leptirići

OcitiMazohista

Ističe se
Banovan
Poruka
2.531
jel imate još leptiriće
jel oni ikad nestaju
i jel to dobro ili loše kad nestanu?

sad mislim uopšte na uzbudjenje adrenalin tremu aritmiju nestrpljivost isl
kad su u pitanju dejtovi veze i odnosi u postojećim vezama

jel trulo kad počnete da otaljavate to, da osećate ravnu crtu
da vas vodi proračunatost, ego, interes, rutina
navika a ne panika?

a A AA?
 
Pojave se s vremena na vreme i onda im ne dopuštam da odlete: ))
Samo što je vek leptirov(ski) tako kratak...:(
Jeste.
Zato bi zgodno bilo imati neku farmu leptira, pa kad usahne jedan, tu je odmah drugi nadomak ruke.
No kako u realu to i nije lako izvodljivo, jedino rešenje je orijentisati se na neke druge živuljke, a leptira ščepati sa obe šake kada dođe, pa koliko poživi, poživi.
 
Jeste.
Zato bi zgodno bilo imati neku farmu leptira, pa kad usahne jedan, tu je odmah drugi nadomak ruke.
No kako u realu to i nije lako izvodljivo, jedino rešenje je orijentisati se na neke druge živuljke, a leptira ščepati sa obe šake kada dođe, pa koliko poživi, poživi.
Ih, baš sad nemam repku: ))
ali imam jednog leptirića:heart:
 
Ih, baš sad nemam repku: ))
ali imam jednog leptirića:heart:
images
:heart:
 
jel imate još leptiriće
jel oni ikad nestaju
i jel to dobro ili loše kad nestanu?

sad mislim uopšte na uzbudjenje adrenalin tremu aritmiju nestrpljivost isl
kad su u pitanju dejtovi veze i odnosi u postojećim vezama

jel trulo kad počnete da otaljavate to, da osećate ravnu crtu
da vas vodi proračunatost, ego, interes, rutina
navika a ne panika?

a A AA?

E,nema vise leptirica.
Primetio sam da sam se nekako vremenom,valjda,emotivno ispraznio.Nije vise isti osecaj,sta znam.Ranije sam se skroz drugacije osecao kada mi se neka devojka svidi.Sad je sve nekako mnogo racionalnije.Pa i skromnije.Omatorilo se.
 
trenutno nema leptirica,puno vremena je proslo da bi leptirovi i dalje pravili dar mar u grudima.ali oni nisu nestali ,samo su se smirili.meni je lepo
samo nije lepo sto kod druge osobe leptirovi i dalje leprsaju pa stvaraju osecaj krivice
 
Jednom pre 3 i po godine i to je bila jedna neuzvracena stvar nazalost,dugo sam emotivno patio, nisam verovao uopste da postoji zalubljenost,leptirici u stomaku i itd. dok mi se to nije desilo.Smatram da je to bila jedna vrsta karme,jer sam u srednjoj zezao devojke u odelenju koje su se zaljubljivale,govoreci im svasta,jbg.,bio sam ludi klinac-tinejdzer,da bi mi se posle par godina to desilo ko grom iz vedra neba i to potpuno neuzvraceno i jednostrano,jbg.
 
Jednom pre 3 i po godine i to je bila jedna neuzvracena stvar nazalost,dugo sam emotivno patio, nisam verovao uopste da postoji zalubljenost,leptirici u stomaku i itd. dok mi se to nije desilo.Smatram da je to bila jedna vrsta karme,jer sam u srednjoj zezao devojke u odelenju koje su se zaljubljivale,govoreci im svasta,jbg.,bio sam ludi klinac-tinejdzer,da bi mi se posle par godina to desilo ko grom iz vedra neba i to potpuno neuzvraceno i jednostrano,jbg.

stari snovi se nisu ostvarili,ali budi sretan sto si ih imao :)
 
stari snovi se nisu ostvarili,ali budi sretan sto si ih imao :)

Mislis smokvo,u stvari bio sam mnogo srecniji u srednjoj nego sada,stvarno sam radio svasta,samo se nisam drogirao i krao,sve ostalo jesam,bolelo me uvo za sve,ziveo od danas do sutra,keva i cale su toliko kidali zivce zbog mene u srednjoj,da mi je sada malo krivo zbog toga,jbg.,mladost,ludost,jbg.,sto se tice zaljubljivanja i ljubavi,lepo je sve to ako je obostrano,ako je jednostrano vrlo boli,confia de mi . NIKADA NISAM SREO PRAVDU OVDE,BOG NAJLEPSE ZA KAZNU OTME.
 
Poslednja izmena:
jel imate još leptiriće
jel oni ikad nestaju
i jel to dobro ili loše kad nestanu?

sad mislim uopšte na uzbudjenje adrenalin tremu aritmiju nestrpljivost isl
kad su u pitanju dejtovi veze i odnosi u postojećim vezama

jel trulo kad počnete da otaljavate to, da osećate ravnu crtu
da vas vodi proračunatost, ego, interes, rutina
navika a ne panika?

a A AA?

Rijetko. Ne dam im da se razmašu. samo mi smetaju.
 

Back
Top