Ako se desi - desi

Ja sam imala dve tigrice. Kad je zenka umrla mislili smo da ce muzjak biti depresivan posto su oni jako drustveni... on jadnicak nije tri dana prestajao dan peva od srece. Preporodio se. Tukla ga kao vola u kupusu... dosuse kod njih zenke jesu dominantne.
Код мог комшије било је нешто другачије...
Имао је канаринца мужјака и после неког времена купио му је женку... коју је овај убио!!!
Ускоро опет су му купили женку и мужјак ју је поново убио.
На крају се испоставило да су двапут купили мужјаке и понудили их њиховом канаринцу који очито није имао геј склоности!
 
Ja sam imala dve tigrice. Kad je zenka umrla mislili smo da ce muzjak biti depresivan posto su oni jako drustveni... on jadnicak nije tri dana prestajao dan peva od srece. Preporodio se. Tukla ga kao vola u kupusu... dosuse kod njih zenke jesu dominantne.

imao sam isti slučaj zlostavljanja, siroma se nije čuo
zabio se u ugao kaveza, a ona ko krava, skoro duplo veća od njega
maltretirala ga svakodnevno

onda popizdim pa umesto da joj zavrnem šiju(zamalo) onda joj podarim slobodu
i pustim je da ide u tri pizzde materine napolje i da viš' kako se brzo jadničak oporavio :worth:
 
Idiotizam je objasnjavati onome ko nema decu koji su izazovi odgajanje dece.
A to karijera milioni avioni... pi.ckin dim naspram roditeljstva i strpljenja ljubavi i svega ostalog sto ti je potrebno da bi bio dobar roditelj.
Imati uspesnu karijeru i zaradjivati silnu lovu moze svako,
Biti dobar roditelj ne moze veliki broj ljudi.
Ali je to nebitno jer svako treba da radi ono sto zeli i ispunjava ga i cini srecnim.

Dok god ti je svaki dan osmeh na licu... uzivaj

da je picckin dim zaraditi milione svi bi imali....cickava oces inflaciju :lol:
kao sto svako ne moze da bude dobar roditelj tako ni svako ne moze da bude uspesan u svom poslu...a o milionima da ni ne govorimo
 
da je picckin dim zaraditi milione svi bi imali....cickava oces inflaciju :lol:
kao sto svako ne moze da bude dobar roditelj tako ni svako ne moze da bude uspesan u svom poslu...a o milionima da ni ne govorimo
Твоја судбина је дупло голо.
Математички речено два празна скупа.
Нисам пакостан, ебга тако ти је то.
 
ne radi se o pupcanoj vrpci vec o osjecaju zajednice, pripadnosti...za tebe je to vjerojatno drukcije i u redu

Извини али говорити ''никли су нам зубићи" или "почели смо да пузимо" заиста говори о одсуству елементарне одраслости, да не кажем нешто грубље.

Ја се значи нисам повезала са децом ако сам рекла да мом сину ничу зуби или да је ћерка почела да пузи. :lol:

Тотална сам немајка, признајем.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Извини али говорити ''никли су нам зубићи" или "почели смо да пузимо" заиста говори о одсуству елементарне одраслости, да не кажем нешто грубље.

Ја се значи нисам повезала са децом ако сам рекла да мом сину ничу зуби или да је ћерка почела да пузи. :lol:

Тотална сам немајка, признајем.


ne radimo svi stvari na isti nacin
mene recimo uzasavaju ideje tipa - pusti ga/je da se isplace...smirice se...
to meni jednostavno nije prihvatljivo, al za druge ljude radi i djeca su im odrasla zdrava, prava...
ko sam ja da sudim o tome sta je za njih dobro i ispravno
 
Džulijen Mur je izjavila nešto u fazonu
Oduvek sam znala da ću biti majka i da ću imati porodicu, bez obzira što sam prvo dete rodila sa 37, za mene to nije bilo pitanje u fazonu akon se desi - desi
Sad, pretpostavljam da mnogo žena to može da izjavi.
A vi? Jeste silno želeli i ZNALI da ćete bito žena i majka ili mislite - ako se desi, desi.
I ako znate, kako znate, jel birate najbolju odpciju OD kada zakuca časovnik ili odlučite da se princ pojavio na vreme?
Ako čekate da se desi, šta zapravo čekate - idealnog, adekvatnog ili ludu sreću?

