Nesto kao loptica u svinjetini

ma ja bre

Primećen član
Banovan
Poruka
574
Jutros kupim 2 kg but, svinsjko meso i prilikom secenja primetim slucajno nesto izmedju masnog tkiva i mesa nesto okruglo bas bas svericno. Velicine je oko 1.5 do 2 milimetra. Kad ga stisnem je mekano ima i opnu koliko mogu vidim a tamnije je boje. Kad sam ga stisnuo izmedju nokata onako kao da je pucnulo i istekla je neka tecnost i zelatinasta masa. Sta to moze da bude, odustao sam od spremanja tog mesa i neznam sta da radim, planiram ili kod inspekcije da nosim ili u kant za djubre. Pa pitam ako ima neki strucan da li ima nesto tu, neki parazit sta li vec jer takve bobice sigutno nisu sastavni deo mesa prirodno.
 
Sanitarna ne prihvata uzorke od pojedinaca, a mozes da sam platis veterinarsku inspekciju, pa da tuzis cak i da ne bude nesto opasno.
Sanitarnu mozes, ili si mogao do ovog novog izdanja zakona da posaljes u prodajni objekat gde si kupio...

Drugim recima niko im nista ne moze i sami donose zakone takve da narod nema nikakvu moc kontrole i zastite.

Meso je baceno i vise moja noga nece krociti u taj lanac mesara u Nisu a nemam ni snage ni volje da se borim protiv vetrenjaca
 
Poslednja izmena:
U jebemti pa znaci imao sam ogromnu srecu sto sam to video slucajno. Auuuuuu pa majkumu jel testiraju bre ti mesari meso pre prodaje ili ih zabole niko im nista ne moze i teraj

Ne bi ti bilo nista ako bi ispekao i pojeo.

Opasno je kada nije dobro peceno ili kada se prave kobasice od takvog mesa.

Sve inspekcije su potkupljene, uopste nemoj da sumnjas u to.

Posteni u inspekcijama ne mogu da opstanu.
 

Back
Top