Gospodski u Kraljevu: Aplauz ''Lijepoj nasoj''

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Respect za Kraljevo! Svi koji ih za ovo kritiziraju trebaju znati da su tijekom 90-ih imali dovoljno vremena konkretno pokazati svoj politički stav. Zviždanje bilo kojoj himni je full jajarski akt i totalno je out. Ovo isto mislim i za svakog takvog idiota na suprotnoj strani.
Zviždanje ovoga tipa jeste patriotizam al samo za prave jajare! Pravi ljudi svoje nacionalne emocije iskazuju na potpuno drukčiji način.
 
Poslednja izmena:
Z,z,z,z,......jel da im se pohvališ, imaš sučim, što bi reka Bosanac!!!!

Ovo samo dokazuje da i pored toga sto su najbolji medju Srbima izgunili po ratovima a narocito u prvom svetskom da smo idalje najgostoljubiviji i najcivilizovaniji narod na svetu hrvati siptari mosnjaci bugari hungari i ostali to ne mogu razumeti jer je za njih cojstvo i junastvo nesto drugo
 
Ovo samo dokazuje da i pored toga sto su najbolji medju Srbima izgunili po ratovima a narocito u prvom svetskom da smo idalje najgostoljubiviji i najcivilizovaniji narod na svetu hrvati siptari mosnjaci bugari hungari i ostali to ne mogu razumeti jer je za njih cojstvo i junastvo nesto drugo

Ne, već to dokazuje da vas još uvijek ima koji se kvazipatriotski qrčite na sasvim pogrešan način! Zviždanjem nećeš ništa postići, sem što ćeš sebe napraviti full primitivcem.
Objektivno, svaki srpski bojovnik koji je bar ranjen u napadu na Vukovar dostojan je mojeg većeg respecta od svih vas yayarskih zviždača, nišandžija upaljačima, urlača i ostalih koji se animalno oglašavaju sa tribina sportskih borilišta tj. tamo gdje tome nije mjesto.
 
Ne, već to dokazuje da vas još uvijek ima koji se kvazipatriotski qrčite na sasvim pogrešan način! Zviždanjem nećeš ništa postići, sem što ćeš sebe napraviti full primitivcem.
Objektivno, svaki srpski bojovnik koji je bar ranjen u napadu na Vukovar dostojan je mojeg većeg respecta od svih vas yayarskih zviždača, nišandžija upaljačima, urlača i ostalih koji se animalno oglašavaju sa tribina sportskih borilišta tj. tamo gdje tome nije mjesto.

Kao prvo Srbi ne mogu da napadnu Vukovar jer su u njemu ziveli Srbi i nema sta da ga napadaju kad je on oslobodjen od austrougarske 1918 i to ga je oslobodila vojska Kraljevine Srbije i Vukovar je proglasio pripajanje krajevini Srbiji 1918 a ne Sovencima i Hrvatima

A drugo to sto si nabrojao ja ne radim na utakmicama a oni koji rade ne rade to u fazonu sve protiv nekog drugog naroda kao sto rade hrvati i bosnjaci nego je sukob na relaciji partizan-zvezda i jednom u nikad bukvalno se spomenu siptari. Znam sad ces da nadjes link kako radovci skandiraju noz zica srebrenica ali ovde desava jednom u 100 godina dok je antisrpsko ludilo na stadionima u HR i federaciji svakodnevna pojava
 
Zašto imam osjećaj da želiš da me ovakva konstatacija povrijedi? Eto, Kraljevo je srpski las vegas. Čestitam.

Ne želim nikoga da povredim, ja sam za mir i Evrointegracije, dobrosusedsku saradnju i razvoj trgovine. Evo čuo sam da se Hrvatska baš usrećila otkako je postala deo vesele, nasmejane i radne Evropske porodice. I mi ka tome stremimo svim srcem, samo da znaš.
 
Respect za Kraljevo! Svi koji ih za ovo kritiziraju trebaju znati da su tijekom 90-ih imali dovoljno vremena konkretno pokazati svoj politički stav. Zviždanje bilo kojoj himni je full jajarski akt i totalno je out. Ovo isto mislim i za svakog takvog idiota na suprotnoj strani.
Zviždanje ovoga tipa jeste patriotizam al samo za prave jajare! Pravi ljudi svoje nacionalne emocije iskazuju na potpuno drukčiji način.

bravo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top