Muskarci koji imaju dugu kosu

mislim kako je lepo u tim godinama imati kosu...
dakle, divno je to...
ja ćelavim, svaka dlaka mi je bitna i sa strahom provlačim ruke kroz kosu... šteta što je nisam više pustao dok sam je imao...

inače, lik koji me oduševljava što se kvaliteta kose tiče (a i u svakom drugom smislu) je dejvid bouvi

- - - - - - - - - -

gadno je to kad se pored postojećih kompleksa pojavi novi - ćelavljenje, preokupacija skrivanjem ćele... ali nije tema o tome
 
mislim kako je lepo u tim godinama imati kosu...
dakle, divno je to...
ja ćelavim, svaka dlaka mi je bitna i sa strahom provlačim ruke kroz kosu... šteta što je nisam više pustao dok sam je imao...

inače, lik koji me oduševljava što se kvaliteta kose tiče (a i u svakom drugom smislu) je dejvid bouvi

Ako si ok sa tim da pustiš malo bradu i usput sasvim skratiš kosu, ono na keca, eto odličnog načina da se rešiš straha od gubitka kose. To skoro svakom muškarcu dobro stoji.
 
Sta vi mislite o likovima koji u svojim kasnim 20tim, ranim 30im nose dugu kosu?
Vecini to uopste i ne stoji, a svi mi deluju kao da su ostali klinci u glavi.

kako kome stoji..
imao u dvadesetim dugu crnu ravnu kosu kao ugalj...original indijanac...tad sam ima najviše uspjeha kod žena...zaustavljele me čak na moru da se slikaju sa mnom i tako to...:rumenko:
inače prošao sve frizure,obrijan i do glave...jedino se nisam farba..
tako da mališa imaš ti još mnogo da učiš...
 
...to da muskarci pocnu da lice na zenski pol sa tim kosama,to nikome ne moze da bude popaljivo,vise deluju ko neki metroseksualci,nego kao pravi muskarci.

Muškarac sa podužom kosom može da liči na žensko, samo ako tu kosu pegla, uvija, fenira, farba ili na neki drugi načim intenzivno sređuje, a takve sam ja slabo sretala. Uglavnom su to neki rokeri/metalci, koji često uz tu kosu imaju i bradu (pa deluju muževnije od podšišanih i obrijanih, bar meni :D ), tako da nema šanse da ih neko pobrka sa ženom. U svakom slučaju, nekome to stoji, a nekome ne, kao i svaka druga frizura.
 
Zavisi sve. Meni je vise nezrelo da neko sa 30-40 nosi Iron Maiden majicu, martinke i koznjak svaki dan, mada to je moje misljenje samo.
I ja sam nosio dugu kosu do skoro, ali proredjuje se, ruzno izgleda, pa sam osisao i neuporedivo lakse za odrzavanje.

Mada sa dugom kosom ili ne, ja sam klinac u dusi.
 
lepo je to...kao što reče Šime...fazon indijanac...nisam imala tu čast...skoro videla neke momke 20-e...rokeri neki...stoji im, s leđa kad ih gledaš odaju ih noge i koznjaci, a kosa dobra, bolja nego kod nekih devojaka. :lol:

sad me podsjeti,kad smo već kod kvaliteta,bila je kvalitetnija od 90% ženskih kosa..satalno dobijao pohvale i čuđenja od ženskog svijeta....
u međuvremenu se malko prorijedila,ali i dalje je prilično dobra..skoro kao žica..
a ovom tipu :malav: već ne stoji...
 
kako kome stoji..
imao u dvadesetim dugu crnu ravnu kosu kao ugalj...original indijanac...tad sam ima najviše uspjeha kod žena...zaustavljele me čak na moru da se slikaju sa mnom i tako to...:rumenko:
inače prošao sve frizure,obrijan i do glave...jedino se nisam farba..
tako da mališa imaš ti još mnogo da učiš...
Bolje bači neku sliku da i mi (mislim ženske) naparimo oči na taj indijanski look:heart:


Ofarbani tipovi? Tugica.
 

Back
Top