Компанија "Нектар": Косово и Метохија, Војводина нису део Србије

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.703
1787109-15.jpg


Хоће ли неко од државних органа реаговати и радити свој посао? :think:
 
Па, нема ту шта држава да реагује. У суштини, "Нектар" је приватна фирма и може да стави шта год хоће на своју амбалажу. Е сад, да ли ће неко бојкотовати твоју робу због тога, то је друго питање. Мислим да је ово ствар за "унију потрошача" или како се год већ зове та смејурија од организације. Они треба да позову на бојкот, само сви знамо ко руководи таквим "организацијама".

П.С. А да су стока, стока су. :)
 
Па, нема ту шта држава да реагује. У суштини, "Нектар" је приватна фирма и може да стави шта год хоће на своју амбалажу.
Ниси у праву. Држава треба да реагује зато што је противуставно.

Устав Р. Србије: Република Србија има Аутономну покрајину Војводину и Аутономну покрајину Косово и Метохија
 
Па, нема ту шта држава да реагује. У суштини, "Нектар" је приватна фирма и може да стави шта год хоће на своју амбалажу. Е сад, да ли ће неко бојкотовати твоју робу због тога, то је друго питање. Мислим да је ово ствар за "унију потрошача" или како се год већ зове та смејурија од организације. Они треба да позову на бојкот, само сви знамо ко руководи таквим "организацијама".

П.С. А да су стока, стока су. :)
Не може јер том сликом подрива уставни поредак земље.
Шта хоће да изазову грађански рат?
 
Видео сам одавно...

Е моја Србијо, још су и Војводину прогласили као готову ствар...

- - - - - - - - - -

Знам да нећу успети да те убедим у било шта. Само ћу рећи да то не иде баш тако. То је све од мене.

Управо тако треба да иде, али код нас ништа није у нашу корист.
Провоцирају народ и ругају нам се у Рођеној земљи...
 
Па, нема ту шта држава да реагује. У суштини, "Нектар" је приватна фирма и може да стави шта год хоће на своју амбалажу. Е сад, да ли ће неко бојкотовати твоју робу због тога, то је друго питање. Мислим да је ово ствар за "унију потрошача" или како се год већ зове та смејурија од организације. Они треба да позову на бојкот, само сви знамо ко руководи таквим "организацијама".

П.С. А да су стока, стока су. :)

Ахам, а кад бих ја као приватно лице ставио на мајицу "Вучићу педеру" одмах би ме ухапсили.

Кад је Чавић ономад носио мајицу Косово је Србија, одмах су му били одузели медаљу..
 
Хахахаха.

Ја сутра идем на сахрану једне млађе жене која је умрла као пас, а ви јурите Војводине по амбалажи.

Стварно, вашој ненормалности нема граница.

Tреба да се запиташ зашто је неко умро на тако нехуман начин?
А не то да истичеш.
Ако нисмо у стању због похлепе да поштујемо живе, бар то треба да чинимо са онима који су заувек напустили овај свет.
Слава има!
 
Не може јер том сликом подрива уставни поредак земље.
Шта хоће да изазову грађански рат?

У вашем свету паковање сока може да изазове грађански рат?
 
Tреба да се запиташ зашто је неко умро на тако нехуман начин?
А не то да истичеш.
Ако нисмо у стању због похлепе да поштујемо живе, бар то треба да чинимо са онима који су заувек напустили овај свет.
Слава има!

Ја савршено знам зашто је неко умро на тај начин.

Зато су ми ови аутистични ловови на границе са тетрапака смешни.
 
У вашем свету паковање сока може да изазове грађански рат?
Ево оди нпр. у Приштину, Загреб, Сарајево, Љубљану и стави на сок слику Југославије, баш да видим шта ће се десити?
Хајде пробај направи сам слику и залепи на пар сокова и оди у Загреб тј. Европску унију и продај сокове у паковању географског порекла Југославија.

- - - - - - - - - -

Ја савршено знам зашто је неко умро на тај начин.

Зато су ми ови аутистични ловови на границе са тетрапака смешни.
Е видиш треба да се залажеш за друштво где нико не би умро на тај нехумани начин.
Запамти зато што је и он човек као и ти!
 
Ево оди нпр. у Приштину, Загреб, Сарајево, Љубљану и стави на сок слику Југославије, баш да видим шта ће се десити?
Хајде пробај направи сам слику и залепи на пар сокова и оди у Загреб тј. Европску унију и продај сокове у паковању географског порекла Југославија.

Прво, кој ћу ****** у поменутим градовима и касаби?

Друго, какве везе имају поменути градови и касаба са вашим светом у коме сокови могу да изазову грађански рат?

Треће, сигуран сам да у поменутим градовима и касаби због сока не може да избије грађански рат.
 
Прво, кој ћу ****** у поменутим градовима и касаби?

Друго, какве везе имају поменути градови и касаба са вашим светом у коме сокови могу да изазову грађански рат?

Треће, сигуран сам да у поменутим градовима и касаби због сока не може да избије грађански рат.
Па ти си у много шта био сигуран и шта се на крају показало?
Ако неко нарушава намерно уставни поредак сигурно не жели добро Србији.

- - - - - - - - - -

И како се завршило цртање граница Велике Албаније, а цртане су још од почетка '80-их?
 
Е видиш треба да се залажеш за друштво где нико не би умро на тај нехумани начин.
Запамти зато што је и он човек као и ти!

Страхујем да ме ниси ништа разумео.
 
Па ти си у много шта био сигуран и шта се на крају показало?
Ако неко нарушава намерно уставни поредак сигурно не жели добро Србији.

Не. По природи сам сумњичав и резервисан. А у оно што сам сигуран, често се оствари. Али, то са овом причом нема апсолутно никакве везе. Тетрапак сока не може да изазове грађански рат, осим у твојој и познаваочевој глави (и хусаровој паучини).

- - - - - - - - - -

И како се завршило цртање граница Велике Албаније, а цртане су још од почетка '80-их?

Како то мислиш "завршило"?

- - - - - - - - - -

Ни ја нећу више да купујем!

Ја ни до сада нисам куповао.

Као да сам знао.

Не знам само како ти и Познавалац ствари овако нешто нисте још раније предвидели (колега Хусар не може да предвиди ни да ли ће сутра сванути дан)?
 
Srbija je jad od drzave pa se zato i mogu desavati takve stvari, da na tetra pakovanju neke kompanije mogu prekrajati granice.
Da se tako nesto desi na zapadu nasli bi im nesto (najcesce neplacen porez) da ih mogu zatvoriti.
Medutim u Srbiji je najvaznije da se izglasa zakon kojim ce se protjerivati oni koji se bore na strani Novorusij jer se nasi politicari moraju dodvoriti zapadnom sljamu.
Dok Srbija ispuni sve zahtjeve od EU, EU ce je svesti na nivo Beograda i to bez okolice i opet je nece primiti.
 

Back
Top