Hvalio se da ste super u krevetu

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Nekim devojkama se desila nimalo lepa situacija: budu sa nekim momkom, on im se stvarno jako sviđa, vode ljubav, a onda on to „rastrubi“ svima unaokolo, priča šta su sve radili i kako, možda nešto i preuveliča… Takav postupak ume jako da zaboli, i da navede devojku da pomisli da njemu nije stalo do nje.
Možda njemu i jeste, onako uopšteno govoreći, stalo do nje, ali kad je prepričavao delove njihove intime svakako da nije razmišljao kako će se ona osećati. Samo je želeo da se pohvali pred prijateljima, da ga oni smatraju super tipom, eto, odveo je devojku u krevet, ona ga je svašta pustila da joj radi, svašta je prihvatila i ona njemu da uradi, baš je on frajer.

"Vesti Krstarice"

________________________________________________________________________________________

Ja milsim da devojke treba da budu srecne ako se momak hvali kako su dobre u krevetu! :aha2:

Sta u tome ima lose? :think:
 
Ja sam mnogo dobar u krevetu. Pored sto sam los tehnicar i imam prcvoljak umem mnogo da prdim tokom sexa i time zacinim ceo dozivljaj.:cool::

- - - - - - - - - -

I dok se digne prodje godina.:cool:

Nisi shvatio: radi se o tome da muskarac hvali svoju devojku da je dobra u krevetu!

Umestro da kaze: "Moja devojka je pametna" kaze: "Moja devojka je dobra u krevetu!"

Na to bi svaka devojka trebala da bude ponosna i polaskana....:sad2:
 
Nekim devojkama se desila nimalo lepa situacija: budu sa nekim momkom, on im se stvarno jako sviđa, vode ljubav, a onda on to „rastrubi“ svima unaokolo, priča šta su sve radili i kako, možda nešto i preuveliča… Takav postupak ume jako da zaboli, i da navede devojku da pomisli da njemu nije stalo do nje.
Možda njemu i jeste, onako uopšteno govoreći, stalo do nje, ali kad je prepričavao delove njihove intime svakako da nije razmišljao kako će se ona osećati. Samo je želeo da se pohvali pred prijateljima, da ga oni smatraju super tipom, eto, odveo je devojku u krevet, ona ga je svašta pustila da joj radi, svašta je prihvatila i ona njemu da uradi, baš je on frajer.

"Vesti Krstarice"

________________________________________________________________________________________

Ja milsim da devojke treba da budu srecne ako se momak hvali kako su dobre u krevetu! :aha2:

Sta u tome ima lose? :think:

pa znas muskarcima, kad nas zene hvale, dizu cenu :rumenko:
osetio sam na svojoj kozi

dok kad hvalis nju, napravis od nje samo k.urvu, mislim tako ispadne
al ni jedan normalan nece svoju ozbiljnu devojku na taj nacin da hvali
al dobro znamo te kafanske price...
 
pa znas muskarcima, kad nas zene hvale, dizu cenu :rumenko:
osetio sam na svojoj kozi

dok kad hvalis nju, napravis od nje samo k.urvu, mislim tako ispadne
al ni jedan normalan nece svoju ozbiljnu devojku na taj nacin da hvali
al dobro znamo te kafanske price...

Ja ne razumem zasto je muskarac dasa koji je dobar u krevetu, a devojka qurva?

Nismo li ravnopravni u svemu, pa i u seksu?

Neka mi tu ANOMALIJU neko objasni......
 
bre blajbi ja reko ti si stariji i ozbiljan covek

ne bi o ravnopravnosti ima dosta tema

al malogradjanstvo je jos uvek prisutno u svim zemljama

osim u onoj branzi :lol:

Uvek me je zabavljalo kada cujem kako ocevi uce sinove: "Samo ti sine udaraj sve sto ti dodje pod ruku, takav sam i ja bio u mladosti!"

A istog dana cerkama prete: "Da nisi nesto uradila zbog cega cu te oterati od kuce!"

Milsim da tu nesto ne stima?
 
Uvek me je zabavljalo kada cujem kako ocevi uce sinove: "Samo ti sine udaraj sve sto ti dodje pod ruku, takav sam i ja bio u mladosti!"

A istog dana cerkama prete: "Da nisi nesto uradila zbog cega cu te oterati od kuce!"

