Drage forumašce i svi koji se osećate tako - SREĆAN OSAM MART

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221

Drage žene i ostali, srećan 8 mart
Dan kada se odlično prodaje, sve za pare... u ime žene...

Ženama u privatnom sektoru želim da im danas gazda smanji radno vreme 15 minuta al da urade ovo, ovo i ono od juče
bar da im javi preko menidjera ako ne može gazda lično

a ženama sa javnog sektora kao na primer panduracija, medicina i naročito školstvo :
puno cveća i čokolada i koverta sa štosom para pošto samo zbog para štrajkuju ostalo ih ne zanima

a ženama iz ministarstava i opština a naročito srpskih sudova puno tehničkih dostignuća nauke
o kojima maštaju da im neko pokloni da ne načinju od svoje zaslužene MMF plate...


a nama muškima nek je Bog u pomoći sa Sultanijama iz sva tri pomenuta sektora...
 
Poslednja izmena:
Ne znam kako kod vas sa ženama ali kod mene bilo to ovako:

jedna je radila u iberale sektoru, liberale znači sloboda, kako je to divno - liberalni kapitalizam...
mnogo lepše nego kapitalizam

e dakle kažem ja njoj: nisu oprani sudovi u sudoperi
ona meni kaže: joj ne mogu
ja njoj kažem: a kod Baneta si danas mogla da obrišeš prašinu, da izribaš kafe kuhinju, da od dotrajale wc šolje praviš novu
a ona meni: ali to moram
ja noj kažem: a mene ko šiša?
ona kaže: da al od Baneta živim a od tvoje ljubavi jok
ja njoj kažem: u stvari, pa u pravu si... da ti ie Baneta sad bi crkla od gladi...

- - - - - - - - - -

druga mi radila u javnom sektoru

kažem ja njoj: nisu oprani sudovi u sudoperi
ona meni kaže: pa možeš i ti
kažem ja njoj: da sam hteo ja da perem ne bi te muvao
ona meni: pa šta oćeš ti od mene - em donosim veću platu em da radim?
ja njoj: pa u pravu si...
 
Ne znam kako kod vas sa ženama ali kod mene bilo to ovako:

jedna je radila u iberale sektoru, liberale znači sloboda, kako je to divno - liberalni kapitalizam...
mnogo lepše nego kapitalizam

e dakle kažem ja njoj: nisu oprani sudovi u sudoperi
ona meni kaže: joj ne mogu
ja njoj kažem: a kod Baneta si danas mogla da obrišeš prašinu, da izribaš kafe kuhinju, da od dotrajale wc šolje praviš novu
a ona meni: ali to moram
ja noj kažem: a mene ko šiša?
ona kaže: da al od Baneta živim a od tvoje ljubavi jok
ja njoj kažem: u stvari, pa u pravu si... da ti ie Baneta sad bi crkla od gladi...

Ако доноси добру кинтицу, шта те брига. Купиш од њене плате машину за судове. Проблем је што није све у парама, има нешто и у љубави. А жена која много ради има мужа који трпи због недостатка пажње и сексуалне глади.
 
treća sa kojom sam furao radila, u stvari nigde nije radila, spremala pravosudni:

kažem ja njoj: nisu oprani sudovi u sudoperi
ona meni: uopšte nemam obaveze da perem sudove koju sa zasrale one dve tvoje prethodne
ja njoj: jel ti čuješ šta sam ja tebi rek'o?
ona meni: samo me pipni ima da ti nafilujem gang-bang silovanje na B92
ja kažem: na b92? a kad će gej parada?
 
Poslednja izmena:
Ne znam kako kod vas sa ženama ali kod mene bilo to ovako:

jedna je radila u iberale sektoru, liberale znači sloboda, kako je to divno - liberalni kapitalizam...
mnogo lepše nego kapitalizam

e dakle kažem ja njoj: nisu oprani sudovi u sudoperi
ona meni kaže: joj ne mogu
ja njoj kažem: a kod Baneta si danas mogla da obrišeš prašinu, da izribaš kafe kuhinju, da od dotrajale wc šolje praviš novu
a ona meni: ali to moram
ja noj kažem: a mene ko šiša?
ona kaže: da al od Baneta živim a od tvoje ljubavi jok
ja njoj kažem: u stvari, pa u pravu si... da ti ie Baneta sad bi crkla od gladi...

