Meteorolozi na izvol'te

i ja sam ocekivala neki potop, i jos zato nisam odvela dzukelicu u setnju
kad ono nista, samo paducka
tako je nama u gradu
nadam se da je isto i ljudima koji su uplaninskim krajevima
prekjuce prijatelj izbaci fogorafiju sa puta..isao za cg i nasao se bukvalno u sred sneznih nanosa od 2m
 
Zašto je ovo prebačeno na Hroniku ?!

Ovo je najpolitičkija tema danas
05. marta,
na animatorov rođendan !

Zar da ga razočaramo ?

Zar da danas tužno kaže :
"Dečica sa kojom se igram danas nisu provalila moju smicalicu !"
 
Već danima najavljuju armagedon :zima2:

A Svađalica moja mala
hrabro obećava da su svi državni resursi spremni za borbu
( za razliku od prethodnih vlasti ) ? ;)

Krivo mi što sam otkazao neke obaveze ..
Gledam kroz prozor - pa ovo nije ni kišica !

Samo ti namiguj....
Zaboravljaš da barem polovina ljudi koja je nastradala pre manje od godinu dana u poplavama nema obezbeđen krov nad glavom.
Pa i da je kišica, jel bi išao bez kišobrana a tek da ne govorim o tome da ti je kuća šuplja.
Pitam se dal su igde u opasnim zonama postavljani džakovi pošto su obilne padavine najavljene još prošle nedelje.
 
То је тачно.

А некад, чак промаше и за толико.

3 дана унапред са сигурношћу од 99% може се "предсказати", 5 дана нешто мање али се ретко заебу, а дугорочне прогнозе су све тачније.
Ово сада захлађење са великом количином падавина "предсказано" је пре две - три недеље.
Иначе дугорочне прогнозе , на пример, какво ће ове године бити лето, раде се посматрањем активности на Сунцу, и то је још далеко од неког функционалног "предсказанија".
 
Poslednja izmena:
i ja sam ocekivala neki potop, i jos zato nisam odvela dzukelicu u setnju
kad ono nista, samo paducka
tako je nama u gradu
nadam se da je isto i ljudima koji su uplaninskim krajevima
prekjuce prijatelj izbaci fogorafiju sa puta..isao za cg i nasao se bukvalno u sred sneznih nanosa od 2m

obzirom da je kiša padala 2 i po dana mora da se nakupilo u džukelici i da je sada 5X veća
a uostalom mogla si sve da obaviš ispred svoje zgrade al lepše je pred tudjom
tako se radi u gradu - moje g.vance drugome pod nos

na planini su kučići pametniji i znaju da se vrate čak i kad ih gazda uveče odveže
ne treba da se lepi: "nestalo preslatko kučence pod teškom medicinskom terapijom i bez pola utrobe, ko ga nadje dobije u naturi"
kako li pobeže tako kljakavo? :think:
 
Poslednja izmena:
obzirom da je kiša padala 2 i po dana mora da se nakupilo u džukelici i da je sada 5X veća
a uostalom mogla si sve da obaviš ispred svoje zgrade al lepše je pred tudjom
tako se radi u gradu - moje g.vance drugome pod nos

na planini su kučići pametniji i znaju da se vrate čak i kad ih gazda uveče odveže
ne treba da se lepi: "nestalo preslatko kučence pod teškom medicinskom terapijom i bez pola utrobe, ko ga nadje dobije u naturi"
kako li pobeže tako kljakavo? :think:

ala si ti otrovan :(
ja svoju dzukelicu setam desetak kilometara dnevno..toliko setam i sebe sa njom\dzukelica mi pravi drustvo da ne idem sama i da ne moram da kad ja mogu da cekam da se uklopim sa nekim ko moze malo kasnije
volim ljude, al volim i dzukelice
ne znam da li bih mogla da volim i tebe tako otrovnog
a dzukelica kaki i piski gde treba, a ne u komsijino dvoriste
gde li kake i piske te planinske dzukelice da mi je znati :think:

i samo da ti otkrijem tajnu, ako si se ikad okupao u moru ili reci da znas da u toj vodi kake ribice..pa ti vidi..
 
ala si ti otrovan :(
ja svoju dzukelicu setam desetak kilometara dnevno..toliko setam i sebe sa njom\dzukelica mi pravi drustvo da ne idem sama i da ne moram da kad ja mogu da cekam da se uklopim sa nekim ko moze malo kasnije
volim ljude, al volim i dzukelice
ne znam da li bih mogla da volim i tebe tako otrovnog
a dzukelica kaki i piski gde treba, a ne u komsijino dvoriste
gde li kake i piske te planinske dzukelice da mi je znati :think:

i samo da ti otkrijem tajnu, ako si se ikad okupao u moru ili reci da znas da u toj vodi kake ribice..pa ti vidi..

srećo imam još jednu otrovnu dozu... spremi se...

maltretiraš kuče nenormalno dugom šetnjom a za njenu veličinu
10 kilometara nije malo, ali izgleda da vam niko ne prilazi

e da ja ću tebi još jednu tajnu:
ona voda iz mog vodokotlića ide na prečišćavanje pa nazad kroz cevovod sad dal će u vodokotlić dal u slavinu iz koje piješ vodu
 
srećo imam još jednu otrovnu dozu... spremi se...

maltretiraš kuče nenormalno dugom šetnjom a za njenu veličinu
10 kilometara nije malo, ali izgleda da vam niko ne prilazi

e da ja ću tebi još jednu tajnu:
ona voda iz mog vodokotlića ide na prečišćavanje pa nazad kroz cevovod sad dal će u vodokotlić dal u slavinu iz koje piješ vodu

ja nisam gadljiva na ono sto se desava u prirodi
energija mora da kruzi
za dzukelicu 10km nije mnogo, naprotiv..napravimo mi i po 30km dnevno kad uhvatimo vremena
ne znam kakve veze ima prilazenje sa setnjom
 
ja nisam gadljiva na ono sto se desava u prirodi
energija mora da kruzi
za dzukelicu 10km nije mnogo, naprotiv..napravimo mi i po 30km dnevno kad uhvatimo vremena
ne znam kakve veze ima prilazenje sa setnjom

jes energija kruži al vi kučkari nikad ne izigravate Teslu ispod svog prozora... :kafa:

- - - - - - - - - -

jer koliko god ti sad pokušavala da mi izigravaš svetskog fizičara
ja vidim da si običan egoista - ako pada kiša ne bi da pokisneš pa makar kuče trpelo
aj mi reci da kuče ne zna za kišu sneg, da nema poddlaku, podkožu i podzube...
 

Back
Top