Milsim da tu nesto ne stima?

moraš da prihvatiš da Bosanci i Kosovari to tradicionalno, s kolena na koleno,
doživljavaju kao da su mangupi i njih poebali uz ćerku...
a nije svejedno da poeban izadješ sutra u varoš... s kim tako dobro izjeban kafu da popiješ u kafani?



ali da citiramo reči poznate umetnice:

uzalud me samo teše ljudi, sve su reči prazne
od života bez ljubavi nema veće kazne
i da odem i da odem iza ledja Bogu
ja od sebe, ja od sebe pobeći ne mogu
 
Poslednja izmena:
Nekim devojkama se desila nimalo lepa situacija: budu sa nekim momkom, on im se stvarno jako sviđa, vode ljubav, a onda on to „rastrubi“ svima unaokolo, priča šta su sve radili i kako, možda nešto i preuveliča… Takav postupak ume jako da zaboli, i da navede devojku da pomisli da njemu nije stalo do nje.
Možda njemu i jeste, onako uopšteno govoreći, stalo do nje, ali kad je prepričavao delove njihove intime svakako da nije razmišljao kako će se ona osećati. Samo je želeo da se pohvali pred prijateljima, da ga oni smatraju super tipom, eto, odveo je devojku u krevet, ona ga je svašta pustila da joj radi, svašta je prihvatila i ona njemu da uradi, baš je on frajer.

"Vesti Krstarice"

________________________________________________________________________________________

Ja milsim da devojke treba da budu srecne ako se momak hvali kako su dobre u krevetu! :aha2:

Sta u tome ima lose? :think:

Kako to moze nekome da se desi? I sta i da trubi, odhebes ga zato sto je skot bez manira i teras dalje.... sta hebala si se, jaka stvar...
 
Pa nije svejedno kako se koja zena yebe!

To je razlicito kao nebo i zemlja...

Pno sto je dobro treba hvaliti i lose kuditi.

Kao da kazes: "Ova devojka jako dobro pliva!"

Sta je tu uvredljivo?

Pa nista, niti bi mi zasmetalo da to neko zna nego je retardirano pricati o to me. Kao da bi pricao da imam kurje oko... koja poenta?! Ne znam, mozda sam ja operisana od toga, ali ne bi mi se svidelo...
 
Kako to moze nekome da se desi? I sta i da trubi, odhebes ga zato sto je skot bez manira i teras dalje.... sta hebala si se, jaka stvar...

ja bona, tako misli svaka kojoj od zlata (a nije)
pravoj pitchki odgovara reklama, da zna svet...
al ko što rekoh, mi pravi ne reklamiramo
nama ne trebaju ove što im od zlata (a u stvari jeftina bižuterija)


kako je to spevano odavno kod iste umetnice:

ej hej... Miki, Miki moj
Miki, Miki, Mićo dajem ti na znanje
sve bi dušo dala za jedno milovanje
Po selu se priča majstor si za žene
zašto onda Mićo ne svratiš do mene?
 
Pa nista, niti bi mi zasmetalo da to neko zna nego je retardirano pricati o to me. Kao da bi pricao da imam kurje oko... koja poenta?! Ne znam, mozda sam ja operisana od toga, ali ne bi mi se svidelo...

Seks je, moras priznati, ipak vrlo vazna star u zivotu...

Zato nije svejedno kako ga ko obavlja.

Kao i recimo kuvanje...

Zene vole da ih muskarci pohvale kako su recimo dobre KUVARICE...

A trebalo bi da vole i da ih u seksu pohvale da su dobre....
 
Nekim devojkama se desila nimalo lepa situacija: budu sa nekim momkom, on im se stvarno jako sviđa, vode ljubav, a onda on to „rastrubi“ svima unaokolo, priča šta su sve radili i kako, možda nešto i preuveliča… Takav postupak ume jako da zaboli, i da navede devojku da pomisli da njemu nije stalo do nje.
Možda njemu i jeste, onako uopšteno govoreći, stalo do nje, ali kad je prepričavao delove njihove intime svakako da nije razmišljao kako će se ona osećati. Samo je želeo da se pohvali pred prijateljima, da ga oni smatraju super tipom, eto, odveo je devojku u krevet, ona ga je svašta pustila da joj radi, svašta je prihvatila i ona njemu da uradi, baš je on frajer.

"Vesti Krstarice"

________________________________________________________________________________________

Ja milsim da devojke treba da budu srecne ako se momak hvali kako su dobre u krevetu! :aha2:

Sta u tome ima lose? :think:
to je njihovo licno..;)
sto bi pricao naokolo.
 

Back
Top