Baja patak

MrNapokon

Legenda
Poruka
58.939
Evo kako se danas ljudi pogresno uce (po mom misljenju barem) :

http://www.krstarica.com/zivot/ljubav-i-seks/on-je-skrtac/

Ovo nije post za zene i pitanje da li im je privlacan takav muskarac ili ne, vec sa muske strane gledista. Ja licno smatram stedlju kvalitetom a ne nekakvom psiholoski poremecenom opsesijom. Pogotovu ako je kupovina poklona u pitanju. Prvo, meni ne mozes KUPITI jeftino a da ja to zelim, i da ga necu posle slagati negde po prasini. SKUPO ne ocekujem, sam cu raditi, zaraditi i kupiti ga. U ostalom pronalazim zadovoljstvo kada sebi priustim nesto iz svog dzepa nakon stednje. Dokle vise da se ocekuje od muskarca da placa? Bilo jeftino bilo skupo? Zar ne bi romatika trebala da ide u nekom drugom pravcu. Zagrljaji, poljubci i sl ?

- - - - - - - - - -

Moljakanje kao cigani, kupi mi barem zvaku ako neces kola.
 
Evo kako se danas ljudi pogresno uce (po mom misljenju barem) :

http://www.krstarica.com/zivot/ljubav-i-seks/on-je-skrtac/

Ovo nije post za zene i pitanje da li im je privlacan takav muskarac ili ne, vec sa muske strane gledista. Ja licno smatram stedlju kvalitetom a ne nekakvom psiholoski poremecenom opsesijom. Pogotovu ako je kupovina poklona u pitanju. Prvo, meni ne mozes KUPITI jeftino a da ja to zelim, i da ga necu posle slagati negde po prasini. SKUPO ne ocekujem, sam cu raditi, zaraditi i kupiti ga. U ostalom pronalazim zadovoljstvo kada sebi priustim nesto iz svog dzepa nakon stednje. Dokle vise da se ocekuje od muskarca da placa? Bilo jeftino bilo skupo? Zar ne bi romatika trebala da ide u nekom drugom pravcu. Zagrljaji, poljubci i sl ?
- - - - - - - - - -

Moljakanje kao cigani, kupi mi barem zvaku ako neces kola.

Naravno da bi trebalo.
Ipak, za to sto zene ocekuju da se placa, bili jeftino ili skupo, najvise ste krivi upravo vi muskarci.
 
Inače se super slažete, ali vas strahovito nervira što štedi svaku paru i što nema teoretske šanse da vam ikada išta kupi.
:roll:
Iz clanka. Ovo je jako smesno i dosta rastegljivo kada je cena u pitanju. Sta bi ona? Nakit, odecu? A nesto sumnjam da je sladoled problem za bilo koga...
Pokloni? Kakvi pokloni? JEFTINO nikom nije potrebno da bi se oko toga dizala prasina, SKUPO ne ocekujes ni od koga osim sam to da kupis.

- - - - - - - - - -

Evo kako se danas ljudi pogresno uce (po mom misljenju barem) :

http://www.krstarica.com/zivot/ljubav-i-seks/on-je-skrtac/

Ovo nije post za zene i pitanje da li im je privlacan takav muskarac ili ne, vec sa muske strane gledista. Ja licno smatram stedlju kvalitetom a ne nekakvom psiholoski poremecenom opsesijom. Pogotovu ako je kupovina poklona u pitanju. Prvo, meni ne mozes KUPITI jeftino a da ja to zelim, i da ga necu posle slagati negde po prasini. SKUPO ne ocekujem, sam cu raditi, zaraditi i kupiti ga. U ostalom pronalazim zadovoljstvo kada sebi priustim nesto iz svog dzepa nakon stednje. Dokle vise da se ocekuje od muskarca da placa? Bilo jeftino bilo skupo? Zar ne bi romatika trebala da ide u nekom drugom pravcu. Zagrljaji, poljubci i sl ?

- - - - - - - - - -

Moljakanje kao cigani, kupi mi barem zvaku ako neces kola.
U pravu si.:)
 
ja volim da stedim i cenim to isto i kod drugih ljudi. ne volim potrosacki mentalitet i potrebu da se sto vise kupuje i sve ima. i ne volim kad neko trosi van svojih mogucnosti.
 
