Sunday Afternoons

Struja:
e hebe niko nema album "nestvarne stvari" jedan jedini od grupe luna. izdat je u malom broju primeraka,a ubrzo posle su se raspali. posto su tada postojale samo ploce i kasete, pitanje je gde naci to? inace izdavac je ljubljanski helidon.trebalo je ove godine da sviraju na exitu ali ne znam da li su.toliko.

ej! Kolega mi je danas u Sloveniji, biće nekoliko dana. Možda (ali samo možda) bi mogao da ti to nađe? Ako ne, ima ja neke kontakte sa muzičarima u Slo tačnije organizatorima nekih festivala...
pošaljem ti na mejl
 
ako zalutam i vidim nekoga pitacu. ne volim da ostanem na pola. moram do kraja da uradim sve sto pocnem. nemoj da glasas, nije izbor za neke naj ili sta vec. samo je trebalo da se pogodi cije su. i onako se stidim sto se sve vidi. opet sam konzerva.lol
 
ustrucavanje se u mom slucaju zove stidljivost i zatvorenost u blagom smislu. hvala, volela bih da imam te knjige.ali ako ces mi ih pokloniti to znaci da ja tebi treba nesto da poklonim.u suprotnom bice mi neprijatno i zacrvenece mi se obrazi.
 
ovog vikenda nisam gledala ništa na ekranu
i ponosim se time
boogie.gif


gledala prošlog v. paranoju u Las Vegasu...i ništa. Niej mi se dopao, a kad ej bio aktuelan odlepiljivala sam na njega (tj. taj 1 put kad sam ga geldala u bioskopu)
 

Back
Top