Lost / Izgubljeni

Omiljeni lik u Izgubljenima mi je

  • Dzek Separd

  • Dzon Lok

  • Dzejkob

  • Daniel Faradej

  • Ben Lajnus

  • Sajid Dzara

  • Kejt Ostin

  • Hugo Rejes ''Harli''

  • Dzejms Ford ''Sojer''

  • Richard Alpert

  • Dezmond Hjum

  • Dzulijet Burk

  • Majls Strom

  • Carls Vidmor

  • neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ja sad, kao gledalac navijam za one sto idu u pecinu.. al da se nadjem u takvoj situaciji, stvarno ne znam sta bih uradila.. verovatno bi neko vreme, koliko dugo bih mogla da cekam pomoc, dok ne odustanem bila na plazi..
 
Odgledala sam vec nekoliko epizoda i nevidjeno sam se nalozila. Jedino me nervira shto je jednom nedeljno... :mad:
Anyway, Doca je sladak, mada na trenutke mi je onako; Kejt je preslatka i mnogo mi se dopada; Plavi izgleda kao skot, ali ok je on (bar mislim); Indus je lik; Charli je ok; Debeljuca je smeshan :lol: ... Sve u svemu, me like. 8)
 
Tinar:
Odgledala sam vec nekoliko epizoda i nevidjeno sam se nalozila. Jedino me nervira shto je jednom nedeljno... :mad:
Anyway, Doca je sladak, mada na trenutke mi je onako; Kejt je preslatka i mnogo mi se dopada; Plavi izgleda kao skot, ali ok je on (bar mislim); Indus je lik; Charli je ok; Debeljuca je smeshan :lol: ... Sve u svemu, me like. 8)

nije on Indus, vec Iracanin...
 
ajde da komentarisemo zadnju epizodu...meni je bila najzanimljivija (i najkrvavija :roll: ) do sad. Sad sad su mi bas SVI slatki osim doktora :mad:. Takozvani Sojer je izgleda bas zaljubljen u Kejt cim je dopustio das ga muce jer ce samo tako dobiti kiss.Mozda on i nije tako los... :roll:
 

Back
Top