Исламска Држава - булдожерима против историје

Исти су као и наши ЕУропејци или комунисти... њихова логика...

"Ма шта ће нам то прастаро камење, напуштени градови ,манастири.... Све то треба сравнити да би се направила фабрика црепова, каблова или кока коле...
 
Islamic State bulldozers 'erasing history' in Nimrud, Iraq

Archaeologists and officials have expressed outrage about the bulldozing of the ancient Assyrian city of Nimrud by Islamic State militants in Iraq.


Stoka. Kad su bili pod režimom koji nije dozvoljavao rušenje, oni su samo kenjali i pišali tamo, sad je došao njihov trenutak da pokažu da nisu zahvalni belcima koji su ih stvorili.
 
Stoka. Kad su bili pod režimom koji nije dozvoljavao rušenje, oni su samo kenjali i pišali tamo, sad je došao njihov trenutak da pokažu da nisu zahvalni belcima koji su ih stvorili.

руше зато што то није њихова историја. били су дивља племена кад су пре 1.400 година провалили у Месопотамију. а то су и остали.
 
Doci ce vrijeme kad ce oni dolijati i kad ce se izbrisati svaki trag postojanja ISISa. Inace, zelim zamjeriti na prethodnom govoru da muslimani nisu bili divlje pleme kad su zauzeli Mesopotamiju. Oni su bili vec organizirano drustvo i nisu rusili arheoloske ostatke. Nigdje nije zabiljezeno da su prvi muslimani srusili arheolosko nalaziste. Oni su mogli tada srusiti i piramide ali nisu htjeli. Bas zbog historije muslimani nisu htjeli srusiti historijske ostatke Bliskog Istoka./.
 
Doci ce vrijeme kad ce oni dolijati i kad ce se izbrisati svaki trag postojanja ISISa. Inace, zelim zamjeriti na prethodnom govoru da muslimani nisu bili divlje pleme kad su zauzeli Mesopotamiju. Oni su bili vec organizirano drustvo i nisu rusili arheoloske ostatke. Nigdje nije zabiljezeno da su prvi muslimani srusili arheolosko nalaziste. Oni su mogli tada srusiti i piramide ali nisu htjeli. Bas zbog historije muslimani nisu htjeli srusiti historijske ostatke Bliskog Istoka./.

Ti to o muslimanima kao da su narod? Radi se o Arapima, semito-hamitima čija je geneza poznata i predvidljiva.
Što se rušenja tiče, oni ni ovo nisu znali da sruše, isto kao što ne bi znali ni da naprave. Otkad su se obreli na mestima drevnih civilizacija razgrađuju ostatke.
 
zato sto Muhamed nije stigao do Iraka. Umro je pre nego sto mu se drzava prosirila van Arabijskog poluostrva

a to sto je unistio Mekanske idole je sasvim dovoljno da da razlog ovima da unistavaju sve sto nema veze sa njihovom verom

Nije me briga glavno je da je polomio Mekkanske idole i to je dobro ucinio. Ta idolopoklonicka vjera je trebala nestati. Inace muslimanska vlast nije dirala u kulturno naslijedje.
 
zato sto Muhamed nije stigao do Iraka. Umro je pre nego sto mu se drzava prosirila van Arabijskog poluostrva

a to sto je unistio Mekanske idole je sasvim dovoljno da da razlog ovima da unistavaju sve sto nema veze sa njihovom verom

Boli me dupe glavno je da je polomio mnogobozacku vjeru i makao ruglo kod Kabe. Inace, ti kipovi su prestali vaziti kao kulturno naslijedje Mekke.
 
Boli me dupe glavno je da je polomio mnogobozacku vjeru i makao ruglo kod Kabe. Inace, ti kipovi su prestali vaziti kao kulturno naslijedje Mekke.

ti ne postujes i ismevas druge vere, a na Sandanskog i mene si bacao kletve zato sto se ne slazemo sa tvojom verom... kakvi su ti to dvostruki arsini?

i zasto je Bog cuvao Kabu dok je pripadala paganima (zaustavio je napad Abrahe na Meku i Kabu), a dopustio je da bude ostecena cak dva puta ako se ne varam dok je bila u posedu ranih muslimana?
 
Исти су као и наши ЕУропејци или комунисти... њихова логика...

"Ма шта ће нам то прастаро камење, напуштени градови ,манастири.... Све то треба сравнити да би се направила фабрика црепова, каблова или кока коле...

Koliko dzamija su srpske patriote srusili u Bosni od tamo 92-95-e?

Mislim, srpske patriote ne ruse, lol, pa one bre pale sve cega se dohvate.

- - - - - - - - - -

допринос вехабијског ислама цивилизацији:

Oni su barem iskreni muslimani, za razliku foliranata iz te religije.

Kao sto su iskreni hriscani oni koji isto to rade.

- - - - - - - - - -

Stoka. Kad su bili pod režimom koji nije dozvoljavao rušenje, oni su samo kenjali i pišali tamo, sad je došao njihov trenutak da pokažu da nisu zahvalni belcima koji su ih stvorili.

Pa hriscani u svojim drzavama ne rade to isto samo zato sto je slomljena kicma crkvenom uticaju u tim drustvima, a ne zato sto su oni tamo nesto zahvalni.

- - - - - - - - - -

Ne znam koliko imaju veze sa tradicionalnim islamom , ali definitivno imaju cvrste i bratske veze sa amerikom !

Uostalom , od amerikanaca su ovakve stvari i naucili .......

Mislis od Hriscana, pomesao si nesto.


Pa ima li religija koje su donele vise njesra ovom svetu od hriscanstva i Islama?

Pa ovaj svet se razvio uprkos tim idiotima.
 

Back
Top