IMA LI SRBIJA OPOZICIJU?

ustanik

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
444
Tradicionalno u Srbiji postoje samo pozicijine, fingirane opozicije!
Najnovije iskustvo Vuka i Šekija sa Slobom to potvrđuju!

Danas, lično mislim da postoje neke predpostavke koje bi tu tradiciju prekinule,
ali Boško starešina, nejaka Sanda, ....pa čak i za tako nešto pušteni Šeki, ......tu su da to svakako spreče!!!
 
Poslednja izmena:
Tradicionalno u Srbiji postoje samo pozicijine fingirane opozicije!
Najnovije iskustvo Vuka i Šekija sa Slobom to potvrđuju!

Danas, lično mislim da postoje neke predpostavke koje bi tu tradiciju prekinule,
ali Boško starešina, nejaka Sanda, ....pa čak i za tako nešto pušteni Šeki, ......tu su da to svakako spreče!!!

ne postoji nikakva opozicija trenutno u zemlji, sto ne znaci da se nece pojaviti u narednom periodu
 
Je.bo opozicju, nema u Srbiji mdma da se završi kvalitetna po normalnoj ceni.

U Holandiji jedan ekser 400 kinti a ovde soma dinara. A de je njihov standard a de je naš?

Batalimo šuplje priče, posvetimo se onome od čega se živi, životnim temama a ne apstraktnim pojavama poput tzv opozicije.
 
Je.bo opozicju, nema u Srbiji mdma da se završi kvalitetna po normalnoj ceni.

U Holandiji jedan ekser 400 kinti a ovde soma dinara. A de je njihov standard a de je naš?

Batalimo šuplje priče, posvetimo se onome od čega se živi, životnim temama a ne apstraktnim pojavama poput tzv opozicije.

Pa ne živi se od MDMA, a i ono za šta si ti mislio da je kvalitetno, veruj mi da nije ni blizu prave stvari, to jest kojekakvih mac-mac zajebancija...
 
Опозиција у Србији мора да се уједини. Опозиција Србије може да обори ову недемократску власт. Како је власт недемократска, опозиција мора бити демократска.
 
Je.bo opozicju, nema u Srbiji mdma da se završi kvalitetna po normalnoj ceni.

U Holandiji jedan ekser 400 kinti a ovde soma dinara. A de je njihov standard a de je naš?

Batalimo šuplje priče, posvetimo se onome od čega se živi, životnim temama a ne apstraktnim pojavama poput tzv opozicije.



У Холандији су ексери јефтинији него у Србији јер је тржиште ексера у Холандији неолиберализовано, као и у свакој цивилизованој земљи на свету.
 
Pa ne živi se od MDMA, a i ono za šta si ti mislio da je kvalitetno, veruj mi da nije ni blizu prave stvari, to jest kojekakvih mac-mac zajebancija...

Bog je dao drogu i alkohol ljudima da se vesele i druže, nije to džabe stvoreno. Te stvari nadahnjuju umetnike i pomažu ti da razviješ spiritualnost.

Sa druge strane, postoje i gluposti kao što je teretana. Samo oni koji nisu pravi šmekeri idu u teretanu, to su uglavnom niski ljudi i sa ružnim lobanjama, a pritom nisu emancipovani i duhoviti. Verovatno su im i penisi prosečni ili mali, jer zašto bi pobogu normalan ćovek pucao pare da se muči. znoji i diže neke skalamerije?

Takva ekipa se skuplja po smrdljivim teretanama i oni slabo jebu, džaba biceps i triceps brale.
 
Bog je dao drogu i alkohol ljudima da se vesele i druže, nije to džabe stvoreno. Te stvari nadahnjuju umetnike i pomažu ti da razviješ spiritualnost.

Sa druge strane, postoje i gluposti kao što je teretana. Samo oni koji nisu pravi šmekeri idu u teretanu, to su uglavnom niski ljudi i sa ružnim lobanjama, a pritom nisu emancipovani i duhoviti. Verovatno su im i penisi prosečni ili mali, jer zašto bi pobogu normalan ćovek pucao pare da se muči. znoji i diže neke skalamerije?

Takva ekipa se skuplja po smrdljivim teretanama i oni slabo jebu, džaba biceps i triceps brale.


Друже, а чиме си ти оптерећен у животу кад на теми "ИМА ЛИ СРБИЈА ОПОЗИЦИЈУ" пишеш овакве ствари?

:dontunderstand:
 
Друже, а чиме си ти оптерећен у животу кад на теми "ИМА ЛИ СРБИЈА ОПОЗИЦИЈУ" пишеш овакве ствари?

:dontunderstand:

Ja pišem o životnim stvarima, zabole me za opoziciju.

Mladi smo, treba da se zezamo i uživamo u životu, politika je za babe i dede.

Ako treba život da se da za Evropsku ideju, tu sam, zovite, ali da se smaram svaki dan i da pratim vesti to je glupo jer ima toliko zanimljivijih stvari, a i mozak treba puniti korisnijim informacijama.

To je neki moj stav i ja se toga pridržavam.
 
Опозиција у Србији мора да се уједини. Опозиција Србије може да обори ову недемократску власт. Како је власт недемократска, опозиција мора бити демократска.

mislis kao Depos ili Koalicija Zajedno:hahaha:
kako se bese zvala ona tadiceva i micunova lista - bese ZES:rotf:
 
Bolje da se potrudite da naučite nešto o anarhizmu, ili o ustanku u Hercegovini 1875 koji je potresao svet i bio događaj globalnog značaja, ako vas već zanima politika i društvena teorija.

A ta dnevna politike i te fore, Staniša reko Milojku ovo, ovaj mu odgovorio ono, stranke, strančice, direktori vodovoda i kanalizacije, to su gluposti obične i besmisleno je zamarati mozak sa tim tričarijama.
 
Bolje da se potrudite da naučite nešto o anarhizmu, ili o ustanku u Hercegovini 1875 koji je potresao svet i bio događaj globalnog značaja, ako vas već zanima politika i društvena teorija.

A ta dnevna politike i te fore, Staniša reko Milojku ovo, ovaj mu odgovorio ono, stranke, strančice, direktori vodovoda i kanalizacije, to su gluposti obične i besmisleno je zamarati mozak sa tim tričarijama.

O anarhizmu? Propao je gde god se pojavio. Na primer, u Španskom građanskom ratu, na republikanskoj teritoriji, postojale su oblasti gde je izvesno vreme egzistirao anarhizam. Znaš zbog čega nije zaživeo? Nisu mogli da nađu efikasnu zamenu za novac...
 
mislis kao Depos ili Koalicija Zajedno:hahaha:
kako se bese zvala ona tadiceva i micunova lista - bese ZES:rotf:

Не Пећинко. Прочитај поново мој пост. Оставио сам сасвим довољно података.

Чисто сам чекао да видим ко ће први да се упеца на провокацију.

Уопште не мислим да опозиција треба да се уједињује. Напротив.
 

Back
Top