Želela sam da imam porodicu.
Nisam oduvek znala da ću je imati, ali sam želela.

NIsam čekala ni princa, ni gledala biološki sat, jednostavno sam se zaljubila, zaključila da je on taj sa kojim želim i mogu da delim život i da imam porodicu.
S obzirom da je i on mislio i osećao isto, eto porodice.
 
onaj ko tripuje da se zivot moze planirati, taj ce se silno razocarati:)
nikad nismo SASVIM zreli za roditeljstvo. to je najkompleksiji zadatak koji covek u zivotu moze imati, i zahteva toliko slojeva, toliko truda, toliko srca, nesebicnosti, rada, menjanja, samouvida, i svega drugog..
naravno, ne ici na autoput ako nemas ni vozacku, ali vozacka je tek pocetak ucenja
roditi je pickin dim. treba podici zdrave ljude sposobne da zive i da se raduju.:)
 
Džulijen Mur je izjavila nešto u fazonu
Oduvek sam znala da ću biti majka i da ću imati porodicu, bez obzira što sam prvo dete rodila sa 37, za mene to nije bilo pitanje u fazonu akon se desi - desi
Sad, pretpostavljam da mnogo žena to može da izjavi.
A vi? Jeste silno želeli i ZNALI da ćete bito žena i majka ili mislite - ako se desi, desi.
I ako znate, kako znate, jel birate najbolju odpciju OD kada zakuca časovnik ili odlučite da se princ pojavio na vreme?
Ako čekate da se desi, šta zapravo čekate - idealnog, adekvatnog ili ludu sreću?

ovo je toliko intimno pitanje za svaku zenu, da ne zaista cudi da su ti uopste odgovarale
al ajde
moja stvar na kraju krajeva
 
Džulijen Mur je izjavila nešto u fazonu
Oduvek sam znala da ću biti majka i da ću imati porodicu, bez obzira što sam prvo dete rodila sa 37, za mene to nije bilo pitanje u fazonu akon se desi - desi
Sad, pretpostavljam da mnogo žena to može da izjavi.
A vi? Jeste silno želeli i ZNALI da ćete bito žena i majka ili mislite - ako se desi, desi.
I ako znate, kako znate, jel birate najbolju odpciju OD kada zakuca časovnik ili odlučite da se princ pojavio na vreme?
Ako čekate da se desi, šta zapravo čekate - idealnog, adekvatnog ili ludu sreću?

...ako se desi desilo ali ne bih zelela da se skoro desi...ako me poslusa bice za jedno pet godina:lol:...bas kao kod Dzulijen Mur...

...oduvek sam znala da necu biti mlada majka, da se necu udati rano, da necu imati vise od dvoje dece, najverovatnije jedno...u mom zivotu nista nije glasno, prostrano i upadljivo, ne umem da funkcionisem u haosu ma koliko isti bio kreativan...sta cekam, trebalo bi reci ludu srecu ali istina je da su mi kriterijumi prilicno kategoricni pa onda valjda cekam idealnog...
 
bogati koliko filozofije oko dice. ka da nisu dosad rođene i odgojene milijarde pa triba bit posebno nadaren za dovest dvoje troje klipana do punoljetnosti. svašta.

ma gde svasta, svako malo civilizacijski krah pre samog peak-a zlosutno razapinju vd parents ohne granze :lol: deklarativno dabome i to bez ikakve ideje o longitudi naseg postojanja u koordinatnom evolucijskom sistemu.
 
Džulijen Mur je izjavila nešto u fazonu
Oduvek sam znala da ću biti majka i da ću imati porodicu, bez obzira što sam prvo dete rodila sa 37, za mene to nije bilo pitanje u fazonu akon se desi - desi
Sad, pretpostavljam da mnogo žena to može da izjavi.
A vi? Jeste silno želeli i ZNALI da ćete bito žena i majka ili mislite - ako se desi, desi.
I ako znate, kako znate, jel birate najbolju odpciju OD kada zakuca časovnik ili odlučite da se princ pojavio na vreme?
Ako čekate da se desi, šta zapravo čekate - idealnog, adekvatnog ili ludu sreću?

Ne čekam ništa. Nisam baš majčinski tip. I znam da neću biti sjajna majka, ako se ikada odlučim za potomstvo.
 

Back
Top