sta je pisac hteo da kaze???

Poruka
3.736
naleteo sam negde na ovaj post i komentar ispod njega,slazete li se sa komentarom ovog anonimusa? citanje izmedju redova malo vo'no

tryrty.JPG
 
Poslednja izmena:
naleteo sam negde na ovaj post i komentar ispod njega,slazete li se sa komentarom ovog anonimusa? mene je odusevio.iznerviralo me kad sam procitao,jer ovamo glume da je fizicki izgled nebitan i da nije vazno jel taj neki decko ima para,nego da je vazna ljubav,odnosno zaljubljenost...ali tacno vidim da je ovo jedna te ista stvar,samo napisana malo drugacijim (blazim) recima,da ne ispadne da je doticna prosta i primitivna likusa (sponzorusa).a jeste,svakako seljanka kojoj je zinulo pedu za pare. :cool:

Pogledajte prilog 348309

U čemu je problem?
 
Pa moze biti al' ne mora da znaci.
Zena hoce musko da bude musko, izgleda kao musko, a obicno se za to vezuje siroka ramena.
E sad, da li je bilder i lovator, moze biti ali i ne mora, zavisi od zene, ne padaju sve na takve fala bogu. Ali sigurno nece da im smeta ako malo drzi do sebe u teretani a i ima neka primanja.
 
Ova ce se udati za debelog,celavog,cosavog klosara vidim ja.
A onda se vredjaju i grakcu kad mi hocemo neke ful ribe.

Taj fazon tebra.

- - - - - - - - - -

naleteo sam negde na ovaj post i komentar ispod njega,slazete li se sa komentarom ovog anonimusa? citanje izmedju redova malo vo'no

Pogledajte prilog 348309

Nawuvana,iskompleksirana,istripovana,plitka,materijalna bicarka.Klasika danasnjice,nazalost.A taj lik joj sto joj je komentarisao,vidi se da je smekercina,verovatno bih joj i ja indeticno odgovorio kao taj lik,vidi se da je decko na mestu. ;) .
 
Poslednja izmena:

Back
Top