- - - - - - - - - -

druga mi radila u javnom sektoru

kažem ja njoj: nisu oprani sudovi u sudoperi
ona meni kaže: pa možeš i ti
kažem ja njoj: da sam hteo ja da perem ne bi te muvao
ona meni: pa šta oćeš ti od mene - em donosim veću platu em da radim?
ja njoj: pa u pravu si...

Ваљда си се се опаметио и схватио да су жене зло, било где и било шта раде. Петљати се с њима доноси врло мало задовољства, а пуно проблема.
 
Ако доноси добру кинтицу, шта те брига. Купиш од њене плате машину за судове. Проблем је што није све у парама, има нешто и у љубави. А жена која много ради има мужа који трпи због недостатка пажње и сексуалне глади.

to tamo u razvijenom svetu kod nas je razvijen polusvet - muško koje zaradjuje manje od žene ne vredi ništa u njene zejtinjave oči
ja se sa tobom inače slažem oko ovog što si rekao na kraju

- - - - - - - - - -

smrt komunjarskom feministickom prazniku

SLOBODA MUŠKARCIMA!

- - - - - - - - - -

Ваљда си се се опаметио и схватио да су жене зло, било где и било шта раде. Петљати се с њима доноси врло мало задовољства, а пуно проблема.

Cenim da su zbog toga nastali sociološki hepeninzi koje kraće nazivamo - rat
To je hepening gde muško napusti kuću, zaboravi na čiste čarape i gaće, zaboravi na uredno...
Ne moraš da pereš sudove jer sve što pojedeš iz konzerve baciš gde stigneš.
Mozak na otavu i zenicu kroz snajper pa čekaj onog 16 sati da se nacrta na nišan...
Nema većeg zadovoljstva nego kad krene ŠEŽONA LOVA!
 
Poslednja izmena:
Cenim da su zbog toga nastali sociološki hepeninzi koje kraće nazivamo - rat
To je hepening gde muško napusti kuću, zaboravi na čiste čarape i gaće, zaboravi na uredno...
Ne moraš da pereš sudove jer sve što pojedeš iz konzerve baciš gde stigneš.
Mozak na otavu i zenicu kroz snajper pa čekaj onog 16 sati da se nacrta na nišan...
Nema većeg zadovoljstva nego kad krene ŠEŽONA LOVA!

Боље рат, него с ђаволицом пакт!
 
Не пада ми на памет да честитам ДАН ЖЕНА - то је дискриминација........ А ГДЕ ЈЕ ДАН МУШКАРАЦА.....имамо дане педера, дане педофила, дане некрофила ....... једино немамо ДАН МУШКАРАЦА..... срамота............
 
Po men je glupavo proslavljati ono sto svi proslavljaju: 8.mart, 1.maj, NG i sl. praznici. Ovde pravim izuzetak Krsna slava, ali i taj dan je moj "lican" ;)
Ja obelezavam svoje praznike i praznike mojih bliznjih...:)

- - - - - - - - - -

Не пада ми на памет да честитам ДАН ЖЕНА - то је дискриминација........ А ГДЕ ЈЕ ДАН МУШКАРАЦА.....имамо дане педера, дане педофила, дане некрофила ....... једино немамо ДАН МУШКАРАЦА..... срамота............

Nema u Srbiji vani imas i Dan oceva, Dan majki, po meni sve su to gluposti, rekoh iznad //
 
Ne znam kako kod vas sa ženama ali kod mene bilo to ovako:

jedna je radila u iberale sektoru, liberale znači sloboda, kako je to divno - liberalni kapitalizam...
mnogo lepše nego kapitalizam

e dakle kažem ja njoj: nisu oprani sudovi u sudoperi

druga mi radila u javnom sektoru

kažem ja njoj: nisu oprani sudovi u sudoperi

treća sa kojom sam furao radila, u stvari nigde nije radila, spremala pravosudni:

kažem ja njoj: nisu oprani sudovi u sudoperi

Значи четврта је сигурно нека Dolly на напухавање.
Јер њој када кажеш да су судови неопрани ако већ неће да их пере бар ти ништа не одбруси.
Само ћути а ти можеш да се дереш до миле воље, могу комшије да зову полицију и пријављују насиље, када дођу све што могу да ураде је да ти позајме лисице као помагало :)
 
Čestitao im praznik

VUČIĆ PODELIO RUŽE: Žene su pažljivije i borbenije od muškaraca!
Premijer podelio ruže pripadnicama Granične policije na beogradskom aerodromu i čestitao im praznik
BEOGRAD - Premijer Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas svim damama 8. mart sa željom da se više vodi računa o onima koje su bolje i koje su stub porodice i društva.

