Pazi s kime...

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Gledam nesto onaj Investigation Discovery, i tamo neka sela u auto sa likom prvi put ga vidi, druga otisla u stan kod nekog umetnika, ona pijana, on pijan i onda se obe cudile kad su hteli da ih siluju.

Jel ste vi uvek pazile s kim idete i gde ili ste isle u stan ili u njegov auto iako ga prvi put vidite?

Tako jedna moja poznanica, zvali je dvojica koje je te noci upoznala u stan da igraju karte pa se zacudila kad nisu hteli da igraju karte :lol:
 
Gledam nesto onaj Investigation Discovery, i tamo neka sela u auto sa likom prvi put ga vidi, druga otisla u stan kod nekog umetnika, ona pijana, on pijan i onda se obe cudile kad su hteli da ih siluju.

Jel ste vi uvek pazile s kim idete i gde ili ste isle u stan ili u njegov auto iako ga prvi put vidite?

Tako jedna moja poznanica, zvali je dvojica koje je te noci upoznala u stan da igraju karte pa se zacudila kad nisu hteli da igraju karte :lol:

Ispada da je svaki nepoznati muskarac silovatelj i ubica.
 
Gledam nesto onaj Investigation Discovery, i tamo neka sela u auto sa likom prvi put ga vidi, druga otisla u stan kod nekog umetnika, ona pijana, on pijan i onda se obe cudile kad su hteli da ih siluju.

Jel ste vi uvek pazile s kim idete i gde ili ste isle u stan ili u njegov auto iako ga prvi put vidite?

Tako jedna moja poznanica, zvali je dvojica koje je te noci upoznala u stan da igraju karte pa se zacudila kad nisu hteli da igraju karte :lol:
Ništa čudno.Žena neće ni da pogleda muškarca koji joj se ne dopada a kamoli da izađe s njim ili ode na neko zabačeno mesto.Možde su bile u fazi da ih drmaju hormoni,pa im je u mozgovima nastupilo pomračenje meseca.
 
mog kolegu opljackali prije 10 dana u bankoku, pio tekilu i sljedeca scena budi se u sobi nema para, nema dokumenata

dobro je prosao
tako se onaj rus probudio, kad ono - nema kuglica :)

- - - - - - - - - -

pa valjda neka zemska, raskukao se kako su skupe na burmi, kostaju i po 6 evra :)))))))))

- - - - - - - - - -



e pokazao nam je neki snimak, neka mu flauta, a cura snima :)))))

pa jesu mu otkrili na kraju da to nisu cure, nego trandze :)

- - - - - - - - - -

ma nema on kesha, placa alimentaciju :lol:

jao saki jel ti pada na pamet da i ti mozes tako uskoro da ostanes bez kesa?
 
Gledam nesto onaj Investigation Discovery, i tamo neka sela u auto sa likom prvi put ga vidi, druga otisla u stan kod nekog umetnika, ona pijana, on pijan i onda se obe cudile kad su hteli da ih siluju.

Jel ste vi uvek pazile s kim idete i gde ili ste isle u stan ili u njegov auto iako ga prvi put vidite?

Tako jedna moja poznanica, zvali je dvojica koje je te noci upoznala u stan da igraju karte pa se zacudila kad nisu hteli da igraju karte :lol:

Uvek...jako vodim racuna o tome. Ne mozes nikada da se sacuvas ali mozes da vodis racuna.

Jedna moja drugarica je bila totalni opozit, nicega je nije bilo strah i uopste o tome nije razmisljala. Dok je nazalost, manijak nije sacekao u ulazu kad se vracala uvece. Uspela je da se odbrani ali je isekao nozem po rukama. Nista strasno, oporavila se ali je imala mnogo srece, jer je taj isti kada su ga uhvatili silovao 11 zena. Ona je reagovala jako hladnokrvno i nije se uplasila. Naravno, nije njena krivica, moglo je svakome da se desi ali zato sada jako vodi racuna o tome.
 
Uvek...jako vodim racuna o tome. Ne mozes nikada da se sacuvas ali mozes da vodis racuna.

Jedna moja drugarica je bila totalni opozit, nicega je nije bilo strah i uopste o tome nije razmisljala. Dok je nazalost, manijak nije sacekao u ulazu kad se vracala uvece. Uspela je da se odbrani ali je isekao nozem po rukama. Nista strasno, oporavila se ali je imala mnogo srece, jer je taj isti kada su ga uhvatili silovao 11 zena. Ona je reagovala jako hladnokrvno i nije se uplasila. Naravno, nije njena krivica, moglo je svakome da se desi ali zato sada jako vodi racuna o tome.



pa ako joj taj manijak iz ulaza nije bio dejt ja onda stvarno ne vidim kakve veze taj incidenat ima s pitanjem
 

Back
Top