Zamerke

Ms Bejb

Ističe se
Poruka
2.453
Napravite listu zamerki koje imate vezano za partnera, a moze i za bivseg/bivse partnera/partnere, nesto sto vam je islo na zivce, a niste znali kako da mu kazete.

Npr:
1.smrde mu/joj noge
2.smrdi mu/joj iz usta
3.trazi oralni sex,a nije se oprao/la
4.prlajva mu/joj kosa
5.balavi kad spava

I tako to :-D
 
Ovo smrdi iz usta i sl. nije katastrofalan problem, svakom moze da se desi da ne stigne nekada da ne opere zube ili sta vec.

Mene vise smeta kada mi drame, guse, zele da budu centar mog sveta, zele moju paznju dan i noc, a ja zelim samo da se iskljucim i odmorim od svih.
Zameram im sto nisam mogao da budem to sto jesam, slobodan i prihvacen kao takav sa svojim manama, mada to je i vise jer se nismo poklopili kao osobe.
 
Mene vise smeta kada mi drame, guse, zele da budu centar mog sveta, zele moju paznju dan i noc, a ja zelim samo da se iskljucim i odmorim od svih.
Zameram im sto nisam mogao da budem to sto jesam, slobodan i prihvacen kao takav sa svojim manama, mada to je i vise jer se nismo poklopili kao osobe.

Ovo sam ja radila :rumenko:
 
Dobro je sto neke moje bivse zene vise ne pisu ovde, bilo bi tu zanimljivih zamerki na moj racun, recimo kad ne mogu da potegnu argument loseg seksa krene se sa time da skripim escajgom dok jedem iz kristalnih tanjira ili da u kafeima uvek narucujem istu vrstu napitka kao i one. Prosto mi milina kad me okrpe zbog tuznog izdanja u krevetu. :D
 
Napravite listu zamerki koje imate vezano za partnera, a moze i za bivseg/bivse partnera/partnere, nesto sto vam je islo na zivce, a niste znali kako da mu kazete.

Npr:
1.smrde mu/joj noge
2.smrdi mu/joj iz usta
3.trazi oralni sex,a nije se oprao/la
4.prlajva mu/joj kosa
5.balavi kad spava

I tako to :-D
Ovo navedeno sve fuj....gde nalazite takve partnere...
 
Napravite listu zamerki koje imate vezano za partnera, a moze i za bivseg/bivse partnera/partnere, nesto sto vam je islo na zivce, a niste znali kako da mu kazete.

Npr:
1.smrde mu/joj noge
2.smrdi mu/joj iz usta
3.trazi oralni sex,a nije se oprao/la
4.prlajva mu/joj kosa
5.balavi kad spava

I tako to :-D

Previse je programiran. Sto se toga tice sudar svetova.
Jednom bivsem sto je bio veci psiho od mene.
Ostali nisu bili toliko bitni da im zamerim...
 
Napravite listu zamerki koje imate vezano za partnera, a moze i za bivseg/bivse partnera/partnere, nesto sto vam je islo na zivce, a niste znali kako da mu kazete.

Npr:
1.smrde mu/joj noge
2.smrdi mu/joj iz usta
3.trazi oralni sex,a nije se oprao/la
4.prlajva mu/joj kosa
5.balavi kad spava

I tako to :-D
nista od ovoga nisam doziveo..
 

Back
Top