Vučić je, nakon što je podelio ruže pripadnicama Granične policije na beogradskom aerodromu i čestitao im praznik, rekao da su žene pažljivije i borbenije od muškaraca i zahvalio im se na tome što su brinule o našoj zemlji, svojim porodicama, karijeri.

Zajedno sa premijerom u poseti Graničnoj policiji bio je i ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović. On je damama povodom 8. marta podelio čokoladice.
http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/v...ivije-i-borbenije-od-muskaraca-clanak-1699078
:klap::super:
 
Čestitao im praznik

VUČIĆ PODELIO RUŽE: Žene su pažljivije i borbenije od muškaraca!
Premijer podelio ruže pripadnicama Granične policije na beogradskom aerodromu i čestitao im praznik
BEOGRAD - Premijer Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas svim damama 8. mart sa željom da se više vodi računa o onima koje su bolje i koje su stub porodice i društva.

Vučić je, nakon što je podelio ruže pripadnicama Granične policije na beogradskom aerodromu i čestitao im praznik, rekao da su žene pažljivije i borbenije od muškaraca i zahvalio im se na tome što su brinule o našoj zemlji, svojim porodicama, karijeri.

Zajedno sa premijerom u poseti Graničnoj policiji bio je i ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović. On je damama povodom 8. marta podelio čokoladice.
http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/v...ivije-i-borbenije-od-muskaraca-clanak-1699078
:klap::super:

Претргао се.
 
Да, да срећан вам 8.март.

Занима ме колико је вас дама данас добило цвеће, чоколаду или неку лепу реч?

Знам многе девојке које данас осим лепе жеље нису добиле нитша. Ето до које мере су нас довели.
Ја, на пример, добијам љубав, лепу реч и пажњу од свога супруга и сина сваки дан у години, већ деценијама, а и неки поклончић, кад је пригодно.

Зато ми 8. март ни је никакав посебан дан. Никад није ни био.

А ко мисли о женама, исказује им љубав и даје поклоне само тога једног дана, тај је лицемер.
 
Шта је заправо 8.март и зашто се слави?

Многи Срби и Српкиње не размишљају о томе. Освешћење је дошло деведесетих година када је један део нашег народа гледао на 8. март као на комунистички празник. Нажалост, већи део популације ипак обележава примитивно и глупо овај празник који нам је наметнут са стране.

Клара Ајзнер познатија као Цеткин, јеврејка (зар сте сумњали!?) комунисткиња из Немачке "увалила" нам је још једно њихово "кукавичје јаје", "празник" 8. март, касније од стране комуниста прозван "међународним даном жена". На тај дан (1909. године) десиле су се некакве демонстрације жена Америке... На њену иницијативу, на другој међнародној конференцији жена социјалисткиња одржаној у Копенхагену 1910. године, одлучено је да се 8. март обележава као Дан жена. Први пут је тај "празник" прослављен већ следеће, 1911. године и то у Немачкој, Аустрији, Данској, Швајцарској. Рускиње су овај дан премијерно обележиле две године касније, 1913. Социјал демократкиње Србије су, као у Немачкој, већ 1911. године симболично празновале, а прва значајнија прослава одржана је 1914. године у Народном дому у Београду. Данас међнародни празник жена слави се на различите начине широм планете, без обзира на друштвено уређење државе.
Међутим ретко ко се пита шта је стварно стајало иза тог датума. До данашњег дана жене у Србији и целом свету обележавају тај дан и не питајући зашто то чине.

Истина је једноставна, Клара Цеткин и њене јеврејске "другарице" једноставно су за празник феминисткиња Европе и Америке узеле датум из јеврејске историје. Ради се о ПУРИМУ (пур = коцка) који је покретни јеврејски празник и не пада сваке године у исти дан, али се пада отприлике око 8 марта. Пурим је јеврејски пролећни празник којим се прославља персијско-мидска краљица Јестира, јеврејка, која је омогућила јеврејима покољ над хиљадама већинских не јевреја, уклањањем царског саветника Амана, разоткривања јеврејске завере. О овом догађају говори последња историјска старозаветна књига "Јестира".

Јевреји празник масовног покоља Пурим прослављају весело, проклињући и исмевајући ритуално убијену жртву царског саветника Амана опијајући се и једући празнични колач од меса назван "(Х)Аманове уши". На дан пурима талмуд допушта опијање. Аман је највећи историјски непријатељ јевреја поред Вође и они га и дан данас тако доживљавају.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top