Ako se desi - desi

OcitiMazohista

Ističe se
Banovan
Poruka
2.531
Džulijen Mur je izjavila nešto u fazonu
Oduvek sam znala da ću biti majka i da ću imati porodicu, bez obzira što sam prvo dete rodila sa 37, za mene to nije bilo pitanje u fazonu akon se desi - desi
Sad, pretpostavljam da mnogo žena to može da izjavi.
A vi? Jeste silno želeli i ZNALI da ćete bito žena i majka ili mislite - ako se desi, desi.
I ako znate, kako znate, jel birate najbolju odpciju OD kada zakuca časovnik ili odlučite da se princ pojavio na vreme?
Ako čekate da se desi, šta zapravo čekate - idealnog, adekvatnog ili ludu sreću?
 
Ludu srecu :lol: I tako je i bilo. Od koga je, dete mi je fantasticno :)
Znala sam uvek da cu biti mlada mama. Ali sam mislila da cu imati vise dece.

pa sa čije strane je feler :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Нисам уопште размишљала о деци све до тридесете. Осећала сам се сувише младо и зелено за такве (како сам онда мислила) теткасте ствари.

znači alarm se uključio il se princ pojavio?
 
To se planira. Za decu treba biti kompletno zreo, stabilan i samostalan u svakom pogledu. Smatram da je obaveza svakog budućeg roditelja da se vodi time, jer će to dete sutra samo u njemu imati oslonac.

Nisu mi jasni ovi što ne planiraju, nisu mi jasni oni sebični što rađaju decu uprkos svemu, nisu mi jasni oni "lako ćemo", pola tu ljudi meni nije jasno. :confused:

Kažu da sam sebična jer još uvek ne želim decu, a ja mislim da su oni plitki do bola, jer to ima veze sa milion stvari samo nema sa sebičnošću.
 
To se planira. Za decu treba biti kompletno zreo, stabilan i samostalan u svakom pogledu. Smatram da je obaveza svakog budućeg roditelja da se vodi time, jer će to dete sutra samo u njemu imati oslonac.

Nisu mi jasni ovi što ne planiraju, nisu mi jasni oni sebični što rađaju decu uprkos svemu, nisu mi jasni oni "lako ćemo", pola tu ljudi meni nije jasno. :confused:

Kažu da sam sebična jer još uvek ne želim decu, a ja mislim da su oni plitki do bola, jer to ima veze sa milion stvari samo nema sa sebičnošću.

Imaš ljudi koji nikad ne postanu kompletno zreli, samostalni, itd, itd... Malo ljudi je zaista kompletno zrelo, da zna šta to nosi, kako, da se tu izgradi neki temelj pre toga. Uostalom, vidiš i po brakovima koliko su planirali, 90% žena na svadbi trudno. :)
 
To se planira. Za decu treba biti kompletno zreo, stabilan i samostalan u svakom pogledu. Smatram da je obaveza svakog budućeg roditelja da se vodi time, jer će to dete sutra samo u njemu imati oslonac.

:ok:

Nisu mi jasni ovi što ne planiraju, nisu mi jasni oni sebični što rađaju decu uprkos svemu, nisu mi jasni oni "lako ćemo", pola tu ljudi meni nije jasno. :confused:

Kažu da sam sebična jer još uvek ne želim decu, a ja mislim da su oni plitki do bola, jer to ima veze sa milion stvari samo nema sa sebičnošću.

jos uvek :lol:

veliki koraci opdrazumevaju licna prerastanja i sopstveni najoptimalniji tajming niko sa sem nas samih nit moze osetiti nit ima prava evaluirati. ljudi sa strane ipak iz sopstvenih razloga daju sebi to pravo i ono se mosh veselo il pateticno etiketirati do mile volje, al relevantno nikako nije.
 
Oduvek sam imala zelju da budem mama.
Supruga manje vise. Zelela sam da me neko voli i da ja volim.
Ali imati dete je moja zivotna zelja. Mislim da sam samu sebe i blokirala sa tom prevelikom zeljom.
Ali ja sam stvorena da budem mama, pa sve ostalo.
 
To se planira. Za decu treba biti kompletno zreo, stabilan i samostalan u svakom pogledu. Smatram da je obaveza svakog budućeg roditelja da se vodi time, jer će to dete sutra samo u njemu imati oslonac.

Nisu mi jasni ovi što ne planiraju, nisu mi jasni oni sebični što rađaju decu uprkos svemu, nisu mi jasni oni "lako ćemo", pola tu ljudi meni nije jasno. :confused:

Kažu da sam sebična jer još uvek ne želim decu, a ja mislim da su oni plitki do bola, jer to ima veze sa milion stvari samo nema sa sebičnošću.

Наравно да се планира и то у смислу да нећеш затруднети случајно већ искључиво онда када ти одлучиш.

Што се тиче зрелости, може се сазревати и у ходу. Џаба ти све ако ти прођу године.

Самосталан у сваком погледу - такође прилично неостварива замисао. Права је срећа кад бар један у пару има некакав трајан посао.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kaze skoro moja drugarica da joj je rodjenje deteta najveci uspeh.

