logično zar ne...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

# zamisli #

Zainteresovan član
Poruka
467
Žena ima mnogo više od muškaraca (% lezbejki je zanemarljiv zbog većeg % homosexualaca), eto čak i u Beogradu ima 5 žena na 1 muškarca, svaka ima manje više redovan sex a masa muškaraca tvrdi da je verna samo jednoj partnerki, što znači da se neki muški primati baš svojski izrabljuju ili se neko ovde žešće folira....
 
Dont_Break_The_Oath:
Sta mene briga sto ima vise zena nego muskaraca kada i kod vas,zenske vecine nije moguce pronaci onu Pravu.
Ili ste sve toliko iste,ili ste mozda jako stidljive da priznate da je kvalitetnu vezu ipak moguce ostvariti.

ne Oath, nismo sve iste i ne bilo....;-) cak nismo ni stidljive da priznamo da je kvalitetnu vezu moguce ostvariti i da ustvari svi tezimo ka tome..... samo treba naci Pravog...ili Pravu.:lol:
Tako da smo tu 1:1:wink:
 
Dont_Break_The_Oath:
Sta mene briga sto ima vise zena nego muskaraca kada i kod vas,zenske vecine nije moguce pronaci onu Pravu.

Ili ste sve toliko iste,ili ste mozda jako stidljive da priznate da je kvalitetnu vezu ipak moguce ostvariti.

ma ko je stidljiv,svi mi tome tezimo,samo nikako da pronadjemo svoju drugu polovinu novcanice ;)
 
Ma da,Esperanca,bas cu da nasednem na tu foru.
A sta ako je Pravi tu ispred vas,primecujete li ga.
Toliko "svi" tezimo ka pravoj ljubavi da je rezlutat tako ocigledan: svi su nesrecni i svi samo gundjaju kako ne postoji ona prava ljubav ili ju je tesko naci.
Nije istina.
 
sinnke:
Kad bi tako bilo mi bi se satirali od karanja.
Sinnke ko ti garantuje da bi se u poretku 5:1 za zene mi muskarci satirali od karanja?
To mozda u matematici vazi za neke kombinacije i varijacije,ali ne i uzivotu.
A ovaj poredak je prilicno realan,pa neka je i nizi.Mozda zena ima 2% vise od muskarca,ali kada se spominje 5:1 onda se misli na zene odredjenog starosnog doba.To je od prilike od 18-30 godina...mozda cak i 40.Znaci ne racunaju se babe! Zene zive malo duze od muskaraca pa onda generalno babe vade prosek broju zena kod nas.
 
Dont_Break_The_Oath:
Ma da,Esperanca,bas cu da nasednem na tu foru.
A sta ako je Pravi tu ispred vas,primecujete li ga.
Toliko "svi" tezimo ka pravoj ljubavi da je rezlutat tako ocigledan: svi su nesrecni i svi samo gundjaju kako ne postoji ona prava ljubav ili ju je tesko naci.
Nije istina.

Kad bi se pojavio onaj pravi ja bih znala da prepoznam da je to to i nebih ga ispustala tako lako - jer to se desi mozda samo jednom u zivotu.Jednom ili nijednom :-?
 
esperanca137:
Kad bi se pojavio onaj pravi ja bih znala da prepoznam da je to to i nebih ga ispustala tako lako - jer to se desi mozda samo jednom u zivotu.Jednom ili nijednom :-?

Pitanje je koliko se puta prepoznaje taj pravi.
Mislim,,,,,u stvari znam taj "posteni" stav da svi imaju odredjenu idealizaciju osobe kakvu bi htele da imaju.
Poenta jeste da mnogi,,pa skoro svi bukvalno ne primecuju to Pravo,zato sto su navikli na to da traze,traze,traze,pa cak i da pokusaju da "prepoznaju" Pravu osobu a kada treba doci do realizacije,onda se uvek ispostavi da je drzanje teorije u glavi zapravo savrsen posao,dok kriterijum istine:praksa,nikada ne bude sprovedena.

Ovo govorim iz licnog iskustva.
Toliko devojaka traze ono pravo da "prepoznaju" a onda ipak zavrse sa nekim pored koga ce biti vecito nezadovoljne.
I ja sam bio "prepoznavan" hiljadu puta,ali praksa je drugo,stvarnost je ipak drugacija.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top