:roll:
Iz clanka. Ovo je jako smesno i dosta rastegljivo kada je cena u pitanju. Sta bi ona? Nakit, odecu? A nesto sumnjam da je sladoled problem za bilo koga...
Pokloni? Kakvi pokloni? JEFTINO nikom nije potrebno da bi se oko toga dizala prasina, SKUPO ne ocekujes ni od koga osim sam to da kupis.

Da i to kakvog članka.
Neka debilka koja ovim tekstom upravo potvrđuje kakvih sve kretenki sličnih njoj ima.
Još daje uputstvo kako da se "muškarac malo opusti u vezi novca"...Zar se ceo odnos svodi na revanšizam u kupovini poklona?
Bljaks.

Štedljivost je kvalitet razumnih i odgovornih ljudi, a tekst dotične treba popiškiti što stojećki što čučeći.
 
Da i to kakvog članka.
Neka debilka koja ovim tekstom upravo potvrđuje kakvih sve kretenki sličnih njoj ima.
Još daje uputstvo kako da se "muškarac malo opusti u vezi novca"...Zar se ceo odnos svodi na revanšizam u kupovini poklona?
Bljaks.

Štedljivost je kvalitet razumnih i odgovornih ljudi, a tekst dotične treba popiškiti što stojećki što čučeći.

S obzirom da je neko ko radi na Krsti moze biti i neko od moderatorki.:per:
 
Zene od mene mogu da dobiju samo torbanje

Moj novac trosim samo na sebe:whistling:
BEga99BCUAA9vcl.jpg


Inace obozavam da sakupljam lovu i da po stanu bacam sveznjeve novcanica
 
Poslednja izmena:
Treba raspolagati sa novcem. Ja kada nemam ni posao ni novac sigurno ne mogu da izdvajam 3 puta nedeljno da izlazim po hiljadu dinara minimalno. A i da imam, nesto mi se ne bi cimalo da dajem toliko novca na to.
Draze mi je da ustedim pare i dam za nesto sto oboje volimo, pa neka to kosta i 3 puta vise, nego da svaki izlazak dam po 1000 dinara.
 
evo danas zena oblece oko mene , htela bi neki pokloncic za 8 . mart , ja otvorim crkveni kalendar ne pise nikakav praznik.:whistling:.. ona kaze pa to je dan zena , pa lepo reko ti se udaj za onog sto je izmislio taj praznik. :lol:
gledam svi se papucari polomise danas oko cveca ahahah a ja kupio flasu piva i gledao tenis :super:
 
evo danas zena oblece oko mene , htela bi neki pokloncic za 8 . mart , ja otvorim crkveni kalendar ne pise nikakav praznik.:whistling:.. ona kaze pa to je dan zena , pa lepo reko ti se udaj za onog sto je izmislio taj praznik. :lol:
gledam svi se papucari polomise danas oko cveca ahahah a ja kupio flasu piva i gledao tenis :super:

OK ako je tako, ali jesi li siguran da ne lazes Kizo posto sam stekao drugaciji utisak?
 
Kod mene u ustanovi zene su za osmi dobile tuki:hahaha:Da bi ih smirio pozvao sam ih sve u lokalni restoran gde sam im najavio iznenadjenje.Krkale su i pile veselile se a iznenadjenje je bilo da ceh moraju da plate.:hahaha:
 
ako nisu skrti prema sebi, dobro je. sto se zena tiche, bolje da se nafataju tog tipa, nece biti gladi.
svejedno, ako je to da neko nece da trosi pare na precenjene fizdzamizde jer je jedina potrazna koja odredjuje cenu - zena, i ja spadam u grupu.


uostalom, sve ovo evropsko civilizacijsko uredhenje je da muskarac obezbedjuje zeni blagostanje, sad kad se izvorila za jednakost, nek izvoli pola pola, mada bi pravda bila da se prvo vrate pare nazad.

mada, uopste me se ne tiche, nego aj da reknem koju
 

Back
Top