Šta ćete da radite kada odete u penziju?

gost 129086

Buduća legenda
Poruka
27.222
Dobili ste rešenje za penziju, to je lutrija! :srecan::srecna:

I šta sad?

Šta ćete da radite?
:ceka:

I kakvi su vam planovi za takvu budućnost?
attachment.php
 
Dobili ste rešenje za penziju, to je lutrija! :srecan::srecna:

I šta sad?

Šta ćete da radite?
:ceka:

I kakvi su vam planovi za takvu budućnost?
attachment.php
Mlad sam jos za to, ali neki moj utisak je da verovatno necu doziveti penziju.
Mislim da cu se negde u periodu 40-50 ili 50-60 razboleti od neke teze bolesti i da ce mi to biti kraj.
Jeste mracno zvuci, ali ja racionalno ovo posmatram i mislim da ce tako da bude u smislu da je to neki moj utisak i intuicija.
 
Bahamas naravno ;)

blago tebi :D


:lol:

Mlad sam jos za to, ali neki moj utisak je da verovatno necu doziveti penziju.
Mislim da cu se negde u periodu 40-50 ili 50-60 razboleti od neke teze bolesti i da ce mi to biti kraj.
Jeste mracno zvuci, ali ja racionalno ovo posmatram i mislim da ce tako da bude u smislu da je to neki moj utisak i intuicija.

Ajde daj malo optimističnu sliku, znači bolestan ( i zdrav) sedi, leži i čita novine
attachment.php
i gleda TV. ;)
 
Ja već živim kao penzioner jer sticajem okolnosti ne moram ići na posao .Zdrav sam kao čelik i do sedamdesete planiram da vozim motore .
Kasnije ću vjerovatno prodati kuću i idem negdje blizu Dunava ili na obalu nekog većeg jezera jer mi je ribolov ljubav iz mladosti .

Lepo.


Pravim spisak planova, dobrano cu se potruditi da mi se ispuni dobar deo tog sto planiram:srecan:

E tako, to! :D Pretpostavljam, red po red. ;)

Treba doziveti te 65 valjda . :aha:

Zašto ne bi? Glavu gore, veruj da ćeš dogurati do 100-tu. :D

- - - - - - - - - -

Mislim da tada neću da radim ništa puno i ima samo da zajebavam ,možda sedim ispred kafića nadam se u Španiji.

Opa, vidi ti Španije....pošalji mi razglednicu
. :flert:

Ček da je prvo doživim a onda i zavisi kolika bude, pa tek onda da pravim planove :lol:

Doživećeš ti, ne brini, biće nešto i od penzije.
;)

otići ću da živim na moru :kolac:

pozovi mene tamo na kaficu. :flert: :zag:

kupiću krstaricu i smeniću sve modove

:rotf:
 

Back
Top