[propade Amerika!] USA ekonomija je zaposlila 295000 ljudi u Februaru 2015!

_nobody_

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.370
By Chico Harlan March 6 at 10:33 AM:
U.S. economy added 295,000 jobs in February

http://www.washingtonpost.com/blogs...conomy-added-295000-jobs-in-february/?hpid=z1

The nation added 295,000 jobs last month, according to government data released Friday morning, extending a labor market boom that is powering the U.S. economy.

The unemployment rate fell to 5.5 percent, a new post-recession low, though part of that stemmed from a shrinking workforce.

For 12 months in a row, the United States has added at least 200,000 jobs — a sustained pace of hiring unmatched since 1994 and 1995. The net job growth in February was above market expectations, despite a frigid winter in the Northeast.

The latest data “demonstrates the resilience and breadth of the current labor market recovery,” Scott Anderson, a chief economist at Bank of the West, said in an e-mailed analysis.

U.S. adds 295,000 jobs in February(1:48)
For the 12th month in a row, the nation added more than 200K jobs, extending a labor market boom that is powering the economy. (Reuters)
Though the U.S. economy is still well short of a full-scale lift-off, the latest numbers underscore the way in which job growth, combined with an oil price dive, is driving a once-sluggish recovery. Americans have more jobs and more money to spend, all while cheaper energy is causing a drop in prices. That combination — which yields a virtuous cycle of greater demand and labor expansion — leaves the United States well ahead of the listless advanced economies of Europe and Asia.

But the recovery is still a fragile one, particularly because wages have been flat for years and consumer spending could pull back if energy prices again climb.

Dok ruska ekonomija svake nedelje gubi 20,000 radnika, americka dodaje svake nedelje 70,000... :think:

:smeker:

_niemand_
 
Postoje dosta dijametralno suprotstavljene price o tome koliki je stvarni americki dug, kolika je stvarna nezaposlenost, kolika je stopa siromastva i koja granica itd itd., a sa druge strane i suprotstavljena prica o tome koliku stetu je zapravo pretrpela ruska ekonomija zbog sankcija, ali je sigurno da Kina podrzava Rusiju.

Evo ja sam srpski patriota koji nije predvidjao totalnu propast Amerike, a ne treba zaboraviti da je upravo Dzordz Soros predvidjao da ce u SAD izbiti neka velika kriza tako da par ekstremnih srpskih patriota nije usamljeno u tome.
 
Postoje dosta dijametralno suprotstavljene price o tome koliki je stvarni americki dug, kolika je stvarna nezaposlenost, kolika je stopa siromastva i koja granica itd itd., a sa druge strane i suprotstavljena prica o tome koliku stetu je zapravo pretrpela ruska ekonomija zbog sankcija, ali je sigurno da Kina podrzava Rusiju.

Evo ja sam srpski patriota koji nije predvidjao totalnu propast Amerike, a ne treba zaboraviti da je upravo Dzordz Soros predvidjao da ce u SAD izbiti neka velika kriza tako da par ekstremnih srpskih patriota nije usamljeno u tome.


Ти упоређујеш оног финасијског лаика Сороша.......са величинама какав је ни - Кита &....?!?
 
Evo ja sam srpski patriota koji nije predvidjao totalnu propast Amerike, a ne treba zaboraviti da je upravo Dzordz Soros predvidjao da ce u SAD izbiti neka velika kriza tako da par ekstremnih srpskih patriota nije usamljeno u tome.

Pa, koliko ja vidim/citam, 80% nikova na forumu krstarica pdf politika su "srpski" patrioti! :navodnik:

(cast izuzecima) :kez:

_niemand_
 
Pa, koliko ja vidim/citam, 80% nikova na forumu krstarica pdf politika su "srpski" patrioti! :navodnik:

(cast izuzecima) :kez:

_niemand_
Da, ali nisu EKSTREMNI u smislu da su GLUPI ili CAKNUTI.
Meni se cini da na ovom podforumu ima kvalitetnih srpskih patriota koji pisu pametne stvari, a sa druge strane postoje i oni antipatriotski trolovi od kojih se i ne moze procitati nesto pametno.

Pogledaj samo temu u Ukrajini i koliko dobro prate desavanja i detaljno prenose sve sto se desava. Zaista lepo, moras priznati.:)
 
New-wallpapers-the-simpsons-14856519-1024-768.jpg
 
G-din Serbin, moze jedna ljimonad, ljepse jedna boza. I bakljava... Hvalja! :smeker:

_niemand_

Baklava ?
Biće golem trošak !
Boza, može....
Umesto ljimunade.

Može i bakljava, ali Kolumbija da plati !


- - - - - - - - - -

Obama: "Sramota me koliko nam dobro ide !"

Vidiš kako se "duvaju" ?
Da nemaju di da skladište naftu.
Enormne količine....
Krenuli da trpaju u buriće od kiselog kupusa....
Blago njima, prosralo ih prilično !
 
Poslednja izmena:
U stvari koliko su propali govori to da ce Evropa od 9 marta svakog meseca upumpavati po 60 milijardi evra u potrosnju ,kopirajuci njihov sistem oporavka. To je toliko suprotno od ovoga sto radi Vucic. Diobro mu rece Miodrag Zec prodajes Telekom kopaniju sa tehnologijom 21 veka da bi spasao zelezaru sa tehnologijom 19 veka.


Znaci Evropa radi Amerika se gradi:mrgreen:
 

Back
Top