
A ova Ema...brate mili...džaba lepota, ja ne znam kako neko može izdržati biti s njom u vezi, devojka je toliko tupava da je to prosto iritirajuće, imam osećaj da onaj njen može da radi s njom šta hoće, ona će mukica samo treptati i onim glasićem cvrkutati.:dash:
Maca do pobede.:)

Маца или Јелена до победе.
 
Gledam ove postove "Maca do pobede", i ne mogu da prestanem da mislim, da bivam uverena da je to šala.
Čekaj, Maca!
Čekaj, iko iz tog rijalitija,, bilo ko nag i besmisleno prisutan u medijima da dobije podršku, da dobije bilo koji komentar takvog tipa?

Razumem, rijaliti postoji da bi držao pažnju i pothranjivao voajerističku stranu ljudi, jer bezmalo je prisutna kod sviju.
Ali, Parovi, sa takvom ekipom, sa takvim tipom komunikacije, i sa takvim razgovorima o poštenju.

Ne, i dalje sam uverena da je šala.
 
Gledam ove postove "Maca do pobede", i ne mogu da prestanem da mislim, da bivam uverena da je to šala.
Čekaj, Maca!
Čekaj, iko iz tog rijalitija,, bilo ko nag i besmisleno prisutan u medijima da dobije podršku, da dobije bilo koji komentar takvog tipa?

Razumem, rijaliti postoji da bi držao pažnju i pothranjivao voajerističku stranu ljudi, jer bezmalo je prisutna kod sviju.
Ali, Parovi, sa takvom ekipom, sa takvim tipom komunikacije, i sa takvim razgovorima o poštenju.

Ne, i dalje sam uverena da je šala.

Naravno da je šala, previše to primaš k srcu.:)Sigurno ne mislim da ona treba biti uzor ikome. Samo kažem da se ona makar ne
folira, to je što je, za razliku od striptizeta, privođenih prostitutki, ljubavnica matorih pevača i sličnih koje su kao
došle tu ,,da pokažu kakve su zaista''.Aha, kako da ne, jako su fine.:) U takvoj konkurenciji, Maca jest favorit.
A inače mi je malo bezveze tog moralisanja, gomila ljudi u ovoj zemlji svašta guta, guta da nemaju posla, da institucije
se raspadaju, progutali su da im predsednik države bude grobar sa kupljenom diplomom, i protiv toga neće dići
glas, ali će im upropastiti život ako vide obnaženu Macu...
 
Produkcija plaća učesnicima za seks i svađe
29 MART 2015

Meni je gazda obećao 2.000 evra ako budem imao seks sa jednom učesnicom. Ponovo sam pristao da učestvujem u rijalitiju jer mi je još na početku pregovora rekao da ću pobetidi, rekao je jedan od bivših učesnika.

http://www.parovi.net/Vesti/Produkcija-placa-ucesnicima-za-seks-i-svadje.html

- - - - - - - - - -

Gledam ove postove "Maca do pobede", i ne mogu da prestanem da mislim, da bivam uverena da je to šala.
Čekaj, Maca!
Čekaj, iko iz tog rijalitija,, bilo ko nag i besmisleno prisutan u medijima da dobije podršku, da dobije bilo koji komentar takvog tipa?

Razumem, rijaliti postoji da bi držao pažnju i pothranjivao voajerističku stranu ljudi, jer bezmalo je prisutna kod sviju.
Ali, Parovi, sa takvom ekipom, sa takvim tipom komunikacije, i sa takvim razgovorima o poštenju.

Ne, i dalje sam uverena da je šala.

Није шала. Обећао сам Маци после секса са мном да ћу платити њену победу у паровима. И уложио сам до сада милион евра. А пре секса са мном добила је хонорар од 10 хиљада евра као капару. Тако да Маца побеђује.
 
Loki, nekima jeste šala, nekima pak nije.
Pitanje nije upućeno nekom određenom sa foruma, kao ni iznenađenost, niti je problem obnaženosti.
Ne bojim se ja golotinje, nego činjenice da ona biva merilo vrednosti, predmet pažnje.
Ako sam je željna, gledam se u ogledalu.

Primam k srcu sve, bukvalno, ne da dramim, ne da tugujem, ali da, odbijam da budem ravnodušna prema tome ko vodi našu zemlju, kakvo društvo jesmo ili kakvo postajemo, koga cenimo, čijoj reči verujemo, i kome podarujemo pažnju.

Niko nije pomenuo reč UZOR, danas je uzor postojan gotovo samo u reči poput UZORANA ledina (po romanu) ili žena (po moralnim principima), ali želim da istaknem da ne vidim smisao u nečijem medijskom prisustvu na osnovu nagosti.
Svi smo nagi, ali nismo pred kamerama, dakle, nije to merilo stoga ni preduslov.
I da, dobro si pomenula, čuvenu rečenicu - pokazati ko je ko zapravo.
Pred kamerama nije zapravo, to prvo.
Drugo, da bismo želeli da spoznamo kakav je neko ZAPRAVO, valjalo bi prvo da znamo je uopšte.

Većina je birala ko će da nam vodi zemlju, istakla bih nanovo, mada pdf Televizija jeste pdf usredsređen na televizijske aktivnosti i programe (vodeći donekle spadaju tu, neprestano su pred kamerama), većina doprinosti gledanosti ovakvih sadržaja.
Ne, opet ponavljam, nije golotinja žena problem, nego to koliko smo goli i prazni mi sami, kad nemamo um da se njime duhovno odenemo.
To ja, Loki, primam k srcu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top