Meni to malo tuzno. ybg i kokoska moze da ispili pilice, nije to neki uspeh. Aj da je rekla da joj je odgajanje deteta najveci uspeh al jok, kaze rodjenje.

I tako :aha:
 
Kaze skoro moja drugarica da joj je rodjenje deteta najveci uspeh.

Meni to malo tuzno. ybg i kokoska moze da ispili pilice, nije to neki uspeh. Aj da je rekla da joj je odgajanje deteta najveci uspeh al jok, kaze rodjenje.

I tako :aha:

То и јесте својеврсни подухват, немој тако оштро да судиш. Неки се муче годинама по лекарима због тога.
 
Džulijen Mur je izjavila nešto u fazonu
Oduvek sam znala da ću biti majka i da ću imati porodicu, bez obzira što sam prvo dete rodila sa 37, za mene to nije bilo pitanje u fazonu akon se desi - desi
Sad, pretpostavljam da mnogo žena to može da izjavi.
A vi? Jeste silno želeli i ZNALI da ćete bito žena i majka ili mislite - ako se desi, desi.
I ako znate, kako znate, jel birate najbolju odpciju OD kada zakuca časovnik ili odlučite da se princ pojavio na vreme?
Ako čekate da se desi, šta zapravo čekate - idealnog, adekvatnog ili ludu sreću?
pricamo o deci ili?
ne nikad nisam znala da li cu biti majka ili ne ili cak zelela da budem majka
ako budem bila ok, ako ne isto ok
nikad nisam imala, kao sto ni sada nemam potrebu da imam decu i ako ih budem imala ocigledno bice iz krajnje sebicnih razloga kao sto su na kraju krajeva i svi ostali ljudi imali decu.
zapravo za mene i moje shvatanje je uvek bilo bitnije da imam partnera nego decu. mozda zato sto sam u reproduktivnom periodu para ne mislim dublje o tome sta bi bilo kad bi bilo ili ne bi bilo....
 
pricamo o deci ili?
ne nikad nisam znala da li cu biti majka ili ne ili cak zelela da budem majka
ako budem bila ok, ako ne isto ok
nikad nisam imala, kao sto ni sada nemam potrebu da imam decu i ako ih budem imala ocigledno bice iz krajnje sebicnih razloga kao sto su na kraju krajeva i svi ostali ljudi imali decu.
zapravo za mene i moje shvatanje je uvek bilo bitnije da imam partnera nego decu. mozda zato sto sam u reproduktivnom periodu para ne mislim dublje o tome sta bi bilo kad bi bilo ili ne bi bilo....

Da ne kucam isto ovo...
 
Džulijen Mur je izjavila nešto u fazonu
Oduvek sam znala da ću biti majka i da ću imati porodicu, bez obzira što sam prvo dete rodila sa 37, za mene to nije bilo pitanje u fazonu akon se desi - desi
Sad, pretpostavljam da mnogo žena to može da izjavi.
A vi? Jeste silno želeli i ZNALI da ćete bito žena i majka ili mislite - ako se desi, desi.
I ako znate, kako znate, jel birate najbolju odpciju OD kada zakuca časovnik ili odlučite da se princ pojavio na vreme?
Ako čekate da se desi, šta zapravo čekate - idealnog, adekvatnog ili ludu sreću?

Ne zelim da budem majka....
 
To se planira. Za decu treba biti kompletno zreo, stabilan i samostalan u svakom pogledu. Smatram da je obaveza svakog budućeg roditelja da se vodi time, jer će to dete sutra samo u njemu imati oslonac.

Nisu mi jasni ovi što ne planiraju, nisu mi jasni oni sebični što rađaju decu uprkos svemu, nisu mi jasni oni "lako ćemo", pola tu ljudi meni nije jasno. :confused:

Kažu da sam sebična jer još uvek ne želim decu, a ja mislim da su oni plitki do bola, jer to ima veze sa milion stvari samo nema sa sebičnošću.

Ma jok...uvalis se seljaku koji ima vocnjak i seje spermu u svaku koju nabode, i onda tripujes da je to ljubev. Ustvari lazes samu sebe, odes na Zlatibor (a motiv ti bude prica neke seljanke iz tvog sela da isteras demone iz svoje dece, hahahaha) da bi sedela 24/7 na forumu, vukla trogodisnje dete na sisi (i to trogodisnje dete nazivala bebom) itd. Ma milina bre. :hahaha:

Pusti debile da pricaju, drzi se svog razmisljanja, posto je svakako zdravo i ispravno. A i mlada si, imas vremena. ;)
 
Мали број људи и има нека већа достигнућа од родитељства.

Шта да буде највећи успех жене која ради код Кинеза за 15 000? Каријера?
kvalitetno roditeljstvo nije malo dostignuce! Kazem kvalitetno...

- - - - - - - - - -

Мали број људи и има нека већа достигнућа од родитељства.

Шта да буде највећи успех жене која ради код Кинеза за 15 000? Каријера?
To i jeste ono sto je tuzno u celoj toj prici :(
Meni je tuznije da neko ko zeli decu ne moze da ih ima, a ima sjajnu karijeru.
 